PDA

View Full Version : какво бихте направили, ако......



martina22961
08-25-2011, 21:57
Какво бихте направили, ако се окаже че с най-добрия/добрата ви приятел/приятелка сте влюбени е един човек..?

fenkaaa
08-25-2011, 22:01
Случвало се е,но аз си премълчавам,гадно ми е някво.

Сегашния ми приятел ходеше с една от 2-те ми най-близки приятелки.Ходела съм с няколко момчета преди него,но нито един не ми е завъртял главата както той 1-вия път,когато го видях.. само си казах "точно в него ли трябваше" .. и си мълчах,пред всички за всичко.. но след няколко седмици се врътна нещо между нас,те скъсаха,а той само това чакаше.. и ето ни вече почти 10 месеца заедно :-)

onestar
08-25-2011, 22:03
Невъзможно е. Имаме коренно различни вкусове.

martina22961
08-25-2011, 22:03
Случвало се е,но аз си премълчавам,гадно ми е някво.

Сегашния ми приятел ходеше с една от 2-те ми най-близки приятелки.Ходела съм с няколко момчета преди него,но нито един не ми е завъртял главата както той 1-вия път,когато го видях.. само си казах "точно в него ли трябваше" .. и си мълчах,пред всички за всичко.. но след няколко седмици се врътна нещо между нас,те скъсаха,а той само това чакаше.. и ето ни вече почти 10 месеца заедно :-)
happy end :)

ivcheto0o
08-25-2011, 22:08
Бих се отказала,много държа на приятелите си.А и вече ми се е случвало,отказах се и за секунда дори не съм съжалявала.

fenkaaa
08-25-2011, 22:08
Случвало се е,но аз си премълчавам,гадно ми е някво.

Сегашния ми приятел ходеше с една от 2-те ми най-близки приятелки.Ходела съм с няколко момчета преди него,но нито един не ми е завъртял главата както той 1-вия път,когато го видях.. само си казах "точно в него ли трябваше" .. и си мълчах,пред всички за всичко.. но след няколко седмици се врътна нещо между нас,те скъсаха,а той само това чакаше.. и ето ни вече почти 10 месеца заедно :-)
happy end :)

Да,определено беше такъв :P 8-) :-)

elysunny
08-25-2011, 22:20
ще и тегля ножа

wankata7
08-25-2011, 22:25
1 път изпаднах в такава ситуация сбихме се бих го и тя ме заряза .. Аз от самото начало знаех че той е влюбен в нея но трябваше да бъда гаден .Сега се сгодиха да са живи и здрави..
А по темата щях да и кажа да избира и толкова :)

xoxi
08-25-2011, 22:33
Случвало ни се е много пъти. :-o
Първият път аз премълчах, а вторият път тя. В последствие разбрахме, че сме харесвали едни и същи момчета по едно и също време.
Тя харесваше и сегашният ми приятел. Но нямаше смелост дори да го заговори, докато при мен нямаше такива проблеми. Имаше период, в който ми беше гадно за нея, казах й, че няма да се занимавам повече, но тя каза, че си личи, че аз го харесвам повече, а пък и той мен, тъй че..
Много съм й благодарна, че постъпи по този начин. Ако не беше тя, сега със сигурност нямаше да съм с него, защото не бих рискувала нашето приятелство заради момче. Но тогава наистина видях и почувствах, че тя мисли това, което казва.

Аз всъщност бих направила същото за нея. Ако виждам, че той проявява интерес към нея, а тя се увлича много по-силно от мен, няма смисъл аз да продължавам да храня някакви надежди.

annonimnna
08-25-2011, 22:37
Слава Богу НЕ. :-D
За всиииииииииииииичко имаме еднакъв вкус с иключение на момчетата.

Audiophile
08-25-2011, 22:39
Невъзможно е. Имаме коренно различни вкусове.

Същата история, най-добре е така да се получава. 8)

Chacho
08-25-2011, 22:46
Let the best man win, макар че бихме се разбрали с две думи по мъжки, ако е много в началото, някой от нас да отстъпи. Нема заради некво момиче да спрем да си пием бириците.

imyourself
08-25-2011, 22:48
бих и го отстъпила все пак приятелството е по-важно

Luidgie
08-26-2011, 00:16
Зависи, има "приятелки", които са способни да се "влюбят" в джудже с гърбица само и само да направят драмата и да омрънкат света, че се опитваш да им откраднеш момчето...

elizabethg
08-26-2011, 00:26
Невъзможно е. Имаме коренно различни вкусове.

