PDA

View Full Version : ЗАЩО МОМИЧЕТАТА СА ТАКИВА



JJfoxxx
08-01-2011, 16:34
ЗАЩО БАСИ КАТО КАЖА НА НЯКОЯ ЧЕ Я ХАРЕСВАМ И СТАВАМ БЕЗИНТЕРЕН А ПРЕДИ ТОВА ТИЧАШЕ СЛЕД МЕН... КАЗАХ И КАКВО ЧУВСТВА ИМАМ КЪМ НЕЯ ТЕ МИ СЕ ПРАВИ НА НЕДОСТЪПНА И НЕЗАИНТЕРЕСОВАНА

Done
08-01-2011, 16:39
защото е на 12 години

SisiStrange
08-01-2011, 16:41
ЗАЩО МОМИЧЕТАТА СА ТАКИВА

:-o
От всички възможни често повтарящи се, тъпи, досадни, детски, лигави или просто дразнещи теми тези, в които някой слага всички момичета/момчета под общ знаменател, са ми възможно най-противни. :-o

Стани гей.

Chriiss
08-01-2011, 16:51
Е тфа па е най-тъпото директно да й кажеш, че я харесваш, няма какво да се учудваш, явно момичето е такова, че не иска сичко на готово.Имала е интерес, загубила го е като си и казал тия неща.. Може би само си е играла или горния вариант ..

Hilary_
08-01-2011, 16:54
На бас, че нито ти, нито момичетата около теб нямате 15-16 .. :lol:
И ако съм познала значи можеш да си отговориш и сам на какво се дължи .. 8-)

SmilezZz
08-01-2011, 17:03
Такъв богат опит ли имаш,че слагаш абсолютно всички момичета под общ знаменател ? А и на колко си ,само да кажеш, че по-лесно ще ни е да ти отговорим на въпроса "Защо ?".
Та,иначе. Ти сигурен ли си,че тя е "тичала след тебе" или пък ,че е проявявала някакъв интерес или нещо си въобразявал ? Все пак не знам защо,но имам чувството,че си под 13 годишна възраст. Но както и да е,да не ти пука.

Torn
08-01-2011, 17:06
Не ми пука на колко си , та ако ще и на 10 си . Може да съм малко груб ама ТИ ТЪП ЛИ СИ , не се казва ей така харесвам те , интересен си им точно докато не го кажеш , после те заебават и грам внимание не ти обръщат , за това повече да не си посмял да го кажеш , излизате и ако станат нещата станат , ако не много и здраве тя губи ... нещата да стават от само себе си . Разбрахме ли се ?

Fiction7577
08-01-2011, 17:14
Съмнява ме да си на повече от 13. Чак като ти чета поста се съмнявам, че въобще са "тичали след теб". Май по-скоро само ти се е искало да е така. Ти си мислил, че като им кажеш "харесвам те" и ще тръгнете и ще си с най-якото гадже. Явно симпатиите им са били само в твоята глава.

Другото което е, "като кажа на някоя че я харесвам..." и "казах и какви чувства имам към нея", между тия две понятия има голяма разлика, която ти очевидно не виждаш. Ако им се обясняваш в любов само щот' имат цици....

Освен това, много се съмнявам да имаш баш такъв опит, че да поставяш всички под общ знаменател. По принцип ако щеш и целият Бургаски регион да оправиш (нищо лично, Бургас ми дойде в ума просто), пак не можеш да кажеш "що ВСИЧКИ момичета....". :)

sladkish_14
08-01-2011, 17:40
Хахаха, най-голямата грешка - да влезнеш във форума и да напишеш, че всички момичета са еднакви, просто много се прецака, брат! :razz:

По темата: Ми сега й тегли една майна и да се освети малко.
П.С - Вие правите абсолютно същото :wink:

w0sh
08-01-2011, 17:41
ВСИЧКИ ЖЕНИ СА ГАДНИ!!!!!

FleurDeLys
08-01-2011, 17:57
Жената е като китайски вентилатор:
Първо спира да духа, след това спира да се врътка, а накрая само бучи и хаби ток.
Извод: Стани гей, спести пари. 8)

CR0W
08-01-2011, 18:01
ВСИЧКИ ЖЕНИ СА ГАДНИ!!!!!

RLY :shock:

c14m
08-01-2011, 18:43
Не ми пука на колко си , та ако ще и на 10 си . Може да съм малко груб ама ТИ ТЪП ЛИ СИ , не се казва ей така харесвам те , интересен си им точно докато не го кажеш , после те заебават и грам внимание не ти обръщат , за това повече да не си посмял да го кажеш , излизате и ако станат нещата станат , ако не много и здраве тя губи ... нещата да стават от само себе си . Разбрахме ли се ?
Не съм съгласна, че момичетата губят интерес, когато момчето си признае, че я харесва. :? Мисля, че и в началото не е била особено заинтересувана :) Аз например, ако имам симпатии към дадено момче и то си признае, не си променям отношението към него :) Дори ставаме по-близки, пък ако е писано се получават нещата :oops:

runway27
08-01-2011, 19:28
Може би, защото им го казваш по възможно най-баналния и тъп начин. Импровизирай и бъди оригинален.

rebeccaa
08-01-2011, 20:44
Може би, защото им го казваш по възможно най-баналния и тъп начин. Импровизирай и бъди оригинален.

cigarettekisses
08-01-2011, 20:57
По темата: Ми сега й тегли една майна и да се освети малко.
П.С - Вие правите абсолютно същото :wink:

Lucifer17
08-01-2011, 21:17
вие напр го пребихте пича ;ддд.... братле просто както вика Торн излизате и ако стане стане....

