PDA

View Full Version : Къде са момчетата?



ledenakrasota
10-08-2011, 21:17
Едно момче да има, само едно! Да те хване, да те награби! Хубаво да те разтърси! :x Само п***вци бе ! :-x

"Може ли тва?" "Ми онова..." *лигавниче* :-# :-# :-# :-# :cry:

yummykebap
10-08-2011, 21:18
Има всякакви хора за всекиго.

ledenakrasota
10-08-2011, 21:21
+1
Не знам, ама днешно време мъже, жени не виждам къде е разликата.

Shines
10-08-2011, 21:21
За съжаление това е самата действителност, но за всеки влак си има пътници :).

ledenakrasota
10-08-2011, 21:23
Този пъстър свят...

Shines
10-08-2011, 21:23
Бих казал този шарен,шарен свят :lol: :lol: :-D :razz: ...

ivko94
10-08-2011, 21:28
за жалост е така но какво да се прави :)

Shines
10-08-2011, 21:30
Така е като махнаха казармата :lol: :lol: ..

Valento
10-08-2011, 21:31
Едно момче да има, само едно! Да те хване, да те награби! Хубаво да те разтърси! :x Само п***вци бе ! :-x

"Може ли тва?" "Ми онова..." *лигавниче* :-# :-# :-# :-# :cry:

Как искаш да те награби и да те разтърси?С тупаници и шутове или с ... ?

Chacho
10-08-2011, 21:32
Ей, Valento, къде се затри. Не съм те виждал наскоро из "Спорт и здраве"

ivko94
10-08-2011, 21:33
ее аз съм тука хах момче съм :) ;д и мога да кажа сериозно при това

ledenakrasota
10-08-2011, 21:34
Едно момче да има, само едно! Да те хване, да те награби! Хубаво да те разтърси! :x Само п***вци бе ! :-x

"Може ли тва?" "Ми онова..." *лигавниче* :-# :-# :-# :-# :cry:

Как искаш да те награби и да те разтърси?С тупаници и шутове или с ... ?

:razz: :razz: Ти да не си гей? :shock:

Luidgie
10-08-2011, 21:35
Като искаш да те "награбят и разтърсят" си намери мъж! Не момче..

yummykebap
10-08-2011, 21:38
:razz: :razz: Ти да не си гей? :shock:
Как го нападна човека. Виж ся, аз, например, съм съвършено хетеросексуален. Но "истински мъж" по вашите разбирания, не съм, не мога и да бъда, не ми е присъщо.

ivko94
10-08-2011, 21:39
повечето са така момичетата искат свестни момчета и обратно но рядко става

Shines
10-08-2011, 21:41
По тази тема може да се разтягат доста локуми, ставаше въпрос, че вече е рядко да се срещне истинско момче или мъж да го наречем както едно време, същото се отнася и за нежният пол..

Luidgie
10-08-2011, 21:45
По тази тема може да се разтягат доста локуми, ставаше въпрос, че вече е рядко да се срещне истинско момче или мъж да го наречем както едно време, същото се отнася и за нежният пол.. Да и това е наистина жалко... а още по жалко е, че никой не иска да се променя. На всеки му е добре да е простак, да е кифла, да е курвар, да е курва и т.н. Джентълмени - тук таме. Дами - тук таме. Извод? Ше има да целуваш милион жаби, докато не намериш принца. А това сигурно ще стан екогато си на 30, и всички са поузряли малко.

Shines
10-08-2011, 21:47
По тази тема може да се разтягат доста локуми, ставаше въпрос, че вече е рядко да се срещне истинско момче или мъж да го наречем както едно време, същото се отнася и за нежният пол.. Да и това е наистина жалко... а още по жалко е, че никой не иска да се променя. На всеки му е добре да е простак, да е кифла, да е курвар, да е к***а и т.н. Джентълмени - тук таме. Дами - тук таме. Извод? Ше има да целуваш милион жаби, докато не намериш принца. А това сигурно ще стан екогато си на 30, и всички са поузряли малко.
Точно така...Жалко обаче, че някои хора и на 30 пак не успяват да се съвземат.. Положението е плачевно, променяме ме се, но лошото е, че не откъм добрата страна..

Valento
10-08-2011, 21:48
Ей, Valento, къде се затри. Не съм те виждал наскоро из "Спорт и здраве"

Нямам време от занимавки,подхванал съм един проект на една цивилна ралиджийка и сядам от дъжд на вятър ... :D

Luidgie
10-08-2011, 21:51
По тази тема може да се разтягат доста локуми, ставаше въпрос, че вече е рядко да се срещне истинско момче или мъж да го наречем както едно време, същото се отнася и за нежният пол.. Да и това е наистина жалко... а още по жалко е, че никой не иска да се променя. На всеки му е добре да е простак, да е кифла, да е курвар, да е к***а и т.н. Джентълмени - тук таме. Дами - тук таме. Извод? Ше има да целуваш милион жаби, докато не намериш принца. А това сигурно ще стан екогато си на 30, и всички са поузряли малко.
Точно така...Жалко обаче, че някои хора и на 30 пак не успяват да се съвземат.. Положението е плачевно, променяме ме се, но лошото е, че не откъм добрата страна.. Дам... направо да те хване яд, че живееш сега а не преди 30 години...

Shines
10-08-2011, 21:59
Мхм..нямало е мамо, тате купи ми онова, това..Работи ли са по цял ден, труди ли са се, не са ходили по дискотеките, да се фука всеки на другарчето, кой какво му взели, кой коя ''забил'' и тн..Мъжът си е бил мъж, знаел си задълженията, жената си е била жена!А сега, ходи разбери кой, кой е..

Luidgie
10-08-2011, 22:05
Мани, че се отчайвам! Са романтика е да те награбят за задника или да ти бъркат в "балкона". Никой не си прави труда да ухажва, никой не си прави труда даже да опознава човека, който уж "обича". Малко но от сърце, е станало Колкото по-голЕмо толкова повече мЪ обичаш. Т'ва да ходиш на дискотека да се напиваш като гъз и разни хора да ти обарват интимните части е толкова естествено! Че даже 12 годишни мОми го правят. Всеки бърза да порасне и всяка пикла се прави на "жена", а всеки дрисльо е с претенции на големият мъж.

Shines
10-08-2011, 22:07
Колко истина каза..Жалко, че по-малките взимат примери от точно такива хора, малко останаха читавите..

ledenakrasota
10-08-2011, 22:10
Мани, че се отчайвам! Са романтика е да те награбят за задника или да ти бъркат в "балкона". Никой не си прави труда да ухажва, никой не си прави труда даже да опознава човека, който уж "обича". Малко но от сърце, е станало Колкото по-голЕмо толкова повече мЪ обичаш. Т'ва да ходиш на дискотека да се напиваш като "задни части" и разни хора да ти обарват интимните части е толкова естествено! Че даже 12 годишни мОми го правят. Всеки бърза да порасне и всяка пикла се прави на "жена", а всеки дрисльо е с претенции на големият мъж.


