PDA

View Full Version : Какво чувствате ..



stefinkaa7
09-02-2011, 14:41
Добър ден !! :) Да попитам (принципно момичетата) какво чувствате, когато усещате, че ще свършите скоро ?! :) Защото аз имам чувството, че адски много ми се пишка (говоря за вагинален оргазъм) и не мога да се отпусна и да свърша .. :? Досека не съм и свършвала и може би оказва влияние .. :? Не знам нещо съвет да ми дадете как да се отпусна на max без да имам чувството, че ако го направя ще се напишкам .. 8-) Мерси предварително и без глупави коментари .. :) 8)

Shturrrche88
09-02-2011, 14:45
По принцип, една жена преди скуирт (женска еякулация) има чувството, точно че ще се напишка всеки момент. Чувството е уникално, особено когато се случи, цялото ти тяло се разтърсва и имаш чувството, че се разпадаш на съставните си части от кеф.
При нормален вагинален оргазъм (без скуирт) пак е готино-усещаш как пулсираш цялата, една такава лекота те наляга...
При клиторния оргазъм чувството се доближава до това от скуирта, но е по-леко.

granger
09-02-2011, 14:46
Ами може и да ти притиска мехура, тъй като преградата е тъничка,а може и да те доведе до squirt. Ходи до тоалетната,преди секс, прицнипно и аз съм изпитвала такова усещане ,но 1или 2 пъти и усещането при оргазъм трудно се обеснява,но може и да наподоби усещането ,че ти се пишка по някакъв начин :)

stefinkaa7
09-02-2011, 14:49
Ми аз ходя ама пак ме е страх да се отпусна .. :?

Shturrrche88
09-02-2011, 14:50
Ми аз ходя ама пак ме е страх да се отпусна .. :?
:? :? :? Не така моето момиче-отпусни се хубаво. Ако наистина се притесняваш-сменете позата с такава, която не ти създава такова напрежение...

stefinkaa7
09-02-2011, 14:57
Ми аз ходя ама пак ме е страх да се отпусна .. :?
:? :? :? Не така моето момиче-отпусни се хубаво. Ако наистина се притесняваш-сменете позата с такава, която не ти създава такова напрежение...


Ами само на мисионерската поза имам това чувство .. на никоя друга .. :-o

granger
09-02-2011, 15:01
Може би те притиска. Като усетиш нещо такова му кажа да намали темпото или сменете позата, а може и както казах да те води към squirt -което си е нещо страхотно , така че... enjoy. Поговори си с него ,ако искаш за това,ако има предразсъдаци отностно squirt , защото някои момчета се плашат от това ...което е глупаво :D

stefinkaa7
09-02-2011, 15:10
Може би те притиска. Като усетиш нещо такова му кажа да намали темпото или сменете позата, а може и както казах да те води към squirt -което си е нещо страхотно , така че... enjoy. Поговори си с него ,ако искаш за това,ако има предразсъдаци отностно squirt , защото някои момчета се плашат от това ...което е глупаво :D

Ммм, не .. не ме притиска .. И говорили сме много пъти .. се ми вика да се отпусна да не мисля за това, ама не се получава .. :? Се си мисля как ще се напишкам .. :? И той много иска да ме накара да свърша, толкова много се старае и ми доставя голяма удоволствие ама .. не става и не става .. :x :?

DragonLady
09-02-2011, 15:39
Ми аз ходя ама пак ме е страх да се отпусна .. :?
:? :? :? Не така моето момиче-отпусни се хубаво. Ако наистина се притесняваш-сменете позата с такава, която не ти създава такова напрежение...


Ами само на мисионерската поза имам това чувство .. на никоя друга .. :-o

Значи сменяте позата, с такава която не притиска корема ти.

stefinkaa7
09-02-2011, 15:47
Ми аз ходя ама пак ме е страх да се отпусна .. :?
:? :? :? Не така моето момиче-отпусни се хубаво. Ако наистина се притесняваш-сменете позата с такава, която не ти създава такова напрежение...


Ами само на мисионерската поза имам това чувство .. на никоя друга .. :-o

Значи сменяте позата, с такава която не притиска корема ти.

Имам предвид, че само на тази поза усещам удоволствието (ако може така да се нарече 8-) ) иначе не .. нищоооо .. :?

granger
09-02-2011, 16:16
Ами ,мацка,отпусни се веднъж и виж какво ще стане ;)

Anja
09-02-2011, 16:22
Отпусни се, просто няма какво друго да ти кажем...

Anja
09-02-2011, 16:23
Отпусни се, просто няма какво друго да ти кажем...

09-02-2011, 16:23
Мастурбираш ли?

leadyflame
09-02-2011, 16:23
Правете го в банята тогИва. Поне да не омокриш чаршафите.

anonymous708973
09-02-2011, 18:39
Същото е и при мен. Просто не се получава... Еми, шанс.

roseleaf94
09-02-2011, 18:56
same here...Предполагам, че така ще е известно време. Отпусни се и се наслаждавай и не му месли. :)

ПС: PInkPan7her, може да прозвучи леко странно от устата на момиче, но имаш страхотни крака! Бих убила за такива... :cry:

stefinkaa7
09-02-2011, 18:57
Мастурбираш ли?

