PDA

View Full Version : Засллужаване на доверие



Bender
07-13-2011, 19:09
Така .. момичето ми беше казало ,че едва ли нещо ще се получи попринцип .. но не знае за бъдещето ,ако й покажа че може да ми има доверие (think) .. и в фб забелязвам само такива статуси харесва свързани с доверие примерно" Покажи ми че мога да ти се доверя .. бла-бла .. " . Та как да й докажа че може . Не се виждаме особено често ,иначе много често чатим тея дни ..

Priceless
07-13-2011, 19:15
Еми то ще стане с времето.
Ама според мен първо трябва да си разясни какво точно иска.

ivcheto0o
07-13-2011, 19:15
Споделяй й неща за себе си,интересувай се как е минал денят й от проблемите й,покажи й че каквото и да става ще си до нея и няма да я изоставиш.

antifashionshit
07-13-2011, 19:43
не мисля, че проблемът при теб е в доверието.

Bender
07-13-2011, 20:13
не мисля, че проблемът при теб е в доверието.ами кажи в кое мислиш че е ? :D

Ssummerjam
07-13-2011, 20:28
Казала ти е, че ако й покажеш, че си надежден, може да стане нещо, или ти си си го втълпил? :-o

Bender
07-13-2011, 20:30
Казала ти е, че ако й покажеш, че си надежден, може да стане нещо, или ти си си го втълпил? :-oказа го , не си втъплявам .. нямаше да пиша по догадки ...

Hilary_
07-13-2011, 20:36
ми излизайте по - често заедно .. нека те опознае, за да ти се довери .. (:

Bender
07-13-2011, 20:36
ми излизайте по - често заедно .. нека те опознае, за да ти се довери .. (:да не уточних .. попринцип се познаваме от много много време .. в 1 компания сме

anonymous708973
07-14-2011, 06:57
Филмарка е.
Всички ги знаем тия, много наранените, които искат да им доказваш разни неща. То не става с конкретни думи или действие, просто постепенно осъзнаваш, че споделяш на един човек много и че му вярваш.

cherinka
07-14-2011, 07:38
А ако наистина не може да ти се вярва?

Bender
07-14-2011, 08:45
А ако наистина не може да ти се вярва?:D ами нищо

nin0o0
07-14-2011, 08:50
Защо чакаш? ДЕЙСТВАЙ. Покани я някъде примерно на кафе или някъде другаде. Сега е много актуално да се канят хората на море ( поне аз така правя с приятелката си като ходя я каня ). Ако ходите на кафе ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ти трябва да платиш всичко, не я оставяй да си мисли че си без пари това е много лош знак ( момичетата също така гледат и джоба пич ). Пускай разни бъзици не бъди ''скован'' и да отговаряш точно каквото те пита. Един пример Тя ''Как си'' Ти '' Дооооообре :D '' а не Ти ''Добре съм'' разбираш ме нали. Хайде давай. Трябва да и покажеш че може да ти има доверие. Щом казва това значи е от по-дръпнатите. Не мога да разбера момичетата които питат дали може да ми имат доверие. Това е нелеп въпрос.

dimitar_ak
07-14-2011, 09:13
@nin0o0

Ако поканата е на момчето е редно да плати, но по принцип не говори добре ако момичето брои мухите когато дойде сметката. Аз хересвам дамата да предложи да плати своята част и едва тогава да чуе мъжкото "не аз ще платя".

scandalousLady
07-14-2011, 09:18
@nin0o0

Ако поканата е на момчето е редно да плати, но по принцип не говори добре ако момичето брои мухите когато дойде сметката. Аз хересвам дамата да предложи да плати своята част и едва тогава да чуе мъжкото "не аз ще платя".

Съгласна съм.Женско съм и не обичам някой да ми плаща просто ми е неудобно,но това си е до човека :) .Иначе мда покани я.

nin0o0
07-14-2011, 09:24
@nin0o0

Ако поканата е на момчето е редно да плати, но по принцип не говори добре ако момичето брои мухите когато дойде сметката. Аз хересвам дамата да предложи да плати своята част и едва тогава да чуе мъжкото "не аз ще платя".

Да и това е добра идея. Обаче съм забелязал, че ако момичето плати своята част а аз моята просто отношението след като излезем от заведението не е същото. Държеше се с мен все едно ме избягваше ( това се случи доста отдавна с една от първите ми приятелки ) и затова си научих урока и вече плащам и нейната сметка.

cherinka
07-14-2011, 09:47
Да, но винаги ме е очудвало това защо когато мъжът иска да плати сметката, плаща и на двамата, а момичето си плаща само нейната част. А? Бахти житейската философия, нали. 8-)

alice13
07-14-2011, 11:05
Еми ддз, то е като някакъв правилник момчето да плаща сметката. Макар че аз съм сядала доста пъти с едно приятелче и веднъж го черпих.. Сервитьора ме изгледа доста странно.. ама са бяхме хванали на бас и той би :д

TheBeliever
07-14-2011, 11:09
На мен пък това "правило" не ми допада и не позволявам да ми плащат сметката.


Не разбирам обаче какво общо има сметката с доверието. Доверие не се печели с ходене по заведения и купуване на питиета.

Но както някой каза по-горе момичето просто се е филмирало. Тея приказки "Покажи ми, че мога да ти имам доверие" са пряко следствие от сапунените сериали и романтичните бози.

cigarettekisses
07-14-2011, 11:21
разбери точно какво иска и дали има шанс.
ако директно ти е казала 'не',продължи напред и спри да се опитваш
(четох и другите теми.:D)
иначе,ако и покажеш,че може да ти има доверие,естествено,че това е плюс.(:

Bender
07-14-2011, 11:54
разбери точно какво иска и дали има шанс.
ако директно ти е казала 'не',продължи напред и спри да се опитваш
(четох и другите теми.:D)
иначе,ако и покажеш,че може да ти има доверие,естествено,че това е плюс.(:
дообре :)

antifashionshit
07-14-2011, 12:28
не мисля, че проблемът при теб е в доверието.ами кажи в кое мислиш че е ? :D
това са някакви редовни глупости от рода на verbal resistance.. истинската причина в най-общ план според мен е, че не я привличаш достатъчно.

Bender
07-14-2011, 13:48
не мисля, че проблемът при теб е в доверието.ами кажи в кое мислиш че е ? :D
това са някакви редовни глупости от рода на verbal resistance.. истинската причина в най-общ план според мен е, че не я привличаш достатъчно.то и аз мисля така ама съм наивен ..

antifashionshit
07-14-2011, 13:55
^ ако си яко навитак на някого и той на теб, доверието хич не е такъв фактор. ще се налазите и без да сте го изградили.

ти не се отказвай де, ама не си създавай твърде големи очаквания. явно просто трябва малко да смениш подхода.

Bender
07-15-2011, 06:50
^ ако си яко навитак на някого и той на теб, доверието хич не е такъв фактор. ще се налазите и без да сте го изградили.

ти не се отказвай де, ама не си създавай твърде големи очаквания. явно просто трябва малко да смениш подхода.Аз пък точно мисля да се откажа .. ако тя ме потърси добре . Лично според мен за да имаш доверие на някой трябва първо да му позволиш такова , да му споделиш и да разбереш дали е човек на когото може да се разчита. А не според предишен опит да съди и за мен . Но това си е моето мнение и грешно да е мисля така. Няма да й вървя подир гъза с извинение , така или иначе ,достатъчно време го правих :) Ако въобще някога ме потърси да се надява да не е късно,няма да я чакам, че да се женя за нея :D.

anonymous708973
07-15-2011, 07:26
@nin0o0

Ако поканата е на момчето е редно да плати, но по принцип не говори добре ако момичето брои мухите когато дойде сметката. Аз хересвам дамата да предложи да плати своята част и едва тогава да чуе мъжкото "не аз ще платя".

Да и това е добра идея. Обаче съм забелязал, че ако момичето плати своята част а аз моята просто отношението след като излезем от заведението не е същото. Държеше се с мен все едно ме избягваше ( това се случи доста отдавна с една от първите ми приятелки ) и затова си научих урока и вече плащам и нейната сметка.

Тогавашната ти приятелка ти е гледала портфейла. Не всички сме така.
И това с отговора "Доообре" е много, ама много тъпо. Аз не излизам с клоун, а с мъж. Очаквам да се държи като такъв.

Относно сметката - редуваме се, понякога той плаща, въпреки че не е негов ред, защото не ми се занимава да си бутаме ръцете и портфейлите като малки деца пред сервитьорката, а и той се чувства някакси ... обиден 8-) Иначе съм черпила и в заведение, и разни дребни неща - сладолед, пиене етц. Мисля, че е нормално. Никой не е длъжен да плаща заради пола си. Малоумна причина е.

eXxXciTeD
07-15-2011, 13:45
Филмарка е.
Всички ги знаем тия, много наранените, които искат да им доказваш разни неща. То не става с конкретни думи или действие, просто постепенно осъзнаваш, че споделяш на един човек много и че му вярваш.

+1