PDA

View Full Version : Парене и сърбежи при момиче?



arhimedooo
09-15-2011, 20:13
Аз и моята приятелка сме заедно от сравнително скоро. Аз съм на 18 тя е на 17 и е все още девствена, а пък аз имам много беден опит в секса като цяло. Та миналите 2-3 дни се бях заиграл под бельото й. След това и вчера и днеска ми каза, че е почувствала не болка, ами парене и сърбеж по скоро, като вчера и мина, а днес още не е, пък каквото правихме беше преди 5-6 часа. Освен това, мможе и да бъркам, но пък откакто сме се запознали усещам по-различна миризма от нормалната. Дали аз не правя нещо като хората, или пък има някакъв здравословен проблем от тези дни, или пък откакто сме се запознали? Някакви идеи? Мерси предварително :)

annonimnna
09-15-2011, 20:37
Мисля, че е най-добре да се прегледа за всеки случай. :)

Eclipsercho
09-15-2011, 20:38
Не пипай с мръсни ръце.

badsector
09-15-2011, 20:41
Не пипай с мръсни ръце.
Именно. Там е нежно място и микрофлората е в крехък баланс. Ти го нарушаваш с мръсните си ръце. Да ходи на лекар.

DragonLady
09-15-2011, 20:44
Не пипай с мръсни ръце.

+1

Но, може и да има някаква инфекция и затова да е тоя дискомфорт. Да иде да се прегледа най-добри, а ти си измивай ръчичките, преди да я пипаш там.

arhimedooo
09-15-2011, 20:47
Ами бях ги мил :) Не знам защо е така. А ако съм прав, че миризмата също е странна,а тя е такава откакто се запознахме - може ли пак да е инфекци или нещо такова, или пък просто да си е така, защото както казах имам малък опит с още две омичета и не е миришело така?

DragonLady
09-15-2011, 20:53
Така както ги казваш нещата по ми се струва вероятно да е инфекция, затова най-добре да иде на лекар, преди да стигнете до секса.

Eclipsercho
09-15-2011, 20:54
Ами бях ги мил :) Не знам защо е така. А ако съм прав, че миризмата също е странна,а тя е такава откакто се запознахме - може ли пак да е инфекци или нещо такова, или пък просто да си е така, защото както казах имам малък опит с още две омичета и не е миришело така?

След като ги изми нали пипа дръжки на врати и още нещо? Еми ефекта не е бил много голям. Или се мии на отворена врата на банята, а на стаята, в която сте затваряй с крак, или използвайте мокри кърпички.

Все пак е много препоръчително момичето да си направи контролно изследване при гинеколога си, странни миризми и парене може да е цистит. Не си правете шега със здравето си.

dream1707
09-15-2011, 21:16
Най-добре да се консултира с лекар ..

А ти си мий по-хубаво ръцете.

ThisIsMe
09-15-2011, 23:17
Вероятно има гинекологичен проблем.Да отиде на гинеколог!

kalpazanka
09-16-2011, 06:33
Дублаж.