NightGuardian
08-26-2011, 03:25
Ще оставим отсреща да избере. :)

Glamour92
08-26-2011, 08:10
гадорийка... вероятно,ако се случи, ще теглим ези/тура :?

SisiStrange
08-26-2011, 08:24
Невъзможно е. Имаме коренно различни вкусове.
И ние така.

bubkaa93
08-26-2011, 08:26
Случвало се е доста пъти,но никога не е било проблем,че харесваме един и същ човек е става малък проблем,ако тя ( или аз ) тръгнем с това момче едната от нас трябва да го забрави.

xPafx
08-26-2011, 09:33
Случвало се е въпреки, че попринцип имаме различно вкусове... но преценихме, че няма смисъл да загърбваме това между нас за нещо, което я ще изпита само едната, я няма и не се знае колко ще продължи... та, така и не сме съжелявали за решението си... въпреки, че имаме своите трудни моменти и се караме, радвам се, че я има... много по-ценна е от всяко момче.. :)

SmilezZz
08-26-2011, 09:57
Два пъти ми се случи с едно и също момиче. Първият път аз премълчах,втория - тя. А имаше още едно момиче,с което уж си бяхме много добри приятели - обаче тя ме предаде,заради момче,при условие,че знаеше ,че излизах с момчето. Таа,както тя и той си има вина,макар,че след това ми се извиняваше много,но.... повече му нямах доверие. Гадно се получава понякога,но такъв е живота. ;dd

martina22961
08-26-2011, 12:29
Всъщност пуснах тази тема, защото аз съм в същото положение, и най-добрата ми приятелка някак си гледа да ме дразни с него, въпреки че знае, че той харесва мен..карали сме се много и вече ми писна...от самото начало почна "харесвам го" " не го харесвам", а уж си бяхме обещали да не се караме заради него, защото ще е тъпо да потъпчим приятелството си заради едно момче...исках да видя вие как бихте постъпили в такава ситуация...благодаря :)

SimonaD
08-26-2011, 14:01
Не ми се е случвало на мен. Ние харесваме тотално различен тип момчета. :) Ама съм сигурна, че ако някой ден стане нещо такова, няма да ни развали приятелството. Ще го обсъдим, ще видим коя има по-силни чувства... примерно ако видя, че тя е адски влюбена в него, а аз съм си го харесала просто ей така, не мисля, че щях да се замислям изобщо.. :) все пак си зависи от ситуацията, ама не трябва да се позволява на момче да застава между приятелки и още по-малко да ги разделя :)

sapphire5
08-26-2011, 14:42
зависи.. ще седнем и ще говорим, докато не се разбереме :)

LeprikonA
08-26-2011, 14:47
ние за всичко сме еднакви освен за това 8-) никога не се е случвало btw и по-добре :-D

sasha_90
08-26-2011, 16:28
Не ми се е случвало.Винаги,когато си харесам някого,приятелките ми не го одобряват,аз също не одобрявам тези,с които излизат.

martina22961
08-26-2011, 19:39
ние за всичко сме еднакви освен за това 8-) никога не се е случвало btw и по-добре :-D
и аз искам такаа :grin: :D ама наистина е мн по-добре :)

annonimnna
08-26-2011, 20:37
Ще си поговоря с нея и ще я убедя, че не е нужно да се караме или да си поделяме няк'ъв сополанко и да си разваляме хубавото приятелство 8-)

sapphire5
08-26-2011, 20:38
Ще си поговоря с нея и ще я убедя, че не е нужно да се караме или да си поделяме няк'ъв сополанко и да си разваляме хубавото приятелство 8-)

точно казано ;д

GossipGirl89
08-26-2011, 20:45
Не е като да не се е случвало с тая разлика, че аз наистина бях влюбена в него, а тя го искаше просто щото беше мой 8-)
Иначе де да знам... Зависи от приятелката и от човека. Принципно никога не съм била фенка на развалянията на приятелства заради момчета ама де да знам. Относително е. Квото и да казвам сега, ако попадна в такава ситуация 100% ще направя точно обратното :D

mechtaq_za_teb
08-27-2011, 07:14
Няма приятели, има интереси. Може някой да реши да ме опровергава, но това е моето мнение.
Винаги поставям щастието си на първо място и досега не съм срещнала приятелка, за коята да си заслужава.