PDA

View Full Version : Секс в хотел



IEatNiggers
08-23-2011, 19:45
От 2-3 дена ме глозга един въпрос и един приятел ми препоръча този форум. Вика че отговаряте подобаващо, та да питам.
Миналата седмица бяхме с приятелката на екскурзия из българия и стигнахме Ловеч последната вечер. И отидохме малко на барче и се прибрахме и направо заготовка за секс. Та свършихме я тая, но в следващите 20 - 30 минути почука рецепционистката с няква кука и каза че имало оплакване за нарушаване на реда в хотела. Не вярвам да е забранен секса. Оказа се, че 2 бабички на отсрещния блок видяли програмата, възмутили се и се обадили на полицията :-o .
И ме глобиха 30 лева. Не ми се искаше да си развалям почивката с простотии, затва платих. Маината им на парите, ама се чудя редно ли е според вас? :-o

Eclipsercho
08-23-2011, 19:48
Като не си дърпаш пердетата.. плащай. От мързел глава МНОГО боли.
Другия път плътни пердета и ако приятелката ти пищи през два блока в трети - кажи й да го кара малко по-тихо, за да си спестиш пак разправии..

И не, според мен не е редно, бих направил бабичките луди след това, да ходят да доказват, че съм бил аз. ;)

TheGuardian01
08-23-2011, 19:50
От 2-3 дена ме глозга един въпрос и един приятел ми препоръча този форум. Вика че отговаряте подобаващо, та да питам.
Миналата седмица бяхме с приятелката на екскурзия из българия и стигнахме Ловеч последната вечер. И отидохме малко на барче и се прибрахме и направо заготовка за секс. Та свършихме я тая, но в следващите 20 - 30 минути почука рецепционистката с няква кука и каза че имало оплакване за нарушаване на реда в хотела. Не вярвам да е забранен секса. Оказа се, че 2 бабички на отсрещния блок видяли програмата, възмутили се и се обадили на полицията :-o .
И ме глобиха 30 лева. Не ми се искаше да си развалям почивката с простотии, затва платих. Маината им на парите, ама се чудя редно ли е според вас? :-o
ХАхахаХАХАХА, СЕРИОЗНО ЛИ БЕ БАТКО :razz: :razz: :razz:
Аз колкото пъти съм бил на хотел с момиче ... ако всеки път ми викаха полиция да ме глобява, щах на просия да живея :lol: :lol: :lol:
Не е редно , много ясно , ама старото поколение са така- НРАВСТВЕНИ ДО МОЗЪКА НА КОСТИТЕ СИ :razz: :razz:

IEatNiggers
08-23-2011, 19:59
Като не си дърпаш пердетата.. плащай. От мързел глава МНОГО боли.
Другия път плътни пердета и ако приятелката ти пищи през два блока в трети - кажи й да го кара малко по-тихо, за да си спестиш пак разправии..

И не, според мен не е редно, бих направил бабичките луди след това, да ходят да доказват, че съм бил аз. ;)(
Не бих казал мързел, доколкото това, че не се усетих - то стана бързо.
Гадна порода са тея комунистките :-o

Eclipsercho
08-23-2011, 20:02
Не бих казал мързел, доколкото това, че не се усетих - то стана бързо.
Гадна порода са тея комунистките :-o

Що не им изкара ангелите в 3 през нощта с чукане по прозореца им и шут във вратата (колкото да се насерат, без да я разбиваш) най-малкото?
Много ги мразя такива, още от малък ме тормозят, една идиотка викаше по мене, че съм си целувал първото гадже пред "децата". Лицемерки, всякаш не са правили свирки на дядовците си по градинките през Тошово време. :-x

DragonLady
08-23-2011, 20:03
Аз такъв шум съм дигала по хотелите с моя, че не е истина, а никога никой не ни е превил проблем.
Просто си имал кофти късмет и следващият път пердетата ги дърпайте :Д

granger
08-23-2011, 20:12
Миии на мен не ми се струва редно ,след като си си платил за стая , можеш да си правш квото искаш в нея ! Кат не ги кефи бабушкерите няма да гледат! Тъпо е според мен, амааа откъде ли не се мъчат да изчоплят пари от теб!

xXxPrivateLovexXx
08-23-2011, 20:20
Просто ги е доядяло че им е минало времето и ги е хванала злоба 8-)

NomNomNom
08-23-2011, 20:31
Дееби путките .

