PDA

View Full Version : Въпрос към всички !



hous3r
09-28-2011, 11:04
Разбира се, че съм поредния загубеняк дето търси помощ в интернет вместо да действа но съм в следната ситуация: Харесвам момиче, и тя май знае. Но е казала на един "дано не ме ххаресва, дано не ме харесва", щото съм и бил приятен но тя не ме харесва.. Да и кажа и да я целуна или да си мълча?

fenkaaa
09-28-2011, 11:11
Според мен те има само за приятел и ако и кажеш какво изпитваш към нея или да я целунеш.. нещата корено ще се променят :) Това е мое мнение.

hous3r
09-28-2011, 11:17
но към добро или лошо :?

Evterpa
09-28-2011, 11:18
Не слушай странични хора.
Тоя, с който си говорил, може също да я харесва и да ти е дал грешна инфо с цел заблуда на противника. Наблюдавай й поведението и си изгради собствено мнение.
И не й прави излияния, че заигравката и закачките ще отидат по дяволите. 8)

ivcheto0o
09-28-2011, 11:59
Действай!По-добре да знаеш нейните чувства отколкото да се чудиш и да питаш непознати :)

martito2
09-28-2011, 12:35
Хмм, да по-добре да й кажеш, но ако тя не те харесва има вероятност (не е задължително, но в повечето случай така се получава!!) да си загубите приятелството. Ти сам трябва да решиш в крайна сметка какво да направиш! Може да изчакаш малко да видиш какво ще стане по-нататък.. :)

kalina92
09-28-2011, 13:05
Според мен те има само за приятел и ако и кажеш какво изпитваш към нея или да я целунеш.. нещата корено ще се променят :) Това е мое мнение.

точно това щях да напиша! напълно съгласна съм. но има известен риск да ти забие шамар. също прочетох и, че може инфото да е с цел заблуда. Веднъж в 8 клас мен така ме преметнаха, като ми казаха, че момчето, което харесвам също ме харесва и се наложи да търпя сумати подигравки, но все пак, ако слуховете се окажат неверни и се изложиш да знаеш, да не се затваряш в себе си, че става още по-зле. Аз не се затварях в себе си, отвръщах на подигравките и отново си бях нормална, само дето ми беше малко неприятно да разговарям с него и бързо отминаха подигравките, а майка ми споделя как и на нея и се е случило това, обаче тя се срамувала и подигравките продължели дълго време. хубаво е да се пробваш да рискуваш, за да се убедиш.

Sh@d0w
09-28-2011, 14:52
Кажи и,от опит глава не боли.Не се знае дали наистина го е казала това,или е измислица.

Ако не откликне на чувствата и я помоли да не си разваляте приятелството и всичко да остане така,както е било до сега.

Естествено ако ти го искаш де.

cigarettekisses
09-28-2011, 16:25
Не слушай странични хора.
Тоя, с който си говорил, може също да я харесва и да ти е дал грешна инфо с цел заблуда на противника. Наблюдавай й поведението и си изгради собствено мнение.
Дам,не може да си сигурен,че наистина тя го е казала.
Според мен й кажи.

crowberry
09-28-2011, 16:55
Да бе, да и каже. И си представете, че оня не е излъгал. Виж, ако си сигурен в информатора, не и казвай. Ако не си, каквото ти казва интуицията, това направи. За едно нещо са прави хората по-горе, че ако и кажеш, нещата ще се променят.

cigarettekisses
09-28-2011, 17:14
Да бе, да и каже. И си представете, че оня не е излъгал. Виж, ако си сигурен в информатора, не и казвай. Ако не си, каквото ти казва интуицията, това направи. За едно нещо са прави хората по-горе, че ако и кажеш, нещата ще се променят.
Eми какво толкова..Ще се прави на ударен.

SmilezZz
09-28-2011, 17:30
По - добре опитай.
Вярно е , че ако тя не изпитва същото нещата ще се променят , но тогава най - вече от нея ще зависи да си задържите приятелството.

valdesbg
09-28-2011, 17:34
Фани я за газо :)

Иначе - по розово положението ти няма да стане. Ако искаш девойката да има още един повод да те отбягва - действай. Не си си подредил картите като хората и нямаш шанс за успех в случая.

anonymous708973
09-28-2011, 18:13
Не слушай странични хора. Това си е между теб и нея.
Действай.