PDA

View Full Version : Изпразване в нея



jonib
08-08-2011, 20:43
Към момчетата - Къде свършвате след полов акт? :oops:

ForzaFelipe
08-08-2011, 20:59
Ами нямам си определено място да ти кажа 8-)

Eclipsercho
08-08-2011, 21:02
В 99% от случаите в нея, защото е на противозачатъчни.

ubuntureload
08-08-2011, 21:16
В 99% от случаите в нея, защото е на противозачатъчни.
Бате ще страдаш ;)
Където си поискам там свършвам предимно в устенцата, на кръстчто, корема - пълня и пъпа като кладенец, върху циците, НО вътре в путака НИКОГА, че ще ме разорят...

Eclipsercho
08-08-2011, 21:17
В 99% от случаите в нея, защото е на противозачатъчни.
Бате ще страдаш ;)

Trust me, нЕма да страдам. Вече 7 месеца (чукам на дърво) не съм страдал.. ;)

SisiStrange
08-08-2011, 21:18
В 99% от случаите в нея, защото е на противозачатъчни.
Това и моя би го казал същото. :)

l0verch0y
08-08-2011, 21:18
Върху дупето :oops:

ForzaFelipe
08-08-2011, 21:24
В 99% от случаите в нея, защото е на противозачатъчни.
Бате ще страдаш ;)
Където си поискам там свършвам предимно в устенцата, на кръстчто, корема - пълня и пъпа като кладенец, върху циците, НО вътре в путака НИКОГА, че ще ме разорят...
В нея само с презерватив...аз също нямам никакво доверие на тея глупости...

Eclipsercho
08-08-2011, 21:30
В нея само с презерватив...аз също нямам никакво доверие на тея глупости...

Изпускаш братле. Ако твоята е на противозачатъчни, а я чукаш с капут.. За к'во си хабиш парите и тровиш нервите на момичето.
Относно свършването вътре - няма такова чувство, брат. Втора екстра - свършваш, почиваш няколко секунди без да вадиш и продължаваш.. Адското ;)

Slynchiicee
08-08-2011, 22:00
В 99% от случаите в нея, защото е на противозачатъчни.
Бате ще страдаш ;)

Trust me, нЕма да страдам. Вече 7 месеца (чукам на дърво) не съм страдал.. ;)

Всичко си има 1ви път нали знаеш хубаво чукаш на тва дърво .. ама гледай да не забрайш да чукнеш че.. лошо :o

Eclipsercho
08-08-2011, 22:02
Всичко си има 1ви път нали знаеш хубаво чукаш на тва дърво .. ама гледай да не забрайш да чукнеш че.. лошо :o

Мерси за загрижеността, но чукам.. Кога на дърво, кога по друг начин. 8-)

jonib
08-08-2011, 22:08
A като ви дава в устата гълта ли я?
Forza,теб те знам от друг форум между другото(виж си подписа :-P )

Slynchiicee
08-08-2011, 22:11
Всичко си има 1ви път нали знаеш хубаво чукаш на тва дърво .. ама гледай да не забрайш да чукнеш че.. лошо :o

Мерси за загрижеността, но чукам.. Кога на дърво, кога по друг начин. 8-)

загриженост - объркал си се :lol: просто споменавам :lol:

Eclipsercho
08-08-2011, 22:12
загриженост - объркал си се :lol: просто споменавам :lol:

Прекалено тънка нотка на ирония ли използвах, че не я забеляза? :(

Sorry :)

Slynchiicee
08-08-2011, 22:20
загриженост - объркал си се :lol: просто споменавам :lol:

Прекалено тънка нотка на ирония ли използвах, че не я забеляза? :(

Sorry :)

не просто се пошегувах :P сори :)

SisiStrange
08-08-2011, 22:23
Спрете се де. Дори се твърди, че противозачатъчните са по-добри от презервативите като контрацептиви. Стига да ги взимаш редовно, разбира се. Има патки, които пропускат хапчета или пият по 2 на ден - тогава много ясно, че не е сигурно. Ако момичето е точно, има си календарче, навива си аларма и ги взима стриктно няма да забременее.

Когато зададох точно този въпрос на гинеколога ми, ми каза: Ако ги взимаш редовно, няма НИКАКЪВ шанс да забременееш." И го каза точно с наблягане на "никакъв".

Eclipsercho
08-08-2011, 22:31
Сиси, всеки се страхува от непознатото. ;)

ForzaFelipe
08-08-2011, 22:38
В нея само с презерватив...аз също нямам никакво доверие на тея глупости...

Изпускаш братле. Ако твоята е на противозачатъчни, а я чукаш с капут.. За к'во си хабиш парите и тровиш нервите на момичето.
Относно свършването вътре - няма такова чувство, брат. Втора екстра - свършваш, почиваш няколко секунди без да вадиш и продължаваш.. Адското ;)
Ти за толкова тъп ли ме смяташ бе,просто тя няма да ги пие :D Знам че противозачатъчните са по сигурни от презервативите,сигурно като имам сериозна приятелка тя ще ме убеди че това е по-добре,но в момента не им имам доверия,а и няма как да се приложат в моя сексуален живот.

