PDA

View Full Version : Свирка



Anonimen05
10-09-2011, 14:36
Не намерих друга такава тема. Утре ще духам на гаджето ми за 1 път и това ми е първа свирка. Той каза, че няма от какво да се притеснявам. Все пак аз се. :D Той каза, че няма проблем и ще се науча. Принципно страшно много го възбуждам и винаги му става, но не правим секс, защото не съм готова. Просто се опипваме, а вчера докато го целувах и стисках му идваше да вика, ама мама си беше вкъщи и само викаше: Спри, спри немога повече. Та, въпроса ми е мисля, че ще му доставя по-голямо удоволствие, ако забързам темпото. Дайте някакви препоръки, защото се побърквам. Накрая ще импровизирам. :D И двамата се чудим къде да свърши, защото не искам да е върху мен. Ще съм си облечена. А от спермата остават ли петна, защото съм чувала, че май остават. :D Вчера ме хвана малко срам, че се подмокрих, а той нашия умря от кеф, че ми е доставил удоволствие. :D Дано да го накарам да свърши. :( Беше казал, че ако искам може да е с презарватив, но аз не смятам, защото от нищо немога да се зараза през устата. Дайте някакви съвети. Какво да правя, как да преодолея страха и срама. :D Почти го преодолях.

beceraful
10-09-2011, 14:44
АА не те ли е гнус да му лапаш оная работа ужас.
Колкото по-бърэа си толкова повече ще се въэбужда и ