PDA

View Full Version : Най-добра приятелка



nataliiiiii
08-14-2011, 15:25
Най-добрата ми приятелка има рожден ден скоро :) Дайте ми някакви идеи с какво мога да я зарадвам. Мислех да и купя голям букет и наша снимка в рамка. Някакви други идеи?? :)

sladkish_14
08-14-2011, 15:29
От колко време сте най-добри приятелки? Защото е малко странно, че ти е най-добра приятелка, а не знаеш какво да й купиш? Не знаеш ли какво харесва, какво би искала да й вземеш? Всяка година когато купувам подаръци за приятелките си или знам какво искат (защото ги слушам и наблюдавам внимателно месец преди това) или купувам нещо, което знам, че много ще им хареса. Помисли малко тя е твоя приятелка, не наша..

mimsitu
08-14-2011, 16:31
sladkish_14 е права, но иначи според мен това е доста .. не знам малък подарък, ок може да е от сърце, ама според мен би се зарадвала на нещо по-голямо, добави още нещо съм букета и снимката, поне аз така бих направила, ама това зависи и от приятелката ти, какво харесва. Аз например винаги се радвам на сребро, ако тя носи може да и купиш някоя гривна или ланче, зависи с колко пари разполагаш де. :)

Mirage3
08-14-2011, 20:36
От колко време сте най-добри приятелки? Защото е малко странно, че ти е най-добра приятелка, а не знаеш какво да й купиш? Не знаеш ли какво харесва, какво би искала да й вземеш? Всяка година когато купувам подаръци за приятелките си или знам какво искат (защото ги слушам и наблюдавам внимателно месец преди това) или купувам нещо, което знам, че много ще им хареса. Помисли малко тя е твоя приятелка, не наша..
Точно така.
Аз ти предлагам да `и купиш някой гердан/медальон със сърце или друга форма. Ако си от по-голям град имаш доста възможности.

SweetLuna7
08-14-2011, 20:51
Кажи нещо повече за нея?

kyon
08-14-2011, 22:06
Вземи спрей и я заведи на някакво хубаво място.. Напишете си инициалите в сърце примерно и нещо от сорта на БФФ или там вие както си се обръщате една към друга *примерно*

Запиши и любимата музика и направи кутийката на диска собственоръчно..

Аз скоро си намерих герданче, което го имаше в Vampire Diaries, ако тя има нещо, по което да е запалена много това е страхотна идея.

Или някаква кутия дето от нея изкача нещо и да я уплаши :lol: За приятел това на мен ми се вижда доста оригинално.. Успех!