PDA

View Full Version : Кръвоизлив в окото



MegiBoOm
09-07-2011, 17:57
Така...От около година си имам кръвоизливи в окото.Не са толкова много, но достатъчно,за да се видят. Не са ярко червени, но вечер стават.Също така вечер започва и някак съвсееееем леко да ми "пари" на окото, но това е доста рядко. Сутрин, когато си измия лицето само с вода, почти не си личат (много са бледи), но вечер се зачервяват.
Забелязах преди известно време,че когато се гримирам ( с цветни сенки) се зачервяват много, както и когато ползвам тоалетно мляко - стават много,червени и щипе.

Само не ме пращайте при лекар, защото не мисля,че е сериозно. (:

Иначе нямам високо кръвно. Не пия и не пуша, но седя повечко време на компютъра.Моля Ви дайте съвети! :(

katii
09-07-2011, 18:01
И аз съм така,но само ако не съм се гримирала от много време. Това с тоалетното мляко и при мен го има. Ходих на очен лекар, но не заради това. Явно имаш някаква алергична реакция към тези сенки или към тоалетното мляко. Използвай го много внимателно и гледай да не ти влиза в очите. Също така не стой много време пред PC или TV.

MegiBoOm
09-07-2011, 18:08
Ами аз честно казано, сенки 1 път в месеца да използвам, а тоалетното мляко гледам рядко, защото както казах, от него ми става много гадно на очите.

Иначе от утре ще намаля седенето на компютъра.

whitebunny
09-07-2011, 19:12
Щипенето може да е от самото тоалетно мляко аз имах едно дето направо си изплаквах очите от него :-x Сега ползвам на Гарниер и съм много по-доволна :-)

kamice
09-07-2011, 19:18
Иначе от утре ще намаля седенето на компютъра.


Определено смятам,че в това е проблема. При мен беше така около година и единственото решение беше да намаля седенето пред компютъра.