PDA

View Full Version : Действа ли ГАРНИЕР ПЮР АКТИВ EXFOBRUSHER?



m0nky
09-08-2011, 22:32
Аз съм на 13 и имам проблем с черните точки и не чак толкова с пъпките. :D ГАРНИЕР ПЮР АКТИВ EXFOBRUSHER привлече вниманието ми и се чудех дали наистина действа - да почиства кожата и да предотвратява пъпките. Една приятелка ми каза, че някои хора са се оплаквали от продукта, като изобщо не е постигнал желания резултат. Както и да е, няколко мнения няма да са ми излишни. : )

Alekssandyr
09-08-2011, 22:35
Зависи от кожата ..

SunnyBrown
09-08-2011, 22:37
Изобщо няма да ти свърши работа :?
Гарниер изобщо не е марка на която се възхищавам .. по - добре пробвай нещо на AVON или на NIVEA . Колкото и странно да звучи , понякога домашните маски имат по-голям ефект от каквито и да е мазила и кремове 8-)

elle9524
09-08-2011, 22:38
Изобщо няма да ти свърши работа :?
Гарниер изобщо не е марка на която се възхищавам .. по - добре пробвай нещо на AVON или на NIVEA . Колкото и странно да звучи , понякога домашните маски имат по-голям ефект от каквито и да е мазила и кремове 8-) хмм.. :? на мен пък ми действат .. 8) :-D

naari
09-08-2011, 22:54
Не си взимай.. Пробвах я преди няколко месеца и адски много изсушава кожата, а и няма да ти махне черните точки. По-добре си направи следната маска: сипи си в ръката 1 чаена лъжичка шампоан и добави половин чаена лъжичка готварска сода и ги разбъркай хубаво ..Сложи си на местата, където имаш черни точки и изчакай 1 мин, след което измий (можеш с намокрена марличка ще стане мн. добре) и това е. Ще видиш колко по-свежо ще си почувстваш лицето и черните ти точки ще намалеят. НО отмиваш леко, да не вземеш да жулиш щото ще си протриеш кожата ..все пак е сода.

slynchicety98
09-08-2011, 23:27
На мен ми излизат ситни гнойни (блах) пъпчици от този продукт .. :o

KumchoValcho
09-09-2011, 07:23
На всеки действа различно и трябва сама да опиташ
аз го имам и ми действа супер и премахва черни точки.
Отзивите са 50 на 50.
Съвет: той е предимно за мазна кожа, ако не ти е мазна ще ти изсушава прекалено много и по-добре не го ползвай. Ако ти се омазнява често, значи е подходящ за тебе

Понякога хората се оплакват, а не осъзнават, че просто са тъпи и не са се съобразили с това каква им е кожата.

XxStupidMuffinxX
09-09-2011, 07:35
еми да..на мен ми се отразява доста добре на кожата :)

DirtyGirl
09-09-2011, 08:58
Изобщо няма да ти свърши работа :?
Гарниер изобщо не е марка на която се възхищавам .. по - добре пробвай нещо на AVON или на NIVEA . Колкото и странно да звучи , понякога домашните маски имат по-голям ефект от каквито и да е мазила и кремове 8-)

arsenalllbaby
09-09-2011, 10:26
И на мен ми се отразява добре. Смисъл .. Аз съм си купила гела с четката + почистващия гел и ми е добре. Тия продукти изсушават кожата и са по-подходящи за мазна кожа (като моята..) Ако ти е суха кожата, по-добре не си го взимай сякаш...

slynchicety98
09-09-2011, 10:50
Понякога хората се оплакват, а не осъзнават, че просто са тъпи и не са се съобразили с това каква им е кожата.

Само не ни обиждай а .. :o

Djenka
09-09-2011, 11:02
Ии на мен не ми действа особено добре, даже обратното.. Може би като го вземах, си мислех, че кожата ми е мазна, а тя не е толкова.. За всяка кожа е различно :) Леля ми и братовчедка ми много хвалят чистата сода, леля казва, че когато на братчедката й излязат пъпки, просто се измива със сода и се оправя. :-|

Bonbonchencetyy
09-09-2011, 11:31
Мен лично не ми хареса.
Употребявах четката 2 седмици,всяка сутрин и вечер и какво постигнах?Не само,че не ми махна пъпките,а ми добави и около 5-6 гнойни пъпки.
Като цяло ти препоръчвам да избягваш марката Гарниер.