PDA

View Full Version : Леееко объркана



bettyblackdewil
08-10-2011, 20:28
Така значи казват ми и чета навсякъде и 2-те мнения и се чудя на кое да вярвам.. Така девствеността се губи когато човек има полов акт или когато девствената ципа се разкъса? Смисъл така погледнато момиче отива на гинеколог не е правило секс но ципата се е разкъсала примерно от тампон или пръст та какво ще каже лекаря като види че ципата е разкъсана? Ако не сте ме разбрали правилно / не обяснявам както трябва по принцип / кога лекаря ще каже че момичето е загубило девствеността си? Когато е имало полов акт или когато ципата се е разкъсала? И се извинявам ако има такава тема, но наистина едни казват едно други друго и така да попитам повече хора за да се уверя в правилния отговор : ))

naQkataRaota
08-10-2011, 20:48
Е ако хименът е скъсан, той откъде може да знай дали с *уй или с друго се е скъсал?

Девствена си, ако си нямала полов акт. Останалото са пълни глупости: това дето момиче си е пръснала дупето, пък химена й здрав, а се води девствена :razz:

08-10-2011, 20:53
Думата "девственост" не означава "нескъсан химен" ?! Ако не си се ебала досега - девствена си!

elysunny
08-10-2011, 21:29
девствена си, ако не си се ебала, ако си се ебала, сори мацка 8-)

08-10-2011, 21:50
ako cipata e skusana togava veche ne si devstenica ! tq moje da se skusa ne samo pri akt ili prust

08-10-2011, 21:52
ako cipata e skusana togava veche ne si devstenica ! tq moje da se skusa ne samo pri akt ili prust
почват да ме дразнят "компетентните" ти мнениица.

marti93
08-10-2011, 21:59
тц вс си го разбира по различен начин!за мен е: няма ли полов акт , си девствен!е генеколога не е врачка,той само може да види,дали си девствена или не ,а не с кaкво или кой те е "отворил"

ubuntureload
08-10-2011, 23:06
Толкова ли няма кой в тоя Костинброд, да ти пръсне сливата. Ако си красиво пyте познавам половината народ от там, се ще ти измисля някой да му отидеш на крака да те изгърми!

Me4encety
08-11-2011, 09:12
Толкова ли няма кой в тоя Костинброд, да ти пръсне сливата. Ако си красиво пyте познавам половината народ от там, се ще ти измисля някой да му отидеш на крака да те изгърми!
Пхахааха спри са бее ,човек :D Мацка,девствена си,ако не си правила секс.Оттам нататък бъркане с краставица/чушка/патладжан/тиквичка/кренвирш/дезодорант/пръст не се брои за секс.

fenkaaa
08-11-2011, 09:18
Олеле ... много ясно,че се губи,чрез полов акт :lol:

Dyany10000
08-11-2011, 09:53
]ako cipata e skusana togava veche ne si devstenica ! tq moje da se skusa ne samo pri akt ili prust
Тоест ако е гимнасти4ка, направи шпагат и хименът и се скъса (възможно е) ве4е не е девствена.... ъъъъ :? :? :?

Extremescream
08-11-2011, 09:58
Такива теми има доста, а и вече ти отговориха на въпроса.
Ключ.