Maaggiiee
08-09-2011, 06:14
Мъжки му историкий където ти скимне там, ако ли пък не си набелижи един червен хикс и там :razz: :razz: :razz:

anonymous708973
08-09-2011, 06:21
Спрете се де. Дори се твърди, че противозачатъчните са по-добри от презервативите като контрацептиви. Стига да ги взимаш редовно, разбира се. Има патки, които пропускат хапчета или пият по 2 на ден - тогава много ясно, че не е сигурно. Ако момичето е точно, има си календарче, навива си аларма и ги взима стриктно няма да забременее.

Когато зададох точно този въпрос на гинеколога ми, ми каза: Ако ги взимаш редовно, няма НИКАКЪВ шанс да забременееш." И го каза точно с наблягане на "никакъв".

Сигурността не е 100%. Пише го в листовката, Сиси.

AnzaRe
08-09-2011, 06:50
Не давайте акъл на
Eclipsercho ..
Момчето си знае,а вие май не .:D

SisiStrange
08-09-2011, 06:55
Спрете се де. Дори се твърди, че противозачатъчните са по-добри от презервативите като контрацептиви. Стига да ги взимаш редовно, разбира се. Има патки, които пропускат хапчета или пият по 2 на ден - тогава много ясно, че не е сигурно. Ако момичето е точно, има си календарче, навива си аларма и ги взима стриктно няма да забременее.

Когато зададох точно този въпрос на гинеколога ми, ми каза: Ако ги взимаш редовно, няма НИКАКЪВ шанс да забременееш." И го каза точно с наблягане на "никакъв".

Сигурността не е 100%. Пише го в листовката, Сиси.
Да, знам. Но тъй като при презервативите също не е 100%, а реално не съм чувала за случай, в който с правилно сложен недефектен презерватив да стане гаф, им вярвам. :)

IceColDmaN
08-09-2011, 07:15
В нея с презърватив :)

fenkaaa
08-09-2011, 07:51
В 99% от случаите в нея, защото е на противозачатъчни.
Това и моя би го казал същото. :)

++ и моя също :lol:

SexPLozZiv
08-09-2011, 09:36
Вътре... противозачатъчни... и така най-добре според мен :)

08-09-2011, 09:53
...а реално не съм чувала за случай, в който с правилно сложен недефектен презерватив да стане гаф, им вярвам. :)
Моля? моля? моля? Къде си го чувала това?!?!!??!?!
Иначе наистина противозачатъчните бяха 80 и няколко% сигурни, което означава, че има близо 20 % възможност да се забременнее, докато презервативите бяха 97 или 98% ... Като 2-3% са заради скъсване или изхлузване... Поне аз така го знам.

ThroughStruggle
08-09-2011, 11:54
...а реално не съм чувала за случай, в който с правилно сложен недефектен презерватив да стане гаф, им вярвам. :)
Моля? моля? моля? Къде си го чувала това?!?!!??!?!
Иначе наистина противозачатъчните бяха 80 и няколко% сигурни, което означава, че има близо 20 % възможност да се забременнее, докато презервативите бяха 97 или 98% ... Като 2-3% са заради скъсване или изхлузване... Поне аз така го знам.

Хаха, знаеш абсолютни глупости. Процентът успеваемост на оралните контрацептиви е по-висок от този на презервативите (варира според различните типове хапчета). Единственото нещо, което може да отслаби действието им и да го понижи от 100%, е неправилният прием на медикамента.

mey_si
08-09-2011, 12:43
Противозачатъчните спират овулацията...как така като няма овулация ще се забременее...Ако се пият както трябва това няма как за стане :)

jonib
08-09-2011, 15:18
Добавих и анкета 8)

MojoJojo88
08-09-2011, 15:29
Противозачатъчните спират овулацията...как така като няма овулация ще се забременее...Ако се пият както трябва това няма как за стане :)
+1
За съжаление днешното поколение е много непросветено по отношение на сексуалната култура. Половината си мислят, че няма шанс да забременеят, дори да свършат в тях, друга голяма част страда от параноя, че се забременява от въздуха, и много малък процент са наясно как точно да се пазят.
И презервативите пазят и противозачатъчните. Когато презерватива е сложен правилно, не се къса. Освен ако не е прекалено стар, или дефектен, но второто е почти невъзможно. Противозачатъчните пазят на 100%, когато са правилните за организма, когато се приемат по правилния начин, и когато си прочел листовката и си наясно как точно се приемат.
Та, така. И понеже съм жена, няма да кажа къде къде свършвам, но мога да кажа мъжа ми къде свършва-навсякъде по мен, в мен и прочие и това не ме притеснява.

naQkataRaota
08-09-2011, 16:04
По анкетата: това винаги ме е учудвало. При положение, че са й свършили в устата: вече е в нея, усетила е вкус всичко, защо не гълта???

anonymous708973
08-09-2011, 16:29
По анкетата: това винаги ме е учудвало. При положение, че са й свършили в устата: вече е в нея, усетила е вкус всичко, защо не гълта???