Ядоса ме темата "на 4 очи". Отделно някъде писаха пак на сащата вълна. Чета теми. Изписахме около 30 страници в темата на един "Не мога да спра да мисля за нея" на npace. И отново само мрън,мрън... и пак някакви обяснения защо не можел да направи онова. какво щяло да стане при 152452214 вариант и ... :shock: :shock: :shock:

saskou
10-08-2011, 22:13
Ама недей така да слагаш всички под общо кратното ти. 8)

Priceless
10-08-2011, 22:13
^ Tи не си права. На всеки човек му се е случвало да изпитва несигурност като става въпрос за човек от другия пол. И ще си изкривиш душата, ако кажеш, че не си изпитвала и ти.

Luidgie
10-08-2011, 22:14
Абе нека се радва, че има "американско-сапунска" драма в живота си. Аз не разбирам как някой се хваща да обяснява, на малко не зряло момченце, как да се справя с любовните си проблеми. Те са толкова и любовни. И винаги ми е било странно как някой излага личният си живот на непознати и очаква да му се каже какво да прави. Това преди го е нямало и видиш ли, никой не е умрял и човечеството си съществува. Тийнпроблем явно е сбирщина на малки момченца и момиченца, които искат да се обичат като каките и батковците по филмите. Но за да го правят, не се усещат, че трябва да са малко по-зрели и да влагат малко мисъл. Не да се самонавиват и после да мрънкат и мрънкат. А другото е чист алипса на внимание.

ledenakrasota
10-08-2011, 22:15
^ Tи не си права. На всеки човек му се е случвало да изпитва несигурност като става въпрос за човек от другия пол. И ще си изкривиш душата, ако кажеш, че не си изпитвала и ти.


Естествено, че всеки е минавал. Никъде не казвам обратнто. Тук става въпрос за тези. Темите. Просто това е днес. Преди години беше друго. Сега е това. :?

Priceless
10-08-2011, 22:16
Преди колко години ? 8-)

ledenakrasota
10-08-2011, 22:20
5-7? :-o Да сме били на същите години. :)


И примерно момиченцата, които се притесняват да питат майките си за цикъла, а идват тук. Какви са тези родители? Те сами трябва да се усещат. За какво са? Къде са? Детето го е страх да попита мама за реакциите на тялото си! :x На къде отива стетът... :?

Priceless
10-08-2011, 22:22
Ами и мен ме беше срам да кажа на мама, че ми е дошло 8-)

saskou
10-08-2011, 22:26
5-7? :-o Да сме били на същите години. :)


И примерно момиченцата, които се притесняват да питат майките си за цикъла, а идват тук. Какви са тези родители? Те сами трябва да се усещат. За какво са? Къде са? Детето го е страх да попита мама за реакциите на тялото си! :x На къде отива стетът... :?
Малееее... Какъв е тоя "пример"? Какво общо има с темата? Ти от майка ти ли разбра, че има секс?

ledenakrasota
10-08-2011, 22:34
5-7? :-o Да сме били на същите години. :)


И примерно момиченцата, които се притесняват да питат майките си за цикъла, а идват тук. Какви са тези родители? Те сами трябва да се усещат. За какво са? Къде са? Детето го е страх да попита мама за реакциите на тялото си! :x На къде отива стетът... :?
Малееее... Какъв е тоя "пример"? Какво общо има с темата? Ти от майка ти ли разбра, че има секс?

Щом питаш не си момиче! И си е много по темата. Говорим за хората, отношения, общуването.

Хората толкова сме спрели, че да стигнем до нета за някои работи... :-o

saskou
10-08-2011, 22:39
В стремежа си да не сгрешат, задават малоумни въпроси и мислят прекалено в неправилни моменти. Живот, хора всякави. Истински момчета има, който търси - намира.

Luidgie
10-08-2011, 22:39
Поправка: обръщаме се за всичко към интернета.

ANTIHUMAN
10-08-2011, 22:51
По тази тема може да се разтягат доста локуми, ставаше въпрос, че вече е рядко да се срещне истинско момче или мъж да го наречем както едно време, същото се отнася и за нежният пол..

+ Адски много се размиха понятията ,,истински мъж'' и ,, истинска жена'' през последните 10 години . Няма романтика, има адски малко истински мъже и жени, но все пак , ако имате такъв човек до себе си, пазете го.

Аз лично познавам един истински мъж и той е на 16 мисленето и държанието му е уникално просто. Браво на момчето, истинска жена съм срещал една и тя е на 20, колкото мен /надявам се да не се е променила и да е останала истинска жена , тъй като нямам връзка с нея/.

Както казах: Адски много се размиха понятията ,,истински мъж'' и ,, истинска жена'' през последните 10 години , което говори много лошо за нас поколението след 89 ,а тези малките от 93-94 нататък, Бог да е с тях!

ledenakrasota
10-08-2011, 22:59
По тази тема може да се разтягат доста локуми, ставаше въпрос, че вече е рядко да се срещне истинско момче или мъж да го наречем както едно време, същото се отнася и за нежният пол..

+ Адски много се размиха понятията ,,истински мъж'' и ,, истинска жена'' през последните 10 години . Няма романтика, има адски малко истински мъже и жени, но все пак , ако имате такъв човек до себе си, пазете го.

Аз лично познавам един истински мъж и той е на 16 мисленето и държанието му е уникално просто. Браво на момчето, истинска жена съм срещал една и тя е на 20, колкото мен /надявам се да не се е променила и да е останала истинска жена , тъй като нямам връзка с нея/.

Както казах: Адски много се размиха понятията ,,истински мъж'' и ,, истинска жена'' през последните 10 години , което говори много лошо за нас поколението след 89 ,а тези малките от 93-94 нататък, Бог да е с тях!


Мъже, жени... излизаме от тези етикети. Просто едни нормални хора. Толкова сме станали комерсиални с тези телевизии, списания и разните му там глупости. :? Не мислим! Така дали става. Дали нещо ни харесва. Щом е казано някъде нещо, значи това е истината. Това е на мода. Само еди какъв си можеш да бъдеш.

Станали сме едни несегурни и зависими хора. Не си познаваме децата. И питаме "Защо?". Винаги ще се намери някой да ни каже. Винаги знаем отговора, но за другите. И пак продължаваме с това "Защо?". И така до 10-то коляно. :smt075

Seattle
10-08-2011, 23:17
Станали сме едни несегурни и зависими хора. Не си познаваме децата. И питаме "Защо?". Винаги ще се намери някой да ни каже. Винаги знаем отговора, но за другите. И пак продължаваме с това "Защо?". И така до 10-то коляно. :smt075

Евала за написаното!

След като всяко 13 годишно се мъчи да е батка или тупалка, как да има мъже или жени. Та те децата детство нямат! От там се получава верижна реакция.

kyon
10-09-2011, 03:43
Luidgie изчерпа темата. Джентълмени и дами малко, ама все още си има такива мъже *не са изчезнали 'все още'* :D

Jancarlosh
10-09-2011, 06:46
Така е като махнаха казармата :lol: :lol: ..
+1 и аз съм съгласен много ме дразнят нек'ви лигльовци дето се гримират едва ли не е сега има разлика между лична хигиена и фукня ...

awerw
10-09-2011, 07:02
+1
Не знам, ама днешно време мъже, жени не виждам къде е разликата. точно всяка втора е с мустак :(

LeprikonA
10-09-2011, 07:10
точно снощи с моя си говорихме на тая тема и аз съм напълно съгласна с luidgie. точно след всичките глезотии, уж по-бързо развиване с информационни източници се постига обратното - липса на съзряване, забавяне, като цяло погледнато в масово отношение.ест, че е индивидуално и зависи как си израстнал и всеки предира, че не е от несъзряващите. най-вече келеши, които не знаят що е то проблеми от какъвто и да е вид, твърдят, че от всичко разбират, че са зрели, докато взимат парички от мама и тати. не съзряват, не мислят, не използват уж готовата им,поднесена по най-лесен начин, информация правилно. и всичко води към деградация.

Scarface91
10-09-2011, 08:15
Просто станахме модерни ! Вече да се запознаеш на пътя безпричинно или да поканиш момиче да танцувате, или да е почерпиш в дискотека се приема като простащина. Интернета,телефоните заместиха социалния живот , сегашната младеж каква да бъде ? Едно време като се разбереш с някой за среща след една седмица примерно еди каде си еди в колко си часа отиваш навреме и всичко е точно.Сега правите 1000 телефона и ако стане нещо се обаждаш ,че не можеш.Сега се забиваш по нета , преди пишеш писма , караш момичето на сладкарница , на кино...Нормални за момчетата работи изчезнаха - все по-малко момчета се бият , все повече момичета . Не казвам , че боя не е глупаво проявление , но е нормално - възпитава и променя характера.Казармата манаха...Там поне ставаше ясно кой мъж и кой педал. Ами кво стана със спорта - каде е борбата ?каде е бокса ? Така че , предпоставките за ставане на женчо в нашата страна са много.Нежния пол и той е много разлигавен , все повече надувки,все по-малко авантюристки,все по-малко хора с изразен характер и така . Тва е резултата всеки сам трябва да се промени . Много може да се пише по тая тема

ledenakrasota
10-09-2011, 11:19
Цялото това бързане и грабене, изхабяване и то ще отмине. Ще се завърнат другите неща " на мода" и ще има мир и любов. :D

Luidgie
10-09-2011, 11:21
Цялото това бързане и грабене, изхабяване и то ще отмине. Ще се завърнат другите неща " на мода" и ще има мир и любов. :D И ние сигурно вече ще сме в 3та фаза на разлагане, ама нищо.

ledenakrasota
10-09-2011, 11:22
Цялото това бързане и грабене, изхабяване и то ще отмине. Ще се завърнат другите неща " на мода" и ще има мир и любов. :D И ние сигурно вече ще сме в 3та фаза на разлагане, ама нищо.

Нали не сме тези след нас... :D

IlovEmyPuffYToY
10-09-2011, 13:46
Имам една страшно ммускулеста съученичка, която може да натупа ВСИЧКИ момчета от класа, без да й мегне окото...Хетеро е и си има гадже, затова въпросът се оттегля наистина "момчетата" дали са нормални :-D

Chacho
10-09-2011, 13:49
Имам една страшно ммускулеста съученичка, която може да натупа ВСИЧКИ момчета от класа, без да й мегне окото...Хетеро е и си има гадже, затова въпросът се оттегля наистина "момчетата" дали са нормални :-D

Ко речи?

IlovEmyPuffYToY
10-09-2011, 13:52
Имам една страшно ммускулеста съученичка, която може да натупа ВСИЧКИ момчета от класа, без да й мегне окото...Хетеро е и си има гадже, затова въпросът се оттегля наистина "момчетата" дали са нормални :-D

Ко речи?Да бе, наистина е така не се е*авам :lol:

ledenakrasota
10-09-2011, 13:54
Имам една страшно ммускулеста съученичка, която може да натупа ВСИЧКИ момчета от класа, без да й мегне окото...Хетеро е и си има гадже, затова въпросът се оттегля наистина "момчетата" дали са нормални :-D

Ко речи?Да бе, наистина е така не се е*авам :lol:

И аз познавам такова момиче, но тя си беше секси. Просто като я докачаха си ги биеше. 8)

IlovEmyPuffYToY
10-09-2011, 13:57
5-7? :-o Да сме били на същите години. :)


И примерно момиченцата, които се притесняват да питат майките си за цикъла, а идват тук. Какви са тези родители? Те сами трябва да се усещат. За какво са? Къде са? Детето го е страх да попита мама за реакциите на тялото си! :x На къде отива стетът... :?Ами аз всичко по този въпрос го разбрах от съученичките си и от интернет...

Hilary_
10-09-2011, 15:41
нЕма ги! Скрили са се! .. 8)

totik
10-09-2011, 16:44
По същата логика,а къде са момичетата? :)

Chacho
10-09-2011, 16:49
Има си момичета.

Zero76
10-09-2011, 16:55
Разни хора, разни идеали

l0litta
10-09-2011, 17:07
Като искаш да те "награбят и разтърсят" си намери мъж! Не момче..

+ ахахах - ТОЧНО !

anonymous708973
10-09-2011, 17:13
Като искаш да те "награбят и разтърсят" си намери мъж! Не момче..

+ ахахах - ТОЧНО !

Да.
Момчетата или го приемат буквално и почват да те шляпат по дупето постоянно, да ти пипат или да те гледат в гърдите нон-стоп и да подмятат глупости, или се държат като монаси. О, не. Забравих вида, който пита преди да те пипне :Д

Chacho
10-09-2011, 17:18
Забравих вида, който пита преди да те пипне :Д [/i]

Пусни си субтитрите от cc бутона, aко няма:

http://www.youtube.com/watch?v=YEl789GzBXA

totik
10-09-2011, 17:20
Като искаш да те "награбят и разтърсят" си намери мъж! Не момче..

+ ахахах - ТОЧНО !

Да.
Момчетата или го приемат буквално и почват да те шляпат по дупето постоянно, да ти пипат или да те гледат в гърдите нон-стоп и да подмятат глупости, или се държат като монаси. О, не. Забравих вида, който пита преди да те пипне :Д

Нормално,те за това са момчета,а не мъже! :)

HotLife
10-09-2011, 17:22
ти още ли си търсиш мъж? :lol:

Luidgie
10-09-2011, 17:22
Като искаш да те "награбят и разтърсят" си намери мъж! Не момче..

+ ахахах - ТОЧНО !

Да.
Момчетата или го приемат буквално и почват да те шляпат по дупето постоянно, да ти пипат или да те гледат в гърдите нон-стоп и да подмятат глупости, или се държат като монаси. О, не. Забравих вида, който пита преди да те пипне :Д

Нормално,те за това са момчета,а не мъже! :) Нали това казах. А и всеки търси, това което му е нужно.

IlovEmyPuffYToY
10-09-2011, 17:23
Като искаш да те "награбят и разтърсят" си намери мъж! Не момче..

+ ахахах - ТОЧНО !

Да.
Момчетата или го приемат буквално и почват да те шляпат по дупето постоянно, да ти пипат или да те гледат в гърдите нон-стоп и да подмятат глупости, или се държат като монаси. О, не. Забравих вида, който пита преди да те пипне :Д При мен го е имало само пипането без питане :lol:

Chacho
10-09-2011, 17:26
Като искаш да те "награбят и разтърсят" си намери мъж! Не момче..

+ ахахах - ТОЧНО !

Да.
Момчетата или го приемат буквално и почват да те шляпат по дупето постоянно, да ти пипат или да те гледат в гърдите нон-стоп и да подмятат глупости, или се държат като монаси. О, не. Забравих вида, който пита преди да те пипне :Д При мен го е имало само пипането без питане :lol:

Може би имаш вид на такава, която така или иначе би дала.

ledenakrasota
10-09-2011, 17:29
ти още ли си търсиш мъж? :lol:


Темата вече се изчерпа на моята вълна. Сега си почвайте вашата. 8)


Фенове много. Истински малко. :?

Luidgie
10-09-2011, 17:31
Тука нещо на хвалебствия го ударихте. Аз не бих се гордяла, ако някой ме е обарвал. Нито бих го разправяла на ляво и на дясно. Тъпо е и е унизително, момиче да позволява на всеки да го пипа. IlovEmyPuffYToY напомняш ми на тъпа кифла, която мисли, че е много яко. Някой да я е обарвал без да пита. (нищо лично)

anonymous708973
10-09-2011, 17:43
А, на мен не ми се е случвало :Д Не знам до излъчване ли е, до кво, ама сериозно ще си го отнесе тоя, който си позволява да пипа някъде, без да имаме поне флирт или нещо такова.

ledenakrasota
10-09-2011, 17:45
А, на мен не ми се е случвало :Д Не знам до излъчване ли е, до кво, ама сериозно ще си го отнесе тоя, който си позволява да пипа някъде, без да имаме поне флирт или нещо такова.

Затова се записваш на едно бойно изкуство и винаги да си с дълги нокти! 8)

IlovEmyPuffYToY
10-09-2011, 17:56
Тука нещо на хвалебствия го ударихте. Аз не бих се гордяла, ако някой ме е обарвал. Нито бих го разправяла на ляво и на дясно. Тъпо е и е унизително, момиче да позволява на всеки да го пипа. IlovEmyPuffYToY напомняш ми на тъпа кифла, която мисли, че е много яко. Някой да я е обарвал без да пита. (нищо лично)Така или иначе момчетата на моята възраст са неосъзнати (абе смятат го за гот) - на 13 съм, така че аз и да ги набия, те няма да се научат...И в никакъв случай не съм предизвикателна... :?

Chacho
10-09-2011, 17:56
Затова се записваш на едно бойно изкуство и винаги да си с дълги нокти! 8)

Двете се самоизключват

Luidgie
10-09-2011, 18:01
Тука нещо на хвалебствия го ударихте. Аз не бих се гордяла, ако някой ме е обарвал. Нито бих го разправяла на ляво и на дясно. Тъпо е и е унизително, момиче да позволява на всеки да го пипа. IlovEmyPuffYToY напомняш ми на тъпа кифла, която мисли, че е много яко. Някой да я е обарвал без да пита. (нищо лично)Така или иначе момчетата на моята възраст са неосъзнати (абе смятат го за гот) - на 13 съм, така че аз и да ги набия, те няма да се научат...И в никакъв случай не съм предизвикателна... :? То не е до бой, а до афторитет. А и щом си на 13, сигурно ти е гот някакви момченца, да те попиват тук там. Така си по-яка. ;)

ledenakrasota
10-09-2011, 18:03
Затова се записваш на едно бойно изкуство и винаги да си с дълги нокти! 8)

Двете се самоизключват


Моите си ги лепя! :oops:

anonymous708973
10-09-2011, 18:05
То не е до бой, а до авторитет.

Абсолютно. Пък и ако бях мъж, никога нямаше да ме привлече няква, дето оставя хората да я барат с повод и без повод.

Luidgie
10-09-2011, 18:08
То не е до бой, а до авторитет.

Абсолютно. Пък и ако бях мъж, никога нямаше да ме привлече няква, дето оставя хората да я барат с повод и без повод. Естествено! Има нещо наречено лично пространство и никой няма право да го нарушава ей така. А и се съмнявам, че момичетата барат всеки 1ви за четала, нали? Супер противно е да позволяваш на тоя и оня да пипа където му е кеф.

Chacho
10-09-2011, 18:15
Шамар.

IlovEmyPuffYToY
10-09-2011, 18:16
То не е до бой, а до авторитет.

Абсолютно. Пък и ако бях мъж, никога нямаше да ме привлече няква, дето оставя хората да я барат с повод и без повод. Естествено! Има нещо наречено лично пространство и никой няма право да го нарушава ей така. А и се съмнявам, че момичетата барат всеки 1ви за четала, нали? Супер противно е да позволяваш на тоя и оня да пипа където му е кеф. Eми така е, но ме беше прекалено срам, за да говоря за това, камоли да му се карам, затова го минах метър....

IlovEmyPuffYToY
10-09-2011, 18:20
Те бяха двямя изроди и сега с тях се мразим до мозъка на костите си, ама по друга причина :D Ако знаете сега какви псувни валят по техен адрееес :D

Luidgie
10-09-2011, 18:27
Браво! Точно така ТРЯБВА да се държи една дама...

extreme16
10-09-2011, 18:32
Много смислена тема. Не останаха истински мъже. Лигльовци, които изобщо не могат да кажат нещо смислено. А да не говорим, че няма нищо мъжко в тях, пълна скръб. А жените ... кифли, лигли, пикли, много зле.
На къде отива света, къде по дяволите са истинските хора.

Chacho
10-09-2011, 18:34
Много смислена тема. Не останаха истински мъже. Лигльовци, които изобщо не могат да кажат нещо смислено. А да не говорим, че няма нищо мъжко в тях, пълна скръб. А жените ... кифли, лигли, пикли, много зле.
На къде отива света, къде по дяволите са истинските хора.

Няма ги. Всички са роботи. :smt032

IlovEmyPuffYToY
10-09-2011, 18:37
Браво! Точно така ТРЯБВА да се държи една дама... Ок не съм псувала...Просто се скарахме...Така че си получиха заслуженото...Едно нещо...

ledenakrasota
10-09-2011, 18:38
Много смислена тема. Не останаха истински мъже. Лигльовци, които изобщо не могат да кажат нещо смислено. А да не говорим, че няма нищо мъжко в тях, пълна скръб. А жените ... кифли, лигли, пикли, много зле.
На къде отива света, къде по дяволите са истинските хора.

Няма ги. Всички са роботи. :smt032

Чакайте малко.Това са пуберите. Повечето от тях порастват. Други си остават същите на акъл. :D


IlovEmyPuffYToY, трябва да си много пластична, бърза и да имаш тежка ръка. Никога не знаеш къде ще те завлекат за част от секундата, особено по дискотеките. Винаги ходи с голяма група хора или поне момче. Защото не знаеш дали и охраната няма да ти налети в тоалетната. :x

Luidgie
10-09-2011, 18:39
Браво! Точно така ТРЯБВА да се държи една дама... Ок не съм псувала...Просто се скарахме...Така че си получиха заслуженото...Едно нещо... Сега ако ти кажа, че караниците са глупави и т.н. ще ми кажеш и че не си се карала с тях, нали?

Limitless
10-09-2011, 18:56
Това, че вие търсите само такива ;> или сте попадали не значи, че няма..

IlovEmyPuffYToY
10-09-2011, 18:57
Много смислена тема. Не останаха истински мъже. Лигльовци, които изобщо не могат да кажат нещо смислено. А да не говорим, че няма нищо мъжко в тях, пълна скръб. А жените ... кифли, лигли, пикли, много зле.
На къде отива света, къде по дяволите са истинските хора.

Няма ги. Всички са роботи. :smt032

Чакайте малко.Това са пуберите. Повечето от тях порастват. Други си остават същите на акъл. :D


IlovEmyPuffYToY, трябва да си много пластична, бърза и да имаш тежка ръка. Никога не знаеш къде ще те завлекат за част от секундата, особено по дискотеките. Винаги ходи с голяма група хора или поне момче. Защото не знаеш дали и охраната няма да ти налети в тоалетната. :x Аз не ходя по дискотеки...Само рд-тата си ги празнувам там, ама те не са някакви истински, с охрана, ами некакви глупави - фалшиви, с некъв там DJ и т'ва е...Нямам време за дискотеки...

anonymous708973
10-09-2011, 19:02
Това, че вие търсите само такива ;> или сте попадали не значи, че няма..

Точно бе. Интересно защо момичетата, които не спираме да попадаме на свестни момчета, не мрънкаме. Замислете се дали пък сами не ги предизвиквате.

Limitless
10-09-2011, 19:05
Това, че вие търсите само такива ;> или сте попадали не значи, че няма..

Точно бе. Интересно защо момичетата, които не спираме да попадаме на свестни момчета, не мрънкаме. Замислете се дали пък сами не ги предизвиквате.


Ето някой да каже нещо вярно! :)

cunt
10-09-2011, 19:08
Колко истина каза..Жалко, че по-малките взимат примери от точно такива хора, малко останаха читавите..
ти предполагам си един от малкото :lol:

Luidgie
10-09-2011, 19:09
Това, че вие търсите само такива ;> или сте попадали не значи, че няма..

Точно бе. Интересно защо момичетата, които не спираме да попадаме на свестни момчета, не мрънкаме. Замислете се дали пък сами не ги предизвиквате.


Ето някой да каже нещо вярно! :)
И кой се оплаква? Свестни хора има, малко, но ги има. А и освен това, никой не е гаранция, че ти или тя или дори аз сме свестни. Всеки има вкус и предпочитания, на всеки му върви различно. Ако си бил с 10 момчета и всичките са били боклуци, си правиш някакъв извод, че всички са еднакви. (много често е несъзнателно) Никой не казва, че момчетата са виновни. А и има разлика между момче и мъж. Всеки търси там, където знае, че ще намери желаното. Авторката явно търси в неподходящата възрастова група.

anonymous708973
10-09-2011, 19:11
Кой се оплаква ли?
Че то всяко трето мнение в тоя форум е "Къде останаха свестните момчета?". Ми като не търсиш където трябва или самата ти не си свястна, много ясно, че няма свестни момчета за теб.
Звучи много грубо, но е факт според моите наблюдения.
Как пък все попадам на свестни момчета?

Luidgie
10-09-2011, 19:15
Кой се оплаква ли?
Че то всяко трето мнение в тоя форум е "Къде останаха свестните момчета?". Ми като не търсиш където трябва или самата ти не си свястна, много ясно, че няма свестни момчета за теб.
Звучи много грубо, но е факт според моите наблюдения.
Как пък все попадам на свестни момчета?
Хмм надявам се, че това не е обръщение към мен. Както и да е. Имаш представа какво искаш, за това и попадаш на нормални момчета. Ако не знаеш какво искаш и не знаеш къде да търсиш, ще почнеш да се оплакваш и да мрънкаш. Това е цялата философия, а че си има боклуци има си. И от двата пола ги има.

extreme16
10-09-2011, 19:17
Кой се оплаква ли?
Че то всяко трето мнение в тоя форум е "Къде останаха свестните момчета?". Ми като не търсиш където трябва или самата ти не си свястна, много ясно, че няма свестни момчета за теб.
Звучи много грубо, но е факт според моите наблюдения.
Как пък все попадам на свестни момчета?

Нали знаеш, че не може всички да са като теб.
Всеки си има критерии, ако за теб един е злато, за друг той е боклук.

Limitless
10-09-2011, 19:19
Това е цялата философия, а че си има боклуци има си. И от двата пола ги има.

Има и то МНОГО ! xD пожелавам на всички :) да срещнат сродната душа!

IlovEmyPuffYToY
10-09-2011, 19:28
Кой се оплаква ли?
Че то всяко трето мнение в тоя форум е "Къде останаха свестните момчета?". Ми като не търсиш където трябва или самата ти не си свястна, много ясно, че няма свестни момчета за теб.
Звучи много грубо, но е факт според моите наблюдения.
Как пък все попадам на свестни момчета?
Хмм надявам се, че това не е обръщение към мен. Както и да е. Имаш представа какво искаш, за това и попадаш на нормални момчета. Ако не знаеш какво искаш и не знаеш къде да търсиш, ще почнеш да се оплакваш и да мрънкаш. Това е цялата философия, а че си има боклуци има си. И от двата пола ги има.Искам да ти кажа, че дори и да ме оспори, започнах страшно много да те уважавам :mrgreen:

IlovEmyPuffYToY
10-09-2011, 19:31
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :razz: :razz: :razz: :-P :-P

kyon
10-09-2011, 19:52
IlovEmyPuffYToY намери си приятел да си изкарваш енергията ииии...
не е гоТ да си лизогъска...

Luidgie
10-09-2011, 19:55
IlovEmyPuffYToY намери си приятел да си изкарваш енергията ииии...
не е гоТ да си лизогъска...
Мерси, тамън се чудех как да и го кажа!

IlovEmyPuffYToY
10-09-2011, 20:10
Беше сестрая ми сори

umri
10-09-2011, 20:17
Кой се оплаква ли?
Че то всяко трето мнение в тоя форум е "Къде останаха свестните момчета?". Ми като не търсиш където трябва или самата ти не си свястна, много ясно, че няма свестни момчета за теб.
Звучи много грубо, но е факт според моите наблюдения.
Как пък все попадам на свестни момчета?

Нали знаеш, че не може всички да са като теб.
Всеки си има критерии, ако за теб един е злато, за друг той е боклук.
Така е, така е.

Свястно момче е доста абстрактно понятие, което всеки по различен начин си го дефинира. За мен, примерно, НЕ СА свестни момчетата, които са пасивни и стеснителни женчовци без правилен подход, които ги е страх да приемат, че са мъже и да се възползват от мъжката си природа. За други пък... свестен, означава да си точно обратното.

Ако някоя си търси "свястно момче", което да е добро, стеснително, притеснително, да прави всичко за момичето, да е влюбен до уши и тн., да ми пише ЛС, познавам много такива. Ако си търси от другия тип... там вече е малко по-сложно. Не, че няма, ама в момента съм unavailable, че много неща струпани на главата, а малкото други подобни такива момчета, които познавам, едва ли да им се занимава, че графиците са им препълнени.

Ако някой си търси свястно момче в общоприетия смисъл на думата, не е лесно да си намери, но всички знаем, че само грозните жени търсят такива, и не за друго, а защото е непосилно да си намерят такива, каквито всички жени търсят.

magita
10-10-2011, 11:17
Ее... всички говорим, че няма свестни момчета. Окей, ама като вече няма момичета за които да се борят (да кажем). Малко останаха истинските хора както от мъжката така и от женската част. Така че нападките не са само за момчетата...

