PDA

View Full Version : проблем с момичетата



stefko1996
08-23-2011, 17:02
Здравейте,наскоро се запознах с братовчеда на най0добрият ми приятел.Не след дълго станахме големи приятели.Та аз сам на 15 той на 17.Та проблема ми е когато ходим при момичета аз и той все едно едно ставам изолиран..Момичетата винаги го харесват повече от мен.Оня ден се запознахме с едни и той им взе номерата,та след няколко часа искаше да им звънем,но нямапе пари в тела за това звъннахме през моя,а момичетата си мислеха ,че той им звани през техния.На другия ден те ми звъннаха (като мислеха че звънят на него) и аз всигам тя взе да говори колко добре е изглеждал и така на татака на края аз и викам ,че не е тои а аз а тя право вика кажи му че сам го търсила и едно здрасти не ми каза.....Гадното е ,че това не се случва за първи път .Та ако някой може да ми даде съвет или да си дам facebooka да ме видите данеби проблема да е в мен.
ПРЕДВАРИТЕЛНО БЛАГОДАРЯ ЗА ОТДЕЛЕНОТО ВНИМАНИЕ МАКАР И ЧЕ ТЕМАТА МОЖЕ ДА ВИ СЕ СТОРИ ГЛУПАВА.

Str1k3r
08-23-2011, 17:09
Ясно е, че проблемът е в теб. Дай фб да видим. Има няколко възможни причини да не те забелязват или да странят от теб - грозен си/ дървен си/ прост си/ сянка си.

sunman
08-23-2011, 17:10
Нищо неразбрах! :?

Anja
08-23-2011, 17:10
Външният вид не определя всичко, но за съжаление, някои момичета са доста повърхностни. Може би просто си по-срамежлив и стеснителен, а и ако имаш комплекси и предпочиташ да стоиш в ъгъла, вместо да заговориш момиче, това също би оказало влияние. Бъди по-смел, на момичетата им харесва това. Намирай общи теми за разговор с тях, но не ги карай да си дават номера още 2 минути след като сте се запознали. Подхождай бавно и не ги сменяй, а си набележи едно момиче, което харесваш най-много и контактувай най-вече с нея. Не се натискай на всички в тайфата, така никоя няма да те вземе на сериозно. Питай ако има нещо друго...

LeprikonA
08-23-2011, 17:10
искаш да ти кажем "брато, много си готин" ли??

NomNomNom
08-23-2011, 17:20
искаш да ти кажем "брато, много си готин" ли??
Не, както виждаш чака съвет и подкрепа.

Според мен ти липсва контакт с момичета . Хубаво е да си намериш приятелка от женски пол, която малко да те вкара в нещата , не е задължително да сте гаджета.
Общо взето , първо трябва да пробваш да се сприятелиш с тях, след това и другите неща.

elysunny
08-23-2011, 18:18
искаш да ти кажем "брато, много си готин" ли??

голЕм е пичага, мани ти

Chacho
08-23-2011, 18:30
искаш да ти кажем "брато, много си готин" ли??
Не, както виждаш чака съвет и подкрепа.

Според мен ти липсва контакт с момичета . Хубаво е да си намериш приятелка от женски пол, която малко да те вкара в нещата , не е задължително да сте гаджета.
Общо взето , първо трябва да пробваш да се сприятелиш с тях, след това и другите неща.

Първо да й закачи интереса, пък после нека се сприятеляват. Да не вземат да си останат само приятелчета.

NomNomNom
08-23-2011, 18:33
Идеята е в началото да свикне в компанията на момичета като приятели, след това да дири нещо друго , че си е тегаво от А да скачаш на З, туй имах в предвид.

MuRocLaW
08-23-2011, 18:42
сигурно не те харесват защото си грозен








и тъп

Chacho
08-23-2011, 18:51
Идеята е в началото да свикне в компанията на момичета като приятели, след това да дири нещо друго , че си е тегаво от А да скачаш на З, туй имах в предвид.

Да, с това съм съгласен. Най-вече ще е хубаво, ако спре да се притеснява от това, че еди-кой-си обира повече мацки. Не всеки се ражда сексуален магнит, някои просто сме късметлии. Опитът е майка и баща на отворения парашут.

ivcheto0o
08-23-2011, 18:52
Той просто има повече опит с това как да се държи пред момиче и да спечели вниманието й :) Може би роля играе и възрастта му,момичетата в повечето случаи харесват по-големи.Съгласна съм със съвета на NomNomNom.