PDA

View Full Version : И сега какво ?



stephaniexx
08-29-2011, 13:11
Здр, значии харесвам едно момче и му го казах преди 5 дена, и както си знаех той каза,, че не може да отг на чувствата ми, но каза че някой ден може м/у нас да стане нещо.. на всичкото отгоре си има и приятелка и сега ми е хипер гадно .. :( не мога да го пренебрегна, защото сме в една компания и всеки ден сме заедно,, хипер мн ме боли като го гледам ; хх ако може някакъв съвет какво да правя, ще съм мн благодарна : ) btw разликата ни е 1 год. ии не искам да го забравям

Chacho
08-29-2011, 13:16
Той си има приятелка и ти си отишла да си му изпееш въпреки това? Има хляб в тебе ;)



Обаче, ако си знаете, че ще ви отрежат, има причина да предчувствате това. Не очаквайте някой да вземе логично решение, като му се обясните в любов. Логика в привличането няма, има чувства. И ако има такива, няма да има нужда от обяснения.

Първо, дай му причина да те хареса.
Второ, още от сега почвай да търсиш друг. Лесно забравяне няма, но понякога трудните ходове са правилните.

SisiStrange
08-29-2011, 13:17
:-o Момчето си има приятелка, а ти му се обясняваш в любов?

Май наистина няма женска солидарност.

xPafx
08-29-2011, 13:31
А бе, явно момчето не те иска, приеми го... не му досаждай, не му се бутай.

Sh@d0w
08-29-2011, 13:48
той каза,, че не може да отг на чувствата ми, но каза че някой ден може м/у нас да стане нещо..

Нека ти преведа от мъжки:

"Имам си приятелка в момента,но не се знае,ако някой ден скъсаме ще ти се обадя да се утешавам с теб."

Не си храни празни надежди,не изпитва нищо към теб.

Chacho
08-29-2011, 13:53
Малка добавка към Sh@dow:

Контекстен превод: Може и докато ходя с нея да се праснем веднъж-дваж.

annonimnna
08-29-2011, 14:04
Демек си чакай...
Омг. Има толкова много момчета, защо не искаш да го забравяш да не е някой излезнал от корица на списание?! :-o

Chacho
08-29-2011, 14:05
Демек си чакай...
Омг. Има толкова много момчета, защо не искаш да го забравяш да не е някой излезнал от корица на списание?! :-o
Не съм аз, друго момче е харесала.

gummybear
08-29-2011, 14:07
Просто го забрави .. знам ,че е трудно .. : (

Julliee
08-29-2011, 14:12
Един съвет от мен-не храни напразни надежди.Това момче няма да гледа на теб по начина по който ти искаш.Ако чувствата ти са истински,то можеш само да се радваш,че е щастлив с приятелката си.Знам че боли,но нещата стоят така.Приеми го...

stephaniexx
08-29-2011, 14:16
офф,, много ще ми е трудно, но сега като се замисля май сте прави.. btw той след като му изпях всичко за чувствата ми, ми сервира че има приятелка наистина ще е мн болезнено, защото все за него говорят (тези от компанията) ; хх ама к`во да се прави,, ще се справя

annonimnna
08-29-2011, 14:17
офф,, много ще ми е трудно, но сега като се замисля май сте прави.. btw той след като му изпях всичко за чувствата ми, ми сервира че има приятелка наистина ще е мн болезнено, защото все за него говорят ; хх ама к`во да се прави,, ще се справя

Много ясно, че ще се справиш... Има още много момчета.

fenkaaa
08-29-2011, 14:29
офф,, много ще ми е трудно, но сега като се замисля май сте прави.. btw той след като му изпях всичко за чувствата ми, ми сервира че има приятелка наистина ще е мн болезнено, защото все за него говорят ; хх ама к`во да се прави,, ще се справя

Много ясно, че ще се справиш... Има още много момчета.

Така е :)

tomboy
08-29-2011, 14:51
Здр, значии харесвам едно момче и му го казах преди 5 дена, и както си знаех той каза,, че не може да отг на чувствата ми, но каза че някой ден може м/у нас да стане нещо.. на всичкото отгоре си има и приятелка и сега ми е хипер гадно .. :( не мога да го пренебрегна, защото сме в една компания и всеки ден сме заедно,, хипер мн ме боли като го гледам ; хх ако може някакъв съвет какво да правя, ще съм мн благодарна : ) btw разликата ни е 1 год. ии не искам да го забравям

като някой не те харесва не му досаждаш!.... :( :? :( ...на всичкото отгоре той си има приятелка ...тааа, не мислиш ли че на нея ще й стане супер гадно като разбере , че ти си му се обяснила в любов?...(женска солидарност аааа ууу? :? )...ако го харесваш , остави го да си иде!... :( ...(if u love sth. you gotta let it go!....) :D :D...гледай го от добрата страна - на планетата има само около 3 милиарда мъже !...все някой е твоят.... 8-) :) :)

HotLife
08-29-2011, 15:21
Искал е да ти каже, че не те обича, но някой ден може да те мине.

blaaablaaablaaa
08-29-2011, 17:27
Болката е спътницата на любовта. Има си приятелка, не се бъркай във връзката им. Не можеш да го забравиш. Можеш да харесаш друг, на да го забравиш - не. Опитай се да държиш приятелски. Ще последва период на тъга, мъчение, подобрение и така... Споко, не се отчайвай. :)

stephaniexx
08-29-2011, 18:49
Болката е спътницата на любовта. Има си приятелка, не се бъркай във връзката им. Не можеш да го забравиш. Можеш да харесаш друг, на да го забравиш - не. Опитай се да държиш приятелски. Ще последва период на тъга, мъчение, подобрение и така... Споко, не се отчайвай. :)
Леле това ще го имам като пример-благодаря :)

sasha_90
08-29-2011, 19:44
Нека ти преведа от мъжки:

"Имам си приятелка в момента,но не се знае,ако някой ден скъсаме ще ти се обадя да се утешавам с теб."

Не си храни празни надежди,не изпитва нищо към теб.
Напълно съм съгласна с теб.Ако бях мъж,не обичащ да е сам,бих казал същото.
Авторке,няма за какво да съжаляваш.Ще се появи друг,който няма да те отхвърля с подобни глупави фрази.

cigarettekisses
08-29-2011, 19:55
Не искаш да го забравиш,но трябва.

elysunny
08-29-2011, 20:13
казал ти го е, за да не се почувстваш тъпо, редовно се случва тоя номер, когато момчето има гадже, което харесва
остава и с момичето да сте приятелки..

stephaniexx
08-29-2011, 20:33
казал ти го е, за да не се почувстваш тъпо, редовно се случва тоя номер, когато момчето има гадже, което харесва
остава и с момичето да сте приятелки..

не сме, понеже тя е от друг град

dilqnkata
08-29-2011, 22:28
Няма да те огрее .. Щом е казал някой ден може би ще се получи значи не го чакай :?

sapphire5
08-30-2011, 10:03
И сега какво ?
- нищоо :D

DragonLady
08-30-2011, 10:12
:-o Момчето си има приятелка, а ти му се обясняваш в любов?

Май наистина няма женска солидарност.

+1
Ква солидарност мацко, в днешно време всяка краде на другата гаджето ... Треа си ги пазим мъжете, че каквито са се навъдили ...