PDA

View Full Version : Искам да правя секс !!



justgirl19
07-20-2011, 12:25
Намерила съм правилни човек,но все още ме е страх :( и освен това се срамувам. Кажете ми какво да правя,как беше при вас първия път. Чувала съм,че при всеки е различно и не всички ги боли,а аз се надявам да съм от тях :D И не знам какво да правя,нямам представа какво трябва да направя и т.н. :(

autumn666
07-20-2011, 12:35
На колко си? :? Като нямаш представа какво да правиш, вземи почети малко в Интернет преди да си разтваряш краката. Освен това ако пишеш по форуми, че те е страх, явно още не си готова...

xch0colattegiirlxx
07-20-2011, 12:38
Еми като те е срам ще си останеш девствена.А и както каза потребителят над мене...явно все още не си готова :?

07-20-2011, 12:39
Малка си да правиш секс. Недей да бързаш. Това, че ти се прави секс е нормално. Но преди да прочетеш поне малко за контрацептиви, за болести, за това и онова НЕ ТРЯБВА да правиш секс. И самия факт, че питаш разни непознати в някъф форум и им обясняваш, че те било срам и т.н. означава, че си МАЛКА, за да правиш секс.

justgirl19
07-20-2011, 12:40
ами почти на 17 съм,а колкото до страха не мислите ли,че този страх и срам винаги ще си го има докато не мине първия път ?

07-20-2011, 12:41
ами почти на 17 съм,а колкото до страха не мислите ли,че този страх и срам винаги ще си го има докато не мине първия път ?
Не.

DarkTemplar
07-20-2011, 12:41
17 е нормална възраст за започване на полов живот. Щом си намерила правилния човек, остава само да си вземете презервативи и да си намерите подходящо място.

xch0colattegiirlxx
07-20-2011, 12:44
17 е нормална възраст за започване на полов живот. Щом си намерила правилния човек, остава само да си вземете презервативи и да си намерите подходящо място.
\:D/

Sc0RcH
07-20-2011, 12:46
Прочети в нета...първия път момчето трябва да те възбуди максималко,за да няма много бокла, и като почнете самия акт,гледай да не вземе да ти го набучи изведнъж! :]

07-20-2011, 12:46
Няма значение на колко години е. Може и на 20 да е, това че пита, значи, че се колебае. Когато човек е готов за тази крачка не се колебае, а знае, че иска да го направи.

justgirl19
07-20-2011, 12:47
17 е нормална възраст за започване на полов живот. Щом си намерила правилния човек, остава само да си вземете презервативи и да си намерите подходящо място.
Благодаря,това за презервативите със сигурност ще го направим,защото аз не бих рискувала ..

autumn666
07-20-2011, 12:49
Няма значение на колко години е. Може и на 20 да е, това че пита, значи, че се колебае. Когато човек е готов за тази крачка не се колебае, а знае, че иска да го направи.
+1


Все пак когато си твърдо решена че искаш да го направиш, образовай се малко. Има много неща които трябва да знаеш... не може да го направиш неподготвена... освен ако не искаш след 1-2 седмици да пускаш нова тема "Бременна ли съм?!?!"

justgirl19
07-20-2011, 12:54
Няма значение на колко години е. Може и на 20 да е, това че пита, значи, че се колебае. Когато човек е готов за тази крачка не се колебае, а знае, че иска да го направи.
+1


Все пак когато си твърдо решена че искаш да го направиш, образовай се малко. Има много неща които трябва да знаеш... не може да го направиш неподготвена... освен ако не искаш след 1-2 седмици да пускаш нова тема "Бременна ли съм?!?!"

Благодаря ви за съветите :)) Аз лично съм чела в интернет разни неща,но може би наистина трябва да се образовам малко повече :)

aleksandur030
07-20-2011, 12:58
А такаа както казаха чети много в нета защото е мнооого опасно това не е някаква игра :smt001 защото ние с моята приятелка преди няколко дена мнооого загазихме :!: :!: :!: Даже бях пуснал тема тук! Тя добре че изпи онзи Ескапел че щяхме дете да имаме #-o не че щях да имам против де :oops: :oops: :oops: :mrgreen: :oops: Но сме малки !
Така че прочети много и се образовай какво е менструация, овулация, цикъл, Ескапел, презервативи, болести които могат да се предадат по полов път ;) и така ! :-D
Успех дано страхотно да си прекарате секса е страхотно нещо 8)

justgirl19
07-20-2011, 13:00
А такаа както казаха чети много в нета защото е мнооого опасно това не е някаква игра :smt001 защото ние с моята приятелка преди няколко дена мнооого загазихме :!: :!: :!: Даже бях пуснал тема тук! Тя добре че изпи онзи Ескапел че щяхме дете да имаме #-o не че щях да имам против де :oops: :oops: :oops: :mrgreen: :oops: Но сме малки !
Така че прочети много и се образовай какво е менструация, овулация, цикъл, Ескапел, презервативи, болести които могат да се предадат по полов път ;) и така ! :-D
Успех дано страхотно да си прекарате секса е страхотно нещо 8)

Благодаря за съветите :)

ShtrudeL
07-20-2011, 13:38
Oh god.

