PDA

View Full Version : Просто въпрос.



itkof
07-27-2011, 10:34
На 14 съм и триенирам на лостове от няколко дена ;д.Днес си премерих бицепса- 29см. Добрe ли е за моята възраст?

anonymous546178
07-27-2011, 10:52
Да, много си здрав..

itkof
07-27-2011, 10:53
Благодаря :)

musicinmyveins
07-27-2011, 11:12
Бодибълдър ли ше ставаш?Огромен си брато.Аз викам да спираш,че за твоята възраст си доста атрактивен предполагам.Също предполагам ядеш всичко.Продължавай така и наблягай на кутийте с биКСвити.2-3 кутии на ден увеличават бицепса за няколко дена с до 3-4 см(понякой път ако изядеш 4 пакета чипс се забелязва разтеж на всички мускули до 30 минути след изяждането на последния пакет).Обаче ако нямаш плочки си никой.Особено ако ръката ти е 40 и нямаш плочки тогава си ебати смешника.За твойте години и акъл е най-важно плочките.Ако може и ръка 25-26 си машинален.Момичетата не ти се кефат ако нямаш плочки.Но ако имаш дори Азис би те забелязал ако не и оправил.!Ако имаш плочки иди във фитнеса да ги смаеш онея идиоти дето спазват режими и блъскат до спукване за да имат нещо друго освен 8 павета.Те са никой пред твоята МОЩ АПОЛОНЕ.Не ми благодари просто много ме кефи огромната ти ръка.

Waterpolo1997
07-27-2011, 11:35
@musicinmyveins ти каза каква машина си няма какво да допълним 8-) 8-)

Vagabond
07-27-2011, 11:48
Машина си,браво. :) :)

musicinmyveins
07-27-2011, 13:00
@musicinmyveins ти каза каква машина си няма какво да допълним 8-) 8-) Аз съм най-добрия.БЕ АМА КАК ДА НАПРАВЯ ПЛОЧКИ??!?!?!! ПИЧОВЕ ПОМОГНЕТЕ ИСКАМ ПЛОЧКИ :( МОМИЧЕТАТА НЕ МЕ ИСКАТ ТАКЪВ БЕЗПЛОЧКОВ.Гледам да не си показвам ръката шот ми е 22 да не зема да сдухам някой.А в залата как ги комплексирам с якото си тялоооооо.Даже видях 1 път Колман и ме пита как да напраи бицепс кат моя.Ама шшшш недей да казваш на никой!!!!

pencilwarrior
07-27-2011, 14:38
Стига сте го ебавали, човека, има 0,001% шанс да не иска само плочки и пилешка ръка.

Относно въпроса ти - ние пък откъде да знаем бе пич?!
1. Ръста е важен на тея години
2. Теглото също е важно...

На теб ако ти харесва, добре. Ако те притеснява, че е много, не е спокойно :D

firstdiesel
07-27-2011, 14:44
БЕЗПЛОЧКОВ

:D :D :D хубав термин

към автора : мерки се измерват след 6 месеца стаж, и така на всеки 6 месеца ;)

мое лично мнение е че си хамстер .... но вероятно на твоите години съм бил същия!

itkof
07-27-2011, 18:50
Тежа 57кг., висок съм 166см. и да имам плочки.

itkof
07-27-2011, 18:54
Бодибълдър ли ше ставаш?Огромен си брато.Аз викам да спираш,че за твоята възраст си доста атрактивен предполагам.Също предполагам ядеш всичко.Продължавай така и наблягай на кутийте с биКСвити.2-3 кутии на ден увеличават бицепса за няколко дена с до 3-4 см(понякой път ако изядеш 4 пакета чипс се забелязва разтеж на всички мускули до 30 минути след изяждането на последния пакет).Обаче ако нямаш плочки си никой.Особено ако ръката ти е 40 и нямаш плочки тогава си ебати смешника...


Това шега ли трябва да е?

musicinmyveins
07-28-2011, 06:52
Бодибълдър ли ше ставаш?Огромен си брато.Аз викам да спираш,че за твоята възраст си доста атрактивен предполагам.Също предполагам ядеш всичко.Продължавай така и наблягай на кутийте с биКСвити.2-3 кутии на ден увеличават бицепса за няколко дена с до 3-4 см(понякой път ако изядеш 4 пакета чипс се забелязва разтеж на всички мускули до 30 минути след изяждането на последния пакет).Обаче ако нямаш плочки си никой.Особено ако ръката ти е 40 и нямаш плочки тогава си ебати смешника...


Това шега ли трябва да е? Не бе.Пробвай това хранене.То всъшност ти сигурно си на него и затова имаш плочки.Виж са човек.Щом имаш плочки си доста силен.Попринцип хората с плочки са доста корави типове .Не си за тоя форум.Мисля да поговориш с някой професионалист да те вкара в сферата на бодибилдинга.Огромни ръце,плочки сигурно имаш поне първия ред и вече от тука можеш да запишеш футбол или да си пуснеш емо бритон.Ше си ебати фешъна вярвай ми :)

Greennight
07-28-2011, 07:54
За 57 кила е добре.Аз съм на 15 и ми е 33,но съм 70 кила :)