PDA

View Full Version : Дънки, които пускат



suNnykaty96
09-24-2011, 16:03
Такаам наскоро си купих нови тъмносини дънки и като ги събух видях, че целите ми крака са с тъмносин оттенък, също и бельото и края на потника ми, там дето се е опирал с дънките. Та ако някой знае дали мога да направя нещо по въпроса, смисъл да не пускат, ще съм му много благодарна. Мерси предварително (:

malka_sladkka
09-24-2011, 16:06
Преди да ги обуеш беше ли ги изпрала?

suNnykaty96
09-24-2011, 16:10
Ами не, направо както ги пробвах в магазина и на следващия ден си ги обух. Защо, мислиш ли че ще се оправят ако ги изпера ?

zlatit0o
09-24-2011, 16:14
Със сигурност ще се оправят след като ги изпереш, даже може преди да ги сложиш в пералнята да покиснат малко във вода.
Аз имах едни такива дънки, и една бяла чанта беше станала на нищо.

NicoleBodlerr
09-24-2011, 16:30
след първото пране няма да се оправят.С времето ще почнат да пускат много малко,но ще избледнеят. :)

malka_sladkka
09-24-2011, 19:09
Със сигурност ще се оправят след като ги изпереш, даже може преди да ги сложиш в пералнята да покиснат малко във вода.
Аз имах едни такива дънки, и една бяла чанта беше станала на нищо.

+1 изпревари ме :D

mimsssssss
09-24-2011, 20:10
Е как си купуваш нови дънки и не ги переш? Кой знае в какви кашони са стояли, колко ръце са ги барали, колко жени са ги мерили и т.н. Отнасяй се малко сериозно с хигиената си.
Според мен с няколко пранета ще спрат да пускат боя. Обаче внимавай с какво ги переш - най - добре на ръка. Ако ги слагаш в пералнята пускай и една хромопагида вътре.