DeVilTerroR
08-23-2011, 20:50
От 2-3 дена ме глозга един въпрос и един приятел ми препоръча този форум. Вика че отговаряте подобаващо, та да питам.
Миналата седмица бяхме с приятелката на екскурзия из българия и стигнахме Ловеч последната вечер. И отидохме малко на барче и се прибрахме и направо заготовка за секс. Та свършихме я тая, но в следващите 20 - 30 минути почука рецепционистката с няква кука и каза че имало оплакване за нарушаване на реда в хотела. Не вярвам да е забранен секса. Оказа се, че 2 бабички на отсрещния блок видяли програмата, възмутили се и се обадили на полицията :-o .
И ме глобиха 30 лева. Не ми се искаше да си развалям почивката с простотии, затва платих. Маината им на парите, ама се чудя редно ли е според вас? :-o

Само на мен ли ми се струва странно, че след бара, което се съмнявам да е било около рано вечерта или късно сутринта пък някакви си баби гледали целия спектакъл ? Пък и колкото да са консервативни да викнат и полиция, че те ако им пречеше къде си забиват главите в прозореца да гледат. Много ми е съмнителна тая тема :-o

Eclipsercho
08-23-2011, 20:53
Само на мен ли ми се струва странно, че след бара, което се съмнявам да е било около рано вечерта или късно сутринта пък някакви си баби гледали целия спектакъл ? Пък и колкото да са консервативни да викнат и полиция, че те ако им пречеше къде си забиват главите в прозореца да гледат. Много ми е съмнителна тая тема :-o

Възможно е да е фейк, но все пак.

Бара - нищо не им пречи на хората да се разгонят и да си тръгнат много рано за да се боцнат в стайчето.
Бабите - горното потвърждава историята. И си нямаш на идея колко са злобни дъртите кyрветини, пръскат се, брат. По-зле от някои тинейджърки във форума. :lol:

IEatNiggers
08-23-2011, 21:03
От 2-3 дена ме глозга един въпрос и един приятел ми препоръча този форум. Вика че отговаряте подобаващо, та да питам.
Миналата седмица бяхме с приятелката на екскурзия из българия и стигнахме Ловеч последната вечер. И отидохме малко на барче и се прибрахме и направо заготовка за секс. Та свършихме я тая, но в следващите 20 - 30 минути почука рецепционистката с няква кука и каза че имало оплакване за нарушаване на реда в хотела. Не вярвам да е забранен секса. Оказа се, че 2 бабички на отсрещния блок видяли програмата, възмутили се и се обадили на полицията :-o .
И ме глобиха 30 лева. Не ми се искаше да си развалям почивката с простотии, затва платих. Маината им на парите, ама се чудя редно ли е според вас? :-o

Само на мен ли ми се струва странно, че след бара, което се съмнявам да е било около рано вечерта или късно сутринта пък някакви си баби гледали целия спектакъл ? Пък и колкото да са консервативни да викнат и полиция, че те ако им пречеше къде си забиват главите в прозореца да гледат. Много ми е съмнителна тая тема :-o
Темата не е феик. Аз по скоро сега чак забелязах кви са тея бабички да стоят до 2 часа вечерта - Аз не съм ги виждал, рецепционистката каза " Две възрастни дами от съседния блок са ви видяли да правите секс" и още нещо ама не помня цялото, щото и куката се намесваше от време на време и стана пълна бъркотия. Сега като се замисля, може да е всеки, просто да каже на куката и на оная да го\я прикрият като бабичка :shock: :shock:

marti93
08-23-2011, 21:06
омг :shock: не е било нужно да плашташ.
казваш ,че секса е нормално физиологично желание и ,че бабките
съседки имат алцхаймер и тръшкаш вратата

Poison94
08-23-2011, 21:08
Егати бабетата ! (извинявам се за израза) :-x :shock:

Eclipsercho
08-23-2011, 21:10
Егати бабетата ! (извинявам се за израза) :-x :shock:

Няма нужда да се извиняваш, даже леко се изказваш. :-x

Loooooser
08-23-2011, 21:10
При такъв бърз секс да знаете ,че пердетата ще гледам. :)
Не е редно ама какво да правиш, бабичките са станали хейтъри! :D

