PDA

View Full Version : Помогнете



tonita14
07-16-2011, 22:12
Как да накарам бившето ми гадже да се заинтересува отново за мен ? Очевидно има още някакви утайки от чувства... Ако някой може да ме посъветва нещо, нека сподели :) ПС : Може и някакви трикчета ала бала

Rebirthing
07-16-2011, 23:19
От тази утайка няма да си направиш ново кафе :-o .

talche
07-17-2011, 00:44
Ами пробвай каквото се сетиш.. Тоова което го е привличало към теб го използвай. Аз преди време бях в такава ситуация и наравих всичко, което се сещах, но по принцип отстрани така човек изглежда жалък един вид... Може да направиш обратното, да се отдръпнеш и ако има останали чувства той ще те потърси. Ако не те потърси значи няма смисъл

Priceless
07-17-2011, 06:26
Ала бала нищо недей да правиш. Не си заслужава. Толкова ли не искаш нещо ново, различно ?

fenkaaa
07-17-2011, 08:45
Колко време сте били заедно ?

tonita14
07-17-2011, 09:50
Бяхме заедно почти година и вече не ходим от 1 година и 3-4 месеца.Но усещам че още имам чувства към него,а не искам направо да го питам, а да направя нещо,за да разбера дали и той изпитва нeщо към мен.И заради това ви моля за съвет как да постъпя :)

shoael
07-17-2011, 10:45
Кажи му, че имаш нужда да го видиш, защото искаш да си поговориш с някого, а той ти е много близък /все пак сте ходили 1 година/. Излезте само двамата някъде, направи му намеци, използвай онези банални женски номера и виж дали се поддава. Мисля, че го познаваш достатъчно добре, че да разбереш дали те харесва още.

delly
07-17-2011, 11:40
Кажи му, че имаш нужда да го видиш, защото искаш да си поговориш с някого, а той ти е много близък /все пак сте ходили 1 година/. Излезте само двамата някъде, направи му намеци, използвай онези банални женски номера и виж дали се поддава. Мисля, че го познаваш достатъчно добре, че да разбереш дали те харесва още.


+1

Все пак си жена...пробвай...а след кат не сте от толкова времем заедно сигурно сте поне приятели ? поговорете...сподели му...