PDA

View Full Version : Бръснене около гениталите



xmanx
07-12-2011, 16:39
Такам, реших да си обръсна малко космите около пениса, но ( разбира се ) без успех. Успях да ги скъся много, но когато почнах на контра стана голямото порязване. От 4-5 места почна да тече кръв ( тече силно казано, да излиза кръв ). Панирах се на момента и го измих. Изтичах набързо и сложих спирт, уж за да дезинфекцирам. Правилно ли направих и има ли някаква опасност от ... нещо лошо ?
ПП: Дайте и малко съвети каква бръсначка да си взема, защото явно е било от нея ( бях мега, много, страшно внимателен ).

Priceless
07-12-2011, 16:40
Е пяна не ползваш ли ? Сапун ако щеш.

Done
07-12-2011, 16:46
Задължително горещ душ (косъма омеква значително ), след това гел за бръснене за чувствителна кожа ( за препоръчване е ) и дамска самобръсначка ( по-подходящи са от обикновенните самобръсначки ), маркова с колкото се може повече режещи остриета. Без контра, с плавни движения без да натискаш. Ако не стане от първия път повтаряш цялата процедура...

ПП : забравих - след това третираш с афтършейв лосион ( не афтършейв ) за чувствителна кожа.

xmanx
07-12-2011, 16:48
Е пяна не ползваш ли ? Сапун ако щеш.
Ползвам... Все пак не помогна. Явно индианците си остават индианци. ;d

jonib
07-12-2011, 16:50
Gillette Fusion Power,с 2 отделни ножчета,едното за уя,другото за лицето - Това е истината :)

CrunKinG
07-12-2011, 16:53
Учим се, как да си бръснем топките, а се мислим за ебачи..

nin0o0
07-12-2011, 17:02
Такам, реших да си обръсна малко космите около пениса, но ( разбира се ) без успех. Успях да ги скъся много, но когато почнах на контра стана голямото порязване. От 4-5 места почна да тече кръв ( тече силно казано, да излиза кръв ). Панирах се на момента и го измих. Изтичах набързо и сложих спирт, уж за да дезинфекцирам. Правилно ли направих и има ли някаква опасност от ... нещо лошо ?
ПП: Дайте и малко съвети каква бръсначка да си взема, защото явно е било от нея ( бях мега, много, страшно внимателен ).

Първо намокри космите добре с гореща вода за да омекнат. След това сложи малко пяна или сапун. Лично аз като се бръснах си взех афтършейфа до мен в случей, че се порежа бързо да го дезинфекцирам ( за щастие не се порязах ). Колкото до ножчето обикновенно Gillette Fusion Power. Минаваш ги много бавно даже ги дръпни направо от корена ги махни. Другия вариант е с кола маска, но трябва да търпиш на болка пък и при кола маската ефекта е по-добър не ти бучат косъмчетата е и ефекта е по-траен.

anonymous708973
07-12-2011, 19:07
Да махне косъм от корем със самобръсначка?! :razz: :razz:

Done
07-12-2011, 19:16
Да махне косъм от корем със самобръсначка?! :razz: :razz: къв корем бре пантерке ? :shock:

stelSs21
07-13-2011, 10:41
Да махне косъм от корем със самобръсначка?! :razz: :razz: къв корем бре пантерке ? :shock:

Мисля, че искаше да каже корен.

Done
07-13-2011, 10:44
Да махне косъм от корем със самобръсначка?! :razz: :razz: къв корем бре пантерке ? :shock:

Мисля, че искаше да каже корен.
Знам какво е написал автора, и знам какво не е прочела Пантерата.. но понеже е малко по-интелигентна от глупавите, правилно реши да не отговаря на риторичния ми въпрос.

RageAgainstTheMachine
07-13-2011, 11:10
Dude , под душа трябва да ги махаш :)