NomNomNom
08-23-2011, 21:25
Ааааа ти си пича в кофата , дето е приятел на зарко 8-)
Човек, личен идол си ми, сега ще направя тема за теб в кофата за да не те хранят 8-)

И заради мен веднъж викаха полиция, ама се изнесохме бързо от мястото и ги избегнахме 8-)
А два пъти са ме хващали в кола, бях на 15 тогава (май) , голям филм 8-) Ние, такова, в една гора 8-)

dimitar_ak
08-24-2011, 05:50
Я стига глупости. И точно по коя точка от закона ви глобиха тези 30лв.? Това е глобата за нарушаване на обществения ред и се прилага за секс на публично място. Все едно да дойде кука и да ме глоби, че правя секс в дома си и някоя любопитна съседка ме е гледала.

ELFIQ
08-24-2011, 06:35
кой ги знае те едно време какво са правили, амисега големи моралистки станали, че и полиция да викат :shock: :lol:

straus
08-24-2011, 06:44
тва се вика 2 пенсионерки да те преебат :lol:

naQkataRaota
08-24-2011, 08:18
А тяхното гледане се счита за воаьорство, което мисля че е наказуемо

Комунистически дърти мъстии (това не е убида, а комплимент)

wankata7
08-24-2011, 08:37
Бабички хейтари :razz: Ако и мен тека ме прецакат ще ходя и пред вратата ще го правя :grin: :-P

08-24-2011, 09:57
Тва е нечовешко :Д Откога и секса на ЗАТВОРЕНО място е незаконен??! :D
Тия бабички заслужават яко бой. Явно са се издразнили, че няма кой да ги опне и тях :grin:

GunSnSteelflowers
08-24-2011, 09:57
Бабите не са виждали от Балканската война и за тва 8-)

Julliee
08-24-2011, 10:50
Няма как да очакваш от възрастните да разберат нашите нужди.По тяхно време е било едва ли не неприлично дори да се споменава тази тема,камо ли да го правиш с който ти падне колкото си искаш.Следващият път гледай прозорците да са затворени,пердетата спуснати...

bubblef93
08-24-2011, 12:24
Я стига глупости. И точно по коя точка от закона ви глобиха тези 30лв.? Това е глобата за нарушаване на обществения ред и се прилага за секс на публично място. Все едно да дойде кука и да ме глоби, че правя секс в дома си и някоя любопитна съседка ме е гледала.
Съгласна съм с тебе,направо верно са си бабички хейтари ко си врат носа дето не им е работа да не би да ги е карал някой насила да гледат :-x

Darinella
08-24-2011, 13:08
омг :shock: не е било нужно да плашташ.
казваш ,че секса е нормално физиологично желание и ,че бабките
съседки имат алцхаймер и тръшкаш вратата

+++ :D

elf4ety
08-24-2011, 14:05
Ми то не е забранено ама като сте случили на бабички :D Виж, ако бяха загорели дядовци работата щеше да е друга... :D

bubblef93
08-24-2011, 14:15
Ми то не е забранено ама като сте случили на бабички :D Виж, ако бяха загорели дядовци работата щеше да е друга... :D
не ми се мисли кво щеше да са ако са били дядовци хД

jumpin
08-24-2011, 14:53
Тъпи комунистки.Само това е нужно за да ги опишеш ..

fenkaaa
08-24-2011, 15:13
В кой хотел в Ловеч са те глобили ? :shock:

IEatNiggers
08-24-2011, 16:36
В кой хотел в Ловеч са те глобили ? :shock:
Хотел "Ловеч" :? :?

bubkaa93
08-24-2011, 16:38
Не мисля,че това не нормално ти си платил стаята и можеш да правиш,какво си поискаш не може да те глобят,че правиш секс. :shock:

Shturrrche88
08-24-2011, 16:42
Е как пък ще ми цъфне някой от рецепцията, за да ми каже, че нарушавам обществения ред, правейки секс в техния хотел...ми аз ще умра от смях. И след като си платя 30те лв глоба, ще се обърна към Агенция за защита на потребителите, за да подам оплакване от нарушаване на личното ми пространство от страна на въпросния хотел, както и ще му направя лоша реклама. Тия 30лв ще им излезнат през г*за...