PDA

View Full Version : Все още не съм го преживяла.



brainlessrockbaby7
10-07-2011, 16:08
Здравейте, азз съм момичче на 16. И мойта история е такава:
Преди около 2 месецеца се разделих с приятеля си, бяхме заедно 3 години. Когато ми каза че късаме аз бях съвсем объркана не разбирах какво става. Попитах го защо той ми отговори ''ами не съм сигурен, незнам''. Веднага заплаках, прибрах се вкъщи- около 3 седмици не бях излизала, не бях яла от 1 седмица и половина, с една дума нямах желание за живот. Опитах се да го преживея, но така и не можах и все още го обичам. Ние сме в един клас и ми е много трудно..Още в началото разказах тази история и ми отговориха така: '' Не виждаш ли той те обича, постоянно е при теб '' , '' Ще се съберете ще видиш той ми каза'' , '' Ще съжалява'' , ''Нарочно го е направил, за да се засилят чувставата един към друг'' и така. В училище през цял цас се гледаме, обръща ми доста внимание, ии винагии се закача с мен. От тези 2 месеца аз не съм му чатила нито 1 път а само той и си чатим всеки ден. Иска да му споделям вичко..Аз наистина много го обичам и искам да ссе съберем, но незнам на кого да вярвам, не знам дали тойй ме обича.Вие как мислите?
ПП:моля ви без коментари като ''много си малка'' ''махни го'' и т.н.
Благодаряяя

sapphire5
10-07-2011, 16:37
Може в момента да е нещо объркан, не знам.....
Но според мен още си те обича.... :)

ADMIRALKA14
10-07-2011, 16:42
Кой знае каква простотия от сорта на "Така ще си засилят чувствата ни" му е хрумнала.. :?

callia
10-09-2011, 19:04
Аз мисля, че гаджето ти е гей. Не се обиждай.

anonymous708973
10-09-2011, 19:06
около 3 седмици не бях излизала, не бях яла от 1 седмица и половина,
Начи, като ви чете човек мненията, ще каже, че всеки, който яде и спи след раздяла, не е обичал никога.

Limitless
10-09-2011, 19:08
Успех.

ledenakrasota
10-09-2011, 19:10
Определено те обича.
Единственото нещо,което ми хрумва е това, че на вашите години имате доста сериозна връзка. Повечето на 16, особено момчетата гледат бройките и яко ги тресе хормона. Разбира се, искат връзка. Но и другото е приоритет. :) Може да се е уплашил от сериозността и просто да е пробвал нещо такова. :-o

balu4ka
10-09-2011, 19:43
Няма какво да направиш.Ако ,иска да сте заедно ще поговори с теб.Ако ли не,то всичко между вас е било въпрос на тези 3 години.Може би ви трябва време.