Не. :?







Същото е и при мен. Просто не се получава... Еми, шанс.

Е поне не съм само аз .. 8)

Verminaard
09-02-2011, 19:03
Мастурбираш ли?

Не. :?




А май трябва.

stefinkaa7
09-02-2011, 19:09
Мастурбираш ли?

Не. :?




А май трябва.

Може да прозвучи смешно, но не изпитвам нужда да го правя .. До сега не съм го правила и някак си не знам .. Пробвала съм но не ми е хубаво, предпочитам някой друг да ме докосва .. :oops: Пък и когато не съм с приятеля си, не изпитвам нужда да правя мръсотии .. :oops: Ех имало е и моменти когато направо умирам за .. ама като го няма нищо не правя, и ми минава след известно време 8-) :P

Verminaard
09-02-2011, 19:11
Ти нали се сещаш че самозадоволяването,секса и прочее не са 'мръсотии' а са естествени функции и влечения на здравия човек?
Аз само така - да вмъкна,по междудругото.

FeelMyPain
09-02-2011, 19:13
само грешниците се пипат

leadyflame
09-02-2011, 19:14
Е тя момата май го смята за нещо грешно и от там системата дава ерор :-o :-o

stefinkaa7
09-02-2011, 19:16
Не .. просто не изпитвам нужда да го правя .. :)

GabrielleShayk
09-02-2011, 22:20
И аз изпитвам същото това чувство сякаш ще се напишкам точно преди да свърша...Велико е!!!

stefinkaa7
09-03-2011, 07:17
И аз изпитвам същото това чувство сякаш ще се напишкам точно преди да свърша...Велико е!!!

Браво, че се отпускаш .. пък аз не мога .. :?

Skaarj
09-03-2011, 07:21
И аз изпитвам същото това чувство сякаш ще се напишкам точно преди да свърша...Велико е!!!

Браво, че се отпускаш .. пък аз не мога .. :?
Ъм, аз съм момче, но пък си мисля, че ако оставиш това чувство настрани, то ще стане от само-себе си :)

anonymous708973
09-03-2011, 09:18
ПС: PInkPan7her, може да прозвучи леко странно от устата на момиче, но имаш страхотни крака! Бих убила за такива... :cry:

Абее, като им махнем по 5 см от обиколка и ги направим черни, ще са далеч по-добре. Мерси обаче, много мило :)

На мен ми е интересно колко време ви отне да успеете да пренебрегнете това чувство?

stefinkaa7
09-03-2011, 09:50
На мен ми е интересно колко време ви отне да успеете да пренебрегнете това чувство? [/i]

+1 :-o :-o

Shturrrche88
09-03-2011, 09:56
На мен ми е интересно колко време ви отне да успеете да пренебрегнете това чувство? [/i]

+1 :-o :-o
Малко-може би на 2-3 път вече се отпуснах съвсем.

09-03-2011, 10:44
Мастурбираш ли?

Не. :?




А май трябва.

Може да прозвучи смешно, но не изпитвам нужда да го правя .. До сега не съм го правила и някак си не знам .. Пробвала съм но не ми е хубаво, предпочитам някой друг да ме докосва .. :oops: Пък и когато не съм с приятеля си, не изпитвам нужда да правя мръсотии .. :oops: Ех имало е и моменти когато направо умирам за .. ама като го няма нищо не правя, и ми минава след известно време 8-) :P
А как очакваш момчето да разбере какво ти харесва, като и ти самата не знаеш какво ти харесва?

NoMore
09-03-2011, 10:49
Абе и аз съм тей... колкото и да ми говори да се отпусна не мога и не мога поне не съм единствената 8-)

stefinkaa7
09-03-2011, 10:50
Мастурбираш ли?

Не. :?




А май трябва.

Може да прозвучи смешно, но не изпитвам нужда да го правя .. До сега не съм го правила и някак си не знам .. Пробвала съм но не ми е хубаво, предпочитам някой друг да ме докосва .. :oops: Пък и когато не съм с приятеля си, не изпитвам нужда да правя мръсотии .. :oops: Ех имало е и моменти когато направо умирам за .. ама като го няма нищо не правя, и ми минава след известно време 8-) :P
А как очакваш момчето да разбере какво ти харесва, като и ти самата не знаеш какво ти харесва?


Ммм, напротив .. той знае, но ако сама тръгна да правя това което той ми прави не е същото .. не ми е хубаво .. :? :) :oops:

09-03-2011, 10:51
нещо не си ми ясна...
Като той го правил било т ихубаво, ама не ти е много хубаво, ама сама не било хубаво..ВЪХ! :-o

stefinkaa7
09-03-2011, 11:17
нещо не си ми ясна...
Като той го правил било т ихубаво, ама не ти е много хубаво, ама сама не било хубаво..ВЪХ! :-o

Малко объркано обясних .. 8-) Като го прави той ми харесва. Като си го правя сама не. :?

09-03-2011, 11:39
ще се научиш..