~Срам ме е много.
~Страх ме е много.
~Не знам какво да правя.
~Сигурно ще боли и ще е касапница.

Основните неща, заради които НЕ ТРЯБВА да правиш секс.
ебати

Eclipsercho
07-20-2011, 14:43
Надупи се. :-o

sp33der
07-20-2011, 16:03
Искам 6 от тотото ако може 6/49,ама няма нали!Такъв е живота

eddyardboyboy
07-20-2011, 19:34
мила момчето ще тее оправи само се съблечи гола пред него и той ще действа както си знае нии мъжете сме по опитни 8-) първо го накай да те оближе после малко зърната да ти го вкара с пръстите и после с члена и си готова

Priceless
07-20-2011, 21:12
http://3.bp.blogspot.com/-NezTuaDUW-o/TiA2JhXudnI/AAAAAAAAApQ/eIlNuHmohgo/s320/i-just-had-sex-and-it-felt-so-good.jpg

eddyardboyboy
07-20-2011, 22:30
абе я давай не се напрягай

Biskfitka
07-20-2011, 22:51
Ако искаше досега да го беше направила.

marilyn
07-21-2011, 08:53
На 17 не си малка вече, ако имаш необходимата сексуална култура, от кво се притесняваш? Да те е срам, няма от какво, щом момчето е решило да си легне с теб значи те иска и не му пука дали имаш примерно целулит или си качила 2 килца в последния месец. Важното е да се отпуснеш и да не му мислиш много. Колкото по-голяма ставаш, толкова по-трудно ще се дадеш. Моят първи път беше много комичен, в един апартамент, който беше в ремонт имаше само един разтегателен диван, част от секция и една плазма върху нея... и пердета нямаше даже... :D :D :D
Споки, мацка, не се притеснявай и давай смело. Само ползвайте предпазни средства. :)

GossipGirl89
07-21-2011, 09:06
Щом те е страх и се колебаеш значи още не си готова за секс.
Да, 17 наистина е подходяща възраст, но след като човек има някакви опасения не е ли по-добре да изчака докато се почувства наистина готов?
А, авторке, ти малко си противоречиш, защото хем казва че си намерила подходящия човек, хем те е страх... Ако наистина го смяташе за подходящ, повярвай, нямаше да се притесняваш и да го мислиш трябва ли, не трябва ли ;)

justgirl19
07-21-2011, 09:20
Щом те е страх и се колебаеш значи още не си готова за секс.
Да, 17 наистина е подходяща възраст, но след като човек има някакви опасения не е ли по-добре да изчака докато се почувства наистина готов?
А, авторке, ти малко си противоречиш, защото хем казва че си намерила подходящия човек, хем те е страх... Ако наистина го смяташе за подходящ, повярвай, нямаше да се притесняваш и да го мислиш трябва ли, не трябва ли ;)


Аз мисля,че всяко едно момиче се е страхувало от първия път .. все пак това за нас значи много,нещо ново :)

justgirl19
07-21-2011, 09:27
На 17 не си малка вече, ако имаш необходимата сексуална култура, от кво се притесняваш? Да те е срам, няма от какво, щом момчето е решило да си легне с теб значи те иска и не му пука дали имаш примерно целулит или си качила 2 килца в последния месец. Важното е да се отпуснеш и да не му мислиш много. Колкото по-голяма ставаш, толкова по-трудно ще се дадеш. Моят първи път беше много комичен, в един апартамент, който беше в ремонт имаше само един разтегателен диван, част от секция и една плазма върху нея... и пердета нямаше даже... :D :D :D
Споки, мацка, не се притеснявай и давай смело. Само ползвайте предпазни средства. :)

Благодаряяя и задължително ще ползваме предпазни средства .. а колкото до твоя първи път наистина е бил доста комичен,но пък поне е било нещо различно :)

07-21-2011, 09:28
Щом те е страх и се колебаеш значи още не си готова за секс.
Да, 17 наистина е подходяща възраст, но след като човек има някакви опасения не е ли по-добре да изчака докато се почувства наистина готов?
А, авторке, ти малко си противоречиш, защото хем казва че си намерила подходящия човек, хем те е страх... Ако наистина го смяташе за подходящ, повярвай, нямаше да се притесняваш и да го мислиш трябва ли, не трябва ли ;)


Аз мисля,че всяко едно момиче се е страхувало от първия път .. все пак това за нас значи много,нещо ново :)
Малко да го е било страх примерно от това дали ще боли или дали ще му е хубаво-ок. Даже при повечете и този страх липсва. Заслепени са от страстта и желанието. Но не е нормално момиче де изпитва отвращение и да зачита секса за нещо мръсно. Така беше една приятелка в 3ти клас. Което показва само, че въпреки 17те си години не си достъчно зряла и готова да го направиш.

gabsit000
07-21-2011, 09:36
принципно нещата се усещат .. не може да си нагласиш "ей сега ще легна и ще направя така и така с тоя човек" ,всичко трябва да стане импулсивно ..ест нежно щом мислиш,че си попаднала на човека още по-добре ..просто не трябва да се притесняваш и трябва да си напълно спокойна и уверена в себе си ..все пак това е едно изживяване,да запомнящо се е,но не е кой знае какво,та толкова си се за притеснила..айде успехи :) :)

justgirl19
07-21-2011, 09:38
Щом те е страх и се колебаеш значи още не си готова за секс.
Да, 17 наистина е подходяща възраст, но след като човек има някакви опасения не е ли по-добре да изчака докато се почувства наистина готов?
А, авторке, ти малко си противоречиш, защото хем казва че си намерила подходящия човек, хем те е страх... Ако наистина го смяташе за подходящ, повярвай, нямаше да се притесняваш и да го мислиш трябва ли, не трябва ли ;)


Аз мисля,че всяко едно момиче се е страхувало от първия път .. все пак това за нас значи много,нещо ново :)
Малко да го е било страх примерно от това дали ще боли или дали ще му е хубаво-ок. Даже при повечете и този страх липсва. Заслепени са от страстта и желанието. Но не е нормално момиче де изпитва отвращение и да зачита секса за нещо мръсно. Така беше една приятелка в 3ти клас. Което показва само, че въпреки 17те си години не си достъчно зряла и готова да го направиш.
Първо аз не изпитвам отвращение към секса,нито го зачитам за нещо мръсно ;) И второ мен именно от това ме е страх,от самата болка :)

07-21-2011, 09:54
Вече не знам къде да пращам отговори от всичките тия теми "девствена съм, да правя ли секс?”

marilyn
07-21-2011, 10:02
На 17 не си малка вече, ако имаш необходимата сексуална култура, от кво се притесняваш? Да те е срам, няма от какво, щом момчето е решило да си легне с теб значи те иска и не му пука дали имаш примерно целулит или си качила 2 килца в последния месец. Важното е да се отпуснеш и да не му мислиш много. Колкото по-голяма ставаш, толкова по-трудно ще се дадеш. Моят първи път беше много комичен, в един апартамент, който беше в ремонт имаше само един разтегателен диван, част от секция и една плазма върху нея... и пердета нямаше даже... :D :D :D
Споки, мацка, не се притеснявай и давай смело. Само ползвайте предпазни средства. :)

Благодаряяя и задължително ще ползваме предпазни средства .. а колкото до твоя първи път наистина е бил доста комичен,но пък поне е било нещо различно :)

Ооода, беше определено различно и имаше тръпка. Колкото до болката, за която казваш, боли, ама не чак толкоз де. Ще му кажеш да е по внимателен и нежен. ;) Успех, миличка :-) :-) :-)

justgirl19
07-21-2011, 10:20
На 17 не си малка вече, ако имаш необходимата сексуална култура, от кво се притесняваш? Да те е срам, няма от какво, щом момчето е решило да си легне с теб значи те иска и не му пука дали имаш примерно целулит или си качила 2 килца в последния месец. Важното е да се отпуснеш и да не му мислиш много. Колкото по-голяма ставаш, толкова по-трудно ще се дадеш. Моят първи път беше много комичен, в един апартамент, който беше в ремонт имаше само един разтегателен диван, част от секция и една плазма върху нея... и пердета нямаше даже... :D :D :D
Споки, мацка, не се притеснявай и давай смело. Само ползвайте предпазни средства. :)

Благодаряяя и задължително ще ползваме предпазни средства .. а колкото до твоя първи път наистина е бил доста комичен,но пък поне е било нещо различно :)

Ооода, беше определено различно и имаше тръпка. Колкото до болката, за която казваш, боли, ама не чак толкоз де. Ще му кажеш да е по внимателен и нежен. ;) Успех, миличка :-) :-) :-)

благодаряя :-) :-) :-)