PDA

View Full Version : Сваляне на килца



bubs3420
08-04-2011, 19:38
Хораа, знамм че такава тема има вече много пъти, ноо не намирам нещоо конкретно.. Бихте ли ми помогнали ?? .. Килцата в последно време са ми станали фикс идея.. знам, че за да ги смъкна се иска спорт.. ама аз не искам само тва.. в смисъл.. правя коремни преси всеки ден.. тичам, когато имам време.. ноо няма кой знае какъв ефект... бихте ли ми казала някаква диета.. някакви съветии или нещо подобно за по-бързо отслабване.. Моля ви, помогнете!! Отчаяла съм се вече..

3oPuTy
08-04-2011, 19:40
И в двете големи теми е пълно със съвети ... Защо не попита там вместо да пускаш ПОРЕДНАТА тема ... ?! :?
А и как искаш да ти кажем диета като не знаем нищо за теб?!Нито килограми и височина,нито желани килограми,нито как се храниш в момента ...

DownloadVirus
08-04-2011, 19:52
Ей тия кила много ги гледате ...

ledenakrasota
08-04-2011, 19:53
Ей тия кила много ги гледате ...


Ние килата, Вие- мускулите!

bubs3420
08-05-2011, 10:52
И в двете големи теми е пълно със съвети ... Защо не попита там вместо да пускаш ПОРЕДНАТА тема ... ?! :?
А и как искаш да ти кажем диета като не знаем нищо за теб?!Нито килограми и височина,нито желани килограми,нито как се храниш в момента ...

напълно съгласна съм.. извинявам се :( .. иначе аз съм 65 кг и съм 170см висока .. на 16 години съм и искам да достигна 50-55 кг ..

titinkaa
08-05-2011, 11:38
^На 60кг ще си най-добре.Една приятека от 60 стана 50 и е прекалено слаба.

DownloadVirus
08-05-2011, 11:38
Ей тия кила много ги гледате ...


Ние килата, Вие- мускулите!

Не,че нещо,ама ако не се готвиш за някое състезание,дето трябва да си в определена категория..То и вие трябва "да гледате мускулите" , свалиш ли мускулна маса без да загубиш мазнини,нали се сещаш к'во става..

Зависи от типа на структура на тялото,но има жени,които изглеждат добре на -10 под ръста си ,друго точно на ръста си (тоест 1.70 на 70 кг да речем) Гледат се подкожните мазнини,не само килограмите..

bubs3420
08-05-2011, 14:06
Ей тия кила много ги гледате ...


Ние килата, Вие- мускулите!

Не,че нещо,ама ако не се готвиш за някое състезание,дето трябва да си в определена категория..То и вие трябва "да гледате мускулите" , свалиш ли мускулна маса без да загубиш мазнини,нали се сещаш к'во става..

Зависи от типа на структура на тялото,но има жени,които изглеждат добре на -10 под ръста си ,друго точно на ръста си (тоест 1.70 на 70 кг да речем) Гледат се подкожните мазнини,не само килограмите..


Добре тогава би ли ми дал някакви съвети как да се оттърва от подкожните мазнини ????

nymphetaminegirl9
08-05-2011, 14:17
DownloadVirus за момиче горе-долу колко процента е добре да са подкожните мазнини?

DownloadVirus
08-05-2011, 14:42
Ей тия кила много ги гледате ...


Ние килата, Вие- мускулите!

Не,че нещо,ама ако не се готвиш за някое състезание,дето трябва да си в определена категория..То и вие трябва "да гледате мускулите" , свалиш ли мускулна маса без да загубиш мазнини,нали се сещаш к'во става..

Зависи от типа на структура на тялото,но има жени,които изглеждат добре на -10 под ръста си ,друго точно на ръста си (тоест 1.70 на 70 кг да речем) Гледат се подкожните мазнини,не само килограмите..


Добре тогава би ли ми дал някакви съвети как да се оттърва от подкожните мазнини ????

Прости съвети с 2-3 думи:

-без джънк фууд
-без пържено
-малко тестени изделия , както и ориз/картофи/спагети
-качествена храна,като извара/яйца/месо,също може някоя добавка като рибено масло , 4 пъти на ден да разпледелиш храненията и това е :)

kittenella
08-05-2011, 16:02
Потърси диетата на Пиер Дюкан - НЕВЕРОЯТНА Е!!!Вярно, иска се воля в началото, но наистина има ефект!Аз с нея отслабнах с 10 кг за 2 седмици...Заслужава си!А и не съм спортувала много, много...

DownloadVirus
08-05-2011, 16:04
DownloadVirus за момиче горе-долу колко процента е добре да са подкожните мазнини?

20-25%

3oPuTy
08-05-2011, 16:08
Потърси диетата на Пиер Дюкан - НЕВЕРОЯТНА Е!!!Вярно, иска се воля в началото, но наистина има ефект!Аз с нея отслабнах с 10 кг за 2 седмици...Заслужава си!А и не съм спортувала много, много...
Ти новини не гледаш ли?!
Ако диетата на тоя беше невероятна едва ли щяха да го осъдят заради нея ... :?

DownloadVirus
08-05-2011, 16:14
Това е понеже хората са необразовани и не знаят като спрат диетата к'во да правят... Отделно,че не ми харесва много-много хр. му режим,който препоръчва..

3oPuTy
08-05-2011, 16:31
Точно заради хранителния му режим го осъдиха :) Според него първите от 5 до 7 дни (мисля,че бяха толкова) трябва да се яде само белтъчини,а това реално погледнато наистина много натоварва организма ... А липсата на зеленчуци не ми се струва уместна :?

DownloadVirus
08-05-2011, 16:36
Е значи от много калории минаваме на малкото,зеленчуците не са винаги задължителни,митовете за разбити,зависи какъв зеленчук и какво ти предлага..

3oPuTy
08-05-2011, 16:41
Може да не са задължителни,но 7 дена без зеленчуци/плодове е тъпо ... А и нали се сещаш,че е супер вредно да караш 7 дена само на яйца,извара и месо :? Тия органи не са ни дадени ей така за да има нещо под кожата и трябва да се грижим и за тях и тяхното натоварване.

DownloadVirus
08-05-2011, 17:14
Може да не са задължителни,но 7 дена без зеленчуци/плодове е тъпо ... А и нали се сещаш,че е супер вредно да караш 7 дена само на яйца,извара и месо :? Тия органи не са ни дадени ей така за да има нещо под кожата и трябва да се грижим и за тях и тяхното натоварване.

Нека да изчислим,че на едно момиче му трябват СРЕДНО 2000 калории , значи над 450 трябва да са от протеин , тва е повече от тъпо,че то Арнолд е взимал малко над 300 на ден,за това е по-добре ВМ+НВД , пък и яйца цели не може да яде,защото имат мазнини (според Пиер Дюкан,САМО ПРОТЕИН)

ledenakrasota
08-05-2011, 18:47
Забрави глупостите за Дюкян ! :-x :-x :-x :-x :-x :-x

Неговите режими са за жени от 25-30 нагоре или за хора с много сериозни проблеми проблеми с килограмите! Ти си още дете и не трябва да се подлагаш на такива резки промени!

Нормално/Правилно хранене + спорт! 75 или 85 % от добрата фигура е храненето! За останалото се грижи спорта. :) И това не става изведнъж и завинаги, а постепенно, с постоянство. :)

Konstantina
08-06-2011, 16:20
LadyV съгласна съм. Според мен яж всичко като спреш бързата храна (ако ядеш такава) но намали количеството това е много важно. Също яж повече риба и плодове и зеленчуци. :)

ledenakrasota
08-07-2011, 08:12
LadyV съгласна съм. Според мен яж всичко като спреш бързата храна (ако ядеш такава) но намали количеството това е много важно. Също яж повече риба и плодове и зеленчуци. :)

+1
Особено сега лятото, трябва това да се яде! :)

nolovexxx
08-07-2011, 09:05
Много вода
Без газирано
Без месо
Коремни преси
:) :-P :)