А, де. И аз това питам.

ShtrudeL
08-09-2011, 16:31
Защото е лепкаво/лигаво и трудно преглъщаемо. Все едно да изядеш сурово яйце. (лол) 8-)

jonib
08-09-2011, 16:36
По-гадно е да се изпразниш в устата й и да чуваш после как го плюе в банята :-x

anonymous708973
08-09-2011, 17:36
По-гадно е да се изпразниш в устата й и да чуваш после как го плюе в банята :-x

Аха, тъпо е.
Пичът свършва и оная търчи като невидяла към банята, щото видиш ли, не може просто да глътне и да пие нещо след това, за да си оправи вкуса.

the_man
08-09-2011, 17:42
Вътре и само вътре... Ползвам си презервативи (страх ме е от болести и не съм фен на хапчетата)... ако стане беля - ескапел (за сега веднъж се е налагало)... баш като ми е най-кеф и искам целия да вляза, аз да го изкарам, че да свърша вънка... яяя бееее.... без гума със сериозна партньорка само отзад.. и пак си свършвам... хубаво ми е :D
колкото до анкетата... зависи от момичето

jonib
08-09-2011, 18:30
По-гадно е да се изпразниш в устата й и да чуваш после как го плюе в банята :-x

Аха, тъпо е.
Пичът свършва и оная търчи като невидяла към банята, щото видиш ли, не може просто да глътне и да пие нещо след това, за да си оправи вкуса.
Случвало ми се е,за съжаление,но да си кажа честно аз съм си виновен защото така да се каже я подмамих :razz: :oops:

the_man
08-09-2011, 18:36
По-гадно е да се изпразниш в устата й и да чуваш после как го плюе в банята :-x

Аха, тъпо е.
Пичът свършва и оная търчи като невидяла към банята, щото видиш ли, не може просто да глътне и да пие нещо след това, за да си оправи вкуса.
Случвало ми се е,за съжаление,но да си кажа честно аз съм си виновен защото така да се каже я подмамих :razz: :oops:

аз за тва се кефя, че имам тераса... :D :D

naQkataRaota
08-09-2011, 18:56
По-гадно е да се изпразниш в устата й и да чуваш после как го плюе в банята :-x

Аха, тъпо е.
Пичът свършва и оная търчи като невидяла към банята, щото видиш ли, не може просто да глътне и да пие нещо след това, за да си оправи вкуса.
Случвало ми се е,за съжаление,но да си кажа честно аз съм си виновен защото така да се каже я подмамих :razz: :oops:

аз за тва се кефя, че имам тераса... :D :D

Да, но само ако си на последния етаж, защото иначе и тоз над теб ще има

the_man
08-09-2011, 19:02
е, нали не се надвесвам аз за да плюя :-o

Inn0cenCe
08-09-2011, 19:24
В 99% от случаите в нея, защото е на противозачатъчни.
Бате ще страдаш ;)

Trust me, нЕма да страдам. Вече 7 месеца (чукам на дърво) не съм страдал.. ;)

Всичко си има 1ви път нали знаеш хубаво чукаш на тва дърво .. ама гледай да не забрайш да чукнеш че.. лошо :o

Ох мале, момчетата били много необразовани. Противозачатъчните са хормонални лекарства , които не позволяват за узрее яйцеклетка. Което значи, че няма никакъв шанс да се забременее. :)

08-09-2011, 19:27
В 99% от случаите в нея, защото е на противозачатъчни.
Бате ще страдаш ;)

Trust me, нЕма да страдам. Вече 7 месеца (чукам на дърво) не съм страдал.. ;)

Всичко си има 1ви път нали знаеш хубаво чукаш на тва дърво .. ама гледай да не забрайш да чукнеш че.. лошо :o

Ох мале, момчетата били много необразовани. Противозачатъчните са хормонални лекарства , които не позволяват за узрее яйцеклетка. Което значи, че няма никакъв шанс да се забременее. :)
чак пък НИКАКЪВ не... на всеки може да се случи. какви ли не аномалии съществуват вече, не се опирайте просто на това, което пише на опаковката и това, което казва някоя позната...

Marieta1996
08-17-2011, 15:08
По-гадно е да се изпразниш в устата й и да чуваш после как го плюе в банята :-x

Аха, тъпо е.
Пичът свършва и оная търчи като невидяла към банята, щото видиш ли, не може просто да глътне и да пие нещо след това, за да си оправи вкуса.

Мда наистина е ...тъпичко,дори безсмислено.

wankata7
08-23-2011, 10:56
Най често в нея 8-) пие противозачатъчни!