Verminaard
08-01-2011, 21:41
ЗАЩО БАСИ КАТО КАЖА НА НЯКОЯ ЧЕ Я ХАРЕСВАМ И СТАВАМ БЕЗИНТЕРЕН А ПРЕДИ ТОВА ТИЧАШЕ СЛЕД МЕН... КАЗАХ И КАКВО ЧУВСТВА ИМАМ КЪМ НЕЯ ТЕ МИ СЕ ПРАВИ НА НЕДОСТЪПНА И НЕЗАИНТЕРЕСОВАНА
1) защото си идиот
2) защото женските за плиткоумни кучки в мнозинство
3) това което се опитвам да ти кажа е да се научиш да пишеш като хората и като натупаш повечко годинки пак ела да се жалваш как не можеш да си хванеш жена.

antifashionshit
08-02-2011, 08:43
поредната тема QQ

на който не му понася, да се изнася 8-)

IzabeLLL
08-02-2011, 09:24
Не ми пука на колко си , та ако ще и на 10 си . Може да съм малко груб ама ТИ ТЪП ЛИ СИ , не се казва ей така харесвам те , интересен си им точно докато не го кажеш , после те заебават и грам внимание не ти обръщат , за това повече да не си посмял да го кажеш , излизате и ако станат нещата станат , ако не много и здраве тя губи ... нещата да стават от само себе си . Разбрахме ли се ?
Не съм съгласна, че момичетата губят интерес след, когато момчето си признае, че я харесва. :? Мисля, че и в началото не е била особено заинтересувана :) Аз например, ако имам симпатии към дадено момче и то си признае, не си променям отношението към него :) Дори ставаме по-близки, пък ако е писано се получават нещата :oops:

По принцип всяко момиче е различно. Аз мисля, че ако те е харесвала прекалено много преди да и кажеш открито, че я харесваш-тя щеше да иска да сте нещо повече. Но в твоят случай май...нещо я е разколебало. Може би не е искала да разбере точно по този нначин. Замисли се...

elysunny
08-02-2011, 10:25
не те е харесвала, бил си и тръпка, в момента, в който си и "паднал в краката" тръпката е изчезнала..
дано имате поне 13 годинки :d

kpackapgo
08-02-2011, 11:31
Какво по оригинално от директен подход :) Но в днешно време никоя жена не обича директния подход :) дори тези които казват че го обичат всъщност нямат предвид наистина директен подход :)

Zarity
08-02-2011, 11:40
Мда,тъжната работа.
Ми станете педераси като не ви кефим.

vakanciqta
08-02-2011, 13:04
Е такава прецаквация просто няма ! :razz: :razz: :razz:
Споко ! Пробва ли с баба ти ?
:lol: :razz: :razz:

sasha_90
08-02-2011, 14:13
Не знам на колко си,не ме и интересува,но от правописът ти съдя,че не си кой знае колко голям.Не знам и как изглеждаш,нито как се държиш,вероятно от там идва проблемът.Ако се държиш лошо с момичетата,а външният ти вид е отблъскващ,как искаш да те харесват?Друга причина може да е не в теб,а в тях.Може просто да не те харесват.Не се притеснявай,рано или късно,ще срещнеш подходящата,която няма да ти се прави на недостъпна.Дано тогава се убедиш,че не всички са еднакви.

magita
08-02-2011, 15:16
Стани гей, понеже повечето мъже не го правите..
или както вече съм казвала: единственото спасение е "Млад фермер търси жена"

Vivid
08-02-2011, 16:09
Грешката ти е че си сложил всичко на масата, на нея ѝ е дошло от изневиделица, не е знаела какво да ти каже, или просто не си пада по теб.
Никога недей да бъдеш твърде открит. Или да кажеш "харесвам те" в неподходящ момент и по тъп начин -> очевидно точно това си направил.

elii94
08-02-2011, 16:22
не те е харесвала, бил си и тръпка, в момента, в който си и "паднал в краката" тръпката е изчезнала..
дано имате поне 13 годинки :d
+ 1 :D

Evterpa
08-02-2011, 17:56
Режеш вените или ставаш гей. Избирай.

eXxXciTeD
08-02-2011, 18:23
Добро откритие, не е заради възрастта или нещо подобно, така е устроено просто. Следващият път я остави да се чуди, НИКОГА не се разкривай на 100%, когато видиш корицата на книгата и се зачетеш в началото може да ти е много интересна. Когато се разгърне цялата пред теб, някой ти я разкаже, прочетеш я - захвърляш на рафта.

marilyn
08-02-2011, 19:40
Стани гей.

Подкрепям. Кога мина всичките момичета та да знаеш, че сме еднакви?!

jghgh
08-02-2011, 19:57
ЗАЩОТО Е ЖАЛКО ДА СИ ПРИЗНАВАШ ЧУВСТВАТА, НЕ РАЗБРА ЛИ!!!




ПП. Махни Caps Lock-а - чете се трудно, когато е включен. Намира се точно под Tab, отляво на латинска буква А. Натиска се както за включване, така и за изключване.


eXXXcited (или както е там) ти даде най-добрият съвет, btw.
Другите не разбирам какво тръгнаха да се правят на тежкари - сякаш е доста зряло да се правиш на голямата работа пред човек, за който е ясно, че е малък още и не разбира добре нещата.