ПП. Да има още такива момчета, които знаят какво искат, знаят и как да си го получат

gabsit000
10-10-2011, 11:40
абе всичко е както си го направим.. просто някои (както и аз) имаме таланта да попадаме само на някакви тъпанари..

anonymous708973
10-10-2011, 13:46
Luidgie, не беше обръщение към теб (просто давах пример и е по-лесно с 2л. ед.ч) и съм съгласна с това, което каза. :)

Ама не смятам, че свестните за мен са "боклуци" за други пък. Няма как такива хора да не бъдат оценени. Тва че има момиченца, които се правят на ощипани, е друг въпрос.

GabrielleShayk
10-11-2011, 20:49
Не търси подходящия,той сам ще те намери,когато си готова...
По мои лични наблюдения това важи с пълна сила!

mitiko
10-11-2011, 21:40
Не че-нема,има......-ама мъжкарите,живеем на село.У Софето нема да ги намерите. 8)



http://www.extremecentrepoint.com/wp-content/uploads/2010/01/00xagf6s_thumb.jpg

http://www.extremecentrepoint.com/wp-content/uploads/2010/01/00xahgg8_thumb.jpg

Bozichko
10-11-2011, 22:37
В случая има един много точен лаф, а именно - "краставите магарета винаги се надушват едно друго", та така и вие. Дебилите с дебили, свестните сме със свестни :) И мъже има и то свестни, лошото е, че повечето жени толкова са се разлигавили и изкифльосали, че за тях свестен мъж е изключително и само съществуващо във филмите :) Не може вие да очаквате от един 14-18 годишен пубер да е свестен мъж, както щете го поглеждайте. Ама who cares... ledenakrasota, аз на теб ти казах нещо преди известно време, ти не ми повярва, а сърбай си супичката 8)

error92
10-11-2011, 23:33
В случая има един много точен лаф, а именно - "краставите магарета винаги се надушват едно друго", та така и вие. Дебилите с дебили, свестните сме със свестни :) И мъже има и то свестни, лошото е, че повечето жени толкова са се разлигавили и изкифльосали, че за тях свестен мъж е изключително и само съществуващо във филмите :) Не може вие да очаквате от един 14-18 годишен пубер да е свестен мъж, както щете го поглеждайте. Ама who cares... ledenakrasota, аз на теб ти казах нещо преди известно време, ти не ми повярва, а сърбай си супичката 8)

Извинявай, как го изчисли това с годините ? :shock:

Luidgie
10-12-2011, 07:18
В случая има един много точен лаф, а именно - "краставите магарета винаги се надушват едно друго", та така и вие. Дебилите с дебили, свестните сме със свестни :) И мъже има и то свестни, лошото е, че повечето жени толкова са се разлигавили и изкифльосали, че за тях свестен мъж е изключително и само съществуващо във филмите :) Не може вие да очаквате от един 14-18 годишен пубер да е свестен мъж, както щете го поглеждайте. Ама who cares... ledenakrasota, аз на теб ти казах нещо преди известно време, ти не ми повярва, а сърбай си супичката 8) :lol: Абе каза 1-2 верни неща ама... Тва с дебилте и със свестните, беше тотална простотия! :lol: Познавам супер яките момичета с прекрасни характери, които ходят с урунгели прости и направо се питам "Как ги намерихте, мамка му?!" Същото важи и за момчетата ест. Лично се сещам за 3 4 момчета, които са се хванали с такива злобни скучубри, че направо ми е жал за тях. Така че един тъп лаф, нищо не определя.

Bozichko
10-13-2011, 02:00
В случая има един много точен лаф, а именно - "краставите магарета винаги се надушват едно друго", та така и вие. Дебилите с дебили, свестните сме със свестни :) И мъже има и то свестни, лошото е, че повечето жени толкова са се разлигавили и изкифльосали, че за тях свестен мъж е изключително и само съществуващо във филмите :) Не може вие да очаквате от един 14-18 годишен пубер да е свестен мъж, както щете го поглеждайте. Ама who cares... ledenakrasota, аз на теб ти казах нещо преди известно време, ти не ми повярва, а сърбай си супичката 8) :lol: Абе каза 1-2 верни неща ама... Тва с дебилте и със свестните, беше тотална простотия! :lol: Познавам супер яките момичета с прекрасни характери, които ходят с урунгели прости и направо се питам "Как ги намерихте, мамка му?!" Същото важи и за момчетата ест. Лично се сещам за 3 4 момчета, които са се хванали с такива злобни скучубри, че направо ми е жал за тях. Така че един тъп лаф, нищо не определя.

Тва беше с цел заяждане, иначе редовно виждам, че хубавите ябълки свинете ги ядат ;)

sadsad
10-13-2011, 11:10
Има всякакви хора за всекиго.
.

fenasf
10-13-2011, 12:59
Бе я се скрий.

ForzaFelipe
10-13-2011, 13:24
Свикнахме да търсим само с Google и сега ни е трудно да намерим истинското момиче/момче за нас.
Момичета,истинските момчета,романтични,винаги до вас,който не се оплакват вие ги наричате "най-добри приятели" :)

anonymous708973
10-13-2011, 13:34
Моите извинения, обаче към най-добрите си приятели не изпитвам влечение.

Bozichko
10-13-2011, 14:00
Свикнахме да търсим само с Google и сега ни е трудно да намерим истинското момиче/момче за нас.
Момичета,истинските момчета,романтични,винаги до вас,който не се оплакват вие ги наричате "най-добри приятели" :)

Абсолютно подкрепям! Това е най-доброто определени за темата :)

dream1707
10-13-2011, 14:47
Всеки сам си избира как да изглежда, как да се държи... Никое момче не е длъжно да се придържа стриктно към модела на якия пич на коня с косматите гърди дето мирише на пот и изглежда сякаш всеки момент ще те сграбчи и ще те хвърли в сламата (гледам много филми :D) ... всеки сам си избира как да изглежда ...
И аз не ги харесвам тия дето са по-женствени и от мен ... но все има кой да ги хареса и такива..

funkey
10-13-2011, 15:17
За 123091248529858 път когато има истински момичета ще има и истински момчета ! А сравнението за казармата ми е много смешно когато го видя от някой който не си е мислил даже за казарма :)

badsector
10-13-2011, 17:15
...вие ги наричате "най-добри приятели" :)
:D Верно има доста истина в това. Жените търсят в други мъже това, което им дават най-добрите приятели. После се чудят защо не могат да го намерят в достатъчно количество - просто защото вече го получават по много от най-добрите си приятели. Но женското подсъзнание има функцията да разделя мъжете при първото впечатление на две групи - такива, с които би се изчукала и най-добри приятели. Ето затова се получава този парадокс :

Моите извинения, обаче към най-добрите си приятели не изпитвам влечение.
А в повечето случаи най-добрите приятели са такива, защото искат секс. Но след като са приятели, вероятността да го получат е едно на милион. Вариантът е още от начало да подходиш със сексуален подтекст към момичето и ако има химия бързо й сваляш гащите. После вече може да станете приятели с привилегии, примерно, но не и най-добри приятели. Като цяло подходът "най-добър приятел" е обречен.

anonymous708973
10-13-2011, 17:29
Имам предвид момче, което още пред 2 години показа, че има мерак, съвсем деликатно му показах, че аз не го възприемам по този начин и
понастоящем ми е най-добрият приятел, на който мога да разчитам и който може да разчита на мен. А аз съм такъв тип, че разчитам на малко хора.

Ducati
10-13-2011, 18:22
А мълчи ве авторке, ще ти дам едни мъже на тебе.

ForzaFelipe
10-13-2011, 21:41
Моите извинения, обаче към най-добрите си приятели не изпитвам влечение.

Имам предвид момче, което още пред 2 години показа, че има мерак, съвсем деликатно му показах, че аз не го възприемам по този начин и
понастоящем ми е най-добрият приятел, на който мога да разчитам и който може да разчита на мен. А аз съм такъв тип, че разчитам на малко хора.

Това че ти не изпитваш чувства към него да не би автоматично и той да не може да изпитва чувства към теб?Няма да анализирам приятелството ви сега,но ще кажа гледайте филма По Приятелски,ще ви станат малко неща ясни,как докато търсите принца си на бял кон пропускате може би любовта.И естествено,това не е при всеки и не важи за всеки,не съм от хората който обичат да подставят всичко под общ знаменател,но понякога,да не кажа доста често изпускаме много неща.

Chacho
10-13-2011, 21:43
Моите извинения, обаче към най-добрите си приятели не изпитвам влечение.

Имам предвид момче, което още пред 2 години показа, че има мерак, съвсем деликатно му показах, че аз не го възприемам по този начин и
понастоящем ми е най-добрият приятел, на който мога да разчитам и който може да разчита на мен. А аз съм такъв тип, че разчитам на малко хора.

Това че ти не изпитваш чувства към него да не би автоматично и той да не може да изпитва чувства към теб?Няма да анализирам приятелството ви сега,но ще кажа гледайте филма По Приятелски,ще ви станат малко неща ясни,как докато търсите принца си на бял кон пропускате може би любовта.И естествено,това не е при всеки и не важи за всеки,не съм от хората който обичат да подставят всичко под общ знаменател,но понякога,да не кажа доста често изпускаме много неща.

Изпускат те.. Да ги виждаш да са недоволни? (остави кво говорят) От друга страна едва ще намериш стабилна връзка между момиче, което е пуснало на някой "джъст френд".


Пожелавам ти успех в борбата с първичните инстинкти!

ledenakrasota
10-13-2011, 21:47
В случая има един много точен лаф, а именно - "краставите магарета винаги се надушват едно друго", та така и вие. Дебилите с дебили, свестните сме със свестни :) И мъже има и то свестни, лошото е, че повечето жени толкова са се разлигавили и изкифльосали, че за тях свестен мъж е изключително и само съществуващо във филмите :) Не може вие да очаквате от един 14-18 годишен пубер да е свестен мъж, както щете го поглеждайте. Ама who cares... ledenakrasota, аз на теб ти казах нещо преди известно време, ти не ми повярва, а сърбай си супичката 8)


1. Виж ми датата на темата и коментара ти с въпросното изказване и тогава се прави на учител.
2. Прочети добре за какво става въпрос, преди да се изказваш неподготвен. ;)
3. Преди да спориш ей, така за каквото и да било, се съобрази какво е писано от въпросното лице, вместо да говориш наизуст неща, които нямат нищо общо с моите писания.

Капиш?

Bozichko
10-14-2011, 00:41
1во -Предполагам, че за цели 6 дни много се е променил живота ти? :razz:
2ро - прочетох за кво става въпрос, а именно, че никой не те харесва, само такива, които са съвсем загорели ;)
3то - нямам идея за какво въпросни лице говориш, но явно в случая "гузен негонен бяга", играе някаква роля, което е интересно, а и не ми се чете цяла тема за това, че някви кифли не могат да си намеря мъж, не щото няма, а щото истинските мъже отдавна сме се отказали да търсим кифли като вас :)

Капиш? Ти да не би да си някой мафиот, че ползваш тази дума ? Или щото си много интелигентна и да завършиш "невероятното" ти "писание" с нещо орЕгинално? Капиш можеш да викаш на пут*овците, които са ти "гаджета", а не на хора, които като ти видят ника ти и им идва да повърнат, щото освен простотия, от тебе друго не съм видял!

Капиш?!

amalita
10-14-2011, 03:03
Каквото и да пишете в тая тема ,накрая все ще се опре до възраста на въпросните момичета и момчета .

ledenakrasota
10-14-2011, 21:24
1во -Предполагам, че за цели 6 дни много се е променил живота ти? :razz:
2ро - прочетох за кво става въпрос, а именно, че никой не те харесва, само такива, които са съвсем загорели ;)
3то - нямам идея за какво въпросни лице говориш, но явно в случая "гузен негонен бяга", играе някаква роля, което е интересно, а и не ми се чете цяла тема за това, че някви кифли не могат да си намеря мъж, не щото няма, а щото истинските мъже отдавна сме се отказали да търсим кифли като вас :)

Капиш? Ти да не би да си някой мафиот, че ползваш тази дума ? Или щото си много интелигентна и да завършиш "невероятното" ти "писание" с нещо орЕгинално? Капиш можеш да викаш на пут*овците, които са ти "гаджета", а не на хора, които като ти видят ника ти и им идва да повърнат, щото освен простотия, от тебе друго не съм видял!

Капиш?!


Става въпрос за темите в раздела! :shock: :lol: :lol: :lol: Като на прасето изписаните 30 страници и едно голямо нищо. Нищо не си прочел! Става въпрос за момиченцата, които търсят отговори тук, вместо да питат мама за цикъл. За несигурността в поколенията след нас. Много си чел!! Няма що ! омг :lol: :lol:

zero
10-15-2011, 09:02
Не търсиш на правилното място ;]

Bozichko
10-16-2011, 00:14
ledenakrasota, опитваш се да се присмиваш на някой си, а ти самата ставаш за смях. Няма какво да ти чета глупостите. Поне да ти беше остроумна, поучителна или да има нещо да се научи от нея. А тя? Проста, като простите теми на повечето. Ама то от теб какво да очаква?... :-)

ledenakrasota
10-16-2011, 10:46
ledenakrasota, опитваш се да се присмиваш на някой си, а ти самата ставаш за смях. Няма какво да ти чета глупостите. Поне да ти беше остроумна, поучителна или да има нещо да се научи от нея. А тя? Проста, като простите теми на повечето. Ама то от теб какво да очаква?... :-)


:lol: :lol: :lol: Значи спориш за нещо и ти не знаеш за какво. После не ти се четяло и продължаваш да говориш за същото нещо, което нещо второ, трето...
Това е форум и всичко се препокрива.

Никой не е за смях, нито става за смях. Това е форум. Тук се дискутира. Всеки си има мнение. То не е грешно или правилно. Просто мнение.

Друг е въпросът, че ти възприемаш нещата така, че някой става за смях и тем подобни. Това си е твой проблем. Не мой. :)

Bozichko
10-16-2011, 10:51
Така е! Разбирам, че нямаш какво да кажеш, не е срамно и да си замълчиш :)

ledenakrasota
10-16-2011, 10:53
Така е! Разбирам, че нямаш какво да кажеш, не е срамно и да си замълчиш :)


Не си струва. :?

Bozichko
10-16-2011, 11:00
Така е! Разбирам, че нямаш какво да кажеш, не е срамно и да си замълчиш :)


Не си струва. :?

Верно е, че не си струваш, ама като ми е скучно... Шанс :-)

ledenakrasota
10-16-2011, 11:07
Така е! Разбирам, че нямаш какво да кажеш, не е срамно и да си замълчиш :)


Не си струва. :?

Верно е, че не си струваш, ама като ми е скучно... Шанс :-)


:lol: Усещам нещо незадоволено в теб. какво е тази горчивина и защо е тази упоритост да ме нападаш? :-o

Bozichko
10-16-2011, 11:11
Така е! Разбирам, че нямаш какво да кажеш, не е срамно и да си замълчиш :)


Не си струва. :?

Верно е, че не си струваш, ама като ми е скучно... Шанс :-)


:lol: Усещам нещо незадоволено в теб. какво е тази горчивина и защо е тази упоритост да ме нападаш? :-o

Да те нападам ? :shock: Аз мислех, че ние 14-15 годишните така сваляме момичетата, като ги обиждаме и бием :shock: Явно нещо съм в грешка :-o Аз щото много те харесвам и не знам как да се държа с една какичка и така ;(

10-16-2011, 11:16
Така е! Разбирам, че нямаш какво да кажеш, не е срамно и да си замълчиш :)


Не си струва. :?

Верно е, че не си струваш, ама като ми е скучно... Шанс :-)


:lol: Усещам нещо незадоволено в теб. какво е тази горчивина и защо е тази упоритост да ме нападаш? :-o

Да те нападам ? :shock: Аз мислех, че ние 14-15 годишните така сваляме момичетата, като ги обиждаме и бием :shock: Явно нещо съм в грешка :-o Аз щото много те харесвам и не знам как да се държа с една какичка и така ;(
АХХАХАХАХАх +1!
мани всички 12-13годишни сдухли се чудят що не се харесват на момчетата и ги изкарват тях виновни. А те да ви изкарат ли виновни, че сте грозни и прости? :?

ledenakrasota
10-16-2011, 11:23
Така е! Разбирам, че нямаш какво да кажеш, не е срамно и да си замълчиш :)


Не си струва. :?

Верно е, че не си струваш, ама като ми е скучно... Шанс :-)


:lol: Усещам нещо незадоволено в теб. какво е тази горчивина и защо е тази упоритост да ме нападаш? :-o

Да те нападам ? :shock: Аз мислех, че ние 14-15 годишните така сваляме момичетата, като ги обиждаме и бием :shock: Явно нещо съм в грешка :-o Аз щото много те харесвам и не знам как да се държа с една какичка и така ;(

Щом искаш ги бий. :D

Bozichko
10-16-2011, 11:26
Далечко си ми, иначе бих те треснал :oops: :oops: :-)

ledenakrasota
10-16-2011, 11:28
Далечко си ми, иначе бих те треснал :oops: :oops: :-)


Ето! пак не разбрало малкото момченце! :(

Едно момиче се хваща и притиска нежно, грубо на стената. Заклещваш я да не шава и я целуваш по най-страстния и безсрамен начин. ;)

Кака няма да те учи на това! :D

Bozichko
10-16-2011, 11:53
Далечко си ми, иначе бих те треснал :oops: :oops: :-)


Ето! пак не разбрало малкото момченце! :(

Едно момиче се хваща и притиска нежно, грубо на стената. Заклещваш я да не шава и я целуваш по най-страстния и безсрамен начин. ;)

Кака няма да те учи на това! :D

Е, а кой да ме научи ? Бате ли? .... Страшна логика...

ledenakrasota
10-16-2011, 12:01
Е, а кой да ме научи ? Бате ли? .... Страшна логика...

:? :? :?


Практиката. На готово и баба знае.

10-16-2011, 12:06
Далечко си ми, иначе бих те треснал :oops: :oops: :-)


Ето! пак не разбрало малкото момченце! :(

Едно момиче се хваща и притиска нежно, грубо на стената. Заклещваш я да не шава и я целуваш по най-страстния и безсрамен начин. ;)

Кака няма да те учи на това! :D
Много филми гледаш, мацка ;)

Bozichko
10-16-2011, 12:06
Е, а кой да ме научи ? Бате ли? .... Страшна логика...

:? :? :?


Практиката. На готово и баба знае.


Каките не искат, тея на моята възраст (12-13 годишните) не могат и не знаят. Как да се науча? Ебаси тъ*ата логика имаш :-o

Stan4o123
10-16-2011, 12:44
И ще те награби,после ще го изкараш насилник или нз си какво...вие сте тези,дето се правят на някакви принцеси,кой знае дали искате или не искате да ви награбват,като "знаците" са ви да извъртате поглед,пренебрежително!

ledenakrasota
10-16-2011, 13:02
Е, а кой да ме научи ? Бате ли? .... Страшна логика...

:? :? :?


Практиката. На готово и баба знае.


Каките не искат, тея на моята възраст (12-13 годишните) не могат и не знаят. Как да се науча? Ебаси тъ*ата логика имаш :-o


Има различни гледни точки. Вместо да се тръшкаш вземи се научи.

Как това, как онова... :D

Bozichko
10-16-2011, 13:07
Да се тръшкам? Леле... Наистина не знаех кога хората ти се подиграват... Ще те награби някой, да. Добре, че в живота ми хора като теб минаваха и заминаваха, че сигурно и аз щях да съм глупав като тебе... Щял да я награби да я не знам си кво. Не говори неща, които на теб ти се искат, а няма кой да ти направи...

ledenakrasota
10-16-2011, 13:10
Да се тръшкам? Леле... Наистина не знаех кога хората ти се подиграват... Ще те награби някой, да. Добре, че в живота ми хора като теб минаваха и заминаваха, че сигурно и аз щях да съм глупав като тебе... Щял да я награби да я не знам си кво. Не говори неща, които на теб ти се искат, а няма кой да ти направи...


На мен има кой. Въпросът е там, че половината в раздела все питат как. Казва им се и отново питат същото. Един развален телефон.


И спирам да се повтарям. Темата, с когото е трябвало сме си я написали и поговорили приятно. :)

Със здраве.

Bozichko
10-16-2011, 13:41
Спираш да се повтаряш с кое? Че няма какво да кажеш? Ясно, спри, най-добре ще да е!

Luidgie
10-16-2011, 17:28
Охохо егати спора! :lol:

badsector
10-17-2011, 10:45
Едно момче да има, само едно! Да те хване, да те награби! Хубаво да те разтърси! :x Само п***вци бе ! :-x
Едно момиче да има така стегнато, естествено, чаровно, да я хванеш, да я награбиш, да я разтърсваш с часове! Само мазни, гримирани кифли с целулит от пубертета, опитващи се да се оеднаквят с останалите до празноглавие! :x

ewiow
10-17-2011, 13:10
Истински мъже щеше да има, ако не бяха махнали казармата, тогава щяхме да видим как става мъжко дупе... Нооо все още има такива де, не мога да си представя военен като мекошав мъж но и те са рядко срещани :D

Vladel
10-17-2011, 15:49
Награбвай ги ти!!!

lubovvv
10-20-2011, 08:06
И аз не виждам голяма разлика между мъже и жени в днешно време :D Но винаги има изключения, намират се и истински

Justify
10-20-2011, 08:30
Едно момче да има, само едно! Да те хване, да те награби! Хубаво да те разтърси! :x Само п***вци бе ! :-x
Едно момиче да има така стегнато, естествено, чаровно, да я хванеш, да я награбиш, да я разтърсваш с часове! Само мазни, гримирани кифли с целулит от пубертета, опитващи се да се оеднаквят с останалите до празноглавие! :x

Ако знаеш само колко си прав.....