PDA

View Full Version : Три приятелки



mayaaa
07-21-2011, 13:26
Аз и още 2 момичета уж сме "BFF", но все нещо се обърква. Първо 2-те момичета си бяха бфф и после и аз се "присъединих". Проблема е там, че или те двете си общуват повече заедно или аз и едно от момичетата (да я наречем А) сме си заедно и другата (да я наречем Б) просто не идва при нас :x . Цялата учебна година се мъчех да станем истински бфф и да не се разделяме по 2 но просто не се получава :-x :-x :-x .
Та въпроса ми е вие колко най-добри приятелки имате и как са отношенията помежду ви?

Zar4e
07-21-2011, 13:45
Ния бяхме 3 също и през учебната година си бяхме заедно и всичко беше супер. Сега през ваканцията не знам защо, но се разделихме- излизаме по 2 и определено не е същото... Според мен винаги когато са 3 приятелки ще има някакво делене.

slicky
07-21-2011, 14:15
3-ма братя,3 сестри :D :D :D

TVDQueen
07-21-2011, 14:30
Шест най-добри приятелки сме.И под най-добри приятелки имам предвид точно това.Шестте се събираме в едната с приспиване и т.н. Неразделни сме от три години.Вярно е че възникват малки спорове между да кажем две от нас, но другите не заемат страни, а просто ги сдобряват.По характери и вкусове сме ужасно различни, но явно при нас се получава.

likelikelike
07-21-2011, 20:29
Ами значи аз имам няколко да кажем в 1 случай сме си 3 бфф не се делимм въобще.И аз имам още една бфф която не си е бфф с др. две

vilityyy979
07-22-2011, 05:39
Бяхме 3 , но сега сме две {{}}

RaisedOnRock
07-22-2011, 06:19
Да ви имам "БФФ"-тата,да ви имам приятелствата,да ви имам деленията...
По темата-ако под "БФФ" се има предвид човек,на когото наистина мога да разчитам,един е.

mayaaa
07-22-2011, 07:06
Да ви имам "БФФ"-тата,да ви имам приятелствата,да ви имам деленията...
По темата-ако под "БФФ" се има предвид човек,на когото наистина мога да разчитам,един е.
Аз наистина мога да разчитам и на двете! Нямам предвид, че са ме предавали (или че биха ме предали) , а просто се получава известно деление...

Djenka
07-22-2011, 08:58
Ние сме 4 :-) Едното момиче /А/ се разболя и се разделихме за много дълго време, беше наистина болна.. :( Аз и другите две бяхме заедно, но едното момиче /Б /се делеше от нас.. и досега си е така :? Сега с едното момиче сме в един клас, /Б/ е от съседен, а /А/ е в друго даскало.. мисля, че пак сме си приятелки, но ... много е сложно... :? :? :(


И да, освен ако не са някои супер честни хора, няма как да не се делите..

danibebi
07-22-2011, 11:09
По принцип няма как да не се получават деления ..

LoveChocolate
07-22-2011, 11:31
при мен беше същото .. 3 най-добри приятели , едната ни заряза и останахме 2 .. след това друга и пак 3 ... тази другата си намери гадже и ни остави .. и сега пак сме си 2

mimiinka
07-22-2011, 11:35
Ние сме 3 бфф но не знам защо просто при нас винаги едното момиче е зарязаното случва се несъзнателно,но все пак се случва.Но вече едва ли ще имаме този проблем защото с едно от момичетата / В / ще сме в един клас (за 8 клас съм),а другото момиче / К / е в друго училище пък и те двете малко се скараха и така и не се изясни защо.

smilelady
07-22-2011, 14:03
ние сме 2 :grin:

peace95
07-22-2011, 18:41
2 сме и е супер :grin:

LeDa
07-22-2011, 19:12
Третата винаги е излишна

Pamaa
07-22-2011, 19:19
И ние сме 3 :P , обаче не се делим, защото от доста врене сме си заедно 8-) . Едното момиче е по-мълчаливо, затова когато сме трите заедно разговора ми върви повече с другото момиче, но иначе, когато сме само двете си говорим МНОГО :P .

sladkalady
07-22-2011, 20:41
Третата винаги е излишна
Напълно съгласна !

LoweShot
07-22-2011, 20:43
3 сме :) и доста често се караме :D но нашето сърдене продължава по-малко от 1 час и после пак сме си заедно .. Едното момиче ми е сестра и тя е в един клас с ( нашата приятелка) така да го кажем :-D .. Многоо се обичамее и сме заедно от както се помня в един квартал сме .. Та моята фр сега е на море .. утре се прибира и нямамммм нетърпениее да се видим да я нагушкам да и се накефя и да я разпитам как си е изкарала :grin: .. !!

meganet
07-22-2011, 22:24
BFF кви са тия тъпотии бе изразявайте се на български бе малумници такива!

XcwetiX
07-23-2011, 09:31
10 години прекарах в такива мъки да бъда част от "трио бфф",но от когато се разделихме се чувствам по-добре.Има една приказка трима са много..

mayaaa
07-23-2011, 09:52
BFF кви са тия тъпотии бе изразявайте се на български бе малумници такива!
Какъв ти е проблема на тебе :-x :-x :-x ?!

deni979
07-23-2011, 09:59
Имам три най-добри приятелки, на които наистина мога да разчитам.Две от тях не се познават с третата, а те двете също не са най-добри приятелки, по-скоро само познати.Излизаме си отделно и така всичко е наред. :)
П.С.Не знам защо,но и на мен това BFF ми бърка в здравето,като го прочета. :?

Pamaa
07-23-2011, 12:09
П.С.Не знам защо,но и на мен това BFF ми бърка в здравето,като го прочета. :?
и на мееен :shock: ..

gummybear
07-23-2011, 12:14
Уж бяхме най-добри приятелки пък постоянно ме лъжат :? Омръзна ми .. просто няма да се занимавам с тяхх ..

perla333
07-23-2011, 22:27
Преди няколко години и аз имах същия проблем. Много се ядосвах защото двете ми приятелки уж са приятелки, а постоянно бяха на нож и аз по средата. И майка винаги ми казваше : "Нали знаеш - Двама са малко, трима са много."
Съвета ми към теб е - щом винаги се делите на по 2 внимавай какво говориш и споделяш като цяло. Защото при мен едната винаги ми правеше мръсно и накрая се скарахме. Все още си общуваме и сме приятелки, но не толкова близки - което е жалко като се има предвид, че се познаваме цял живот. Но поне се научих, че някои мисли просто трябва да ги запазя за себе си ако не искам целия град да ги знае.
Надявам се да успеете да сте си 3-те заедно, а не по отделно най-добри приятелки, защото иначе винаги някоя от вас ще се чувства пренебрегната и ще последват спорове.

NightGuardian
07-23-2011, 23:40
BFF?

Боже остарявам ли ? :shock:

ameli
07-24-2011, 05:52
Една най-добра приятелка и 2 най-добри приятели. Определено момчетата са по-добра компания и ги предпочитам за приятели.

slicky
07-24-2011, 06:29
BFF?

Боже остарявам ли ? :shock: Така е модерно вече,щото сме готини англичанчита и американчита и ги ги копи-пействаме 8) 8) 8)

sunlight1516
08-23-2011, 19:52
Олеле.. Тва с 3 най- добри приятелки не става :D

Пробвала съм го. Имах си най- добра приятелка, ама се намеси и трета и аз се карах с мойта си приятелка две години и накрая телих чертата на тва прятелство. Сега те двете са най- добри приятелки, а аз, колкото и да не ми се вярва намерих едно чудесно същество, което обичам като сестра :D Просто ти казвам, че са само ядове тва с 3 най- добри приятелки..

sunlight1516
08-23-2011, 19:53
Една най-добра приятелка и 2 най-добри приятели. Определено момчетата са по-добра компания и ги предпочитам за приятели.

О, да! И това също! :-D :)

gotinataaaa
08-23-2011, 22:06
И ние първо бяхме три. После останахме две. А сега си имам 5 :D Те понякога не се разбират много, но си оставяме заедно. Обичкам си ги страшно много :-)

yeeee
08-24-2011, 05:40
Ние сме 4...По-гадно е делим се две по две ...примерно Т идва при мен,споделя ми някакъв проблем,аз и давам съвет,идват В и М и им става гадно,че сме се отделили,и че си говорим само 2-те :? или пък утре М отива при Т и и споделя нещо само на нея и на нас със В ни става тЪпо,че не е казала и на нас :? Има още едно момиче от нашата компания... тя най-много си говори с мен :D каза,че най-много и допадам като характер.
Абее всеки с проблемите си..а пък тия 3-те като нещо си говорят аз пък отивам да си лафя с момчетата-..по яко е :D става голям смях

SilverRain
08-24-2011, 10:09
Третата винаги е излишна
Напълно съгласна !

Моля? Защо да е излишна? Има ограничение в броя на членовете в едно приятелство ли?

LeprikonA
08-24-2011, 11:14
"BFF" заврете си го отзад! още като го прочетох и мисълта ми беше "бебешки истории". това показва само, че сте мъници, незнаещи какво значи приятелство. истинските приятели не ли лепват етикети като "BFFFFFFFFFFFFF", защото не ги вълнуват подобни глупости! истинските приятели са винаги готови да ти помогнат с каквото могат, ако не могат то поне искат и са винаги там, в добро, в лошо, не се делят от теб, не ти ограничават пространството нито пък "броя други BFF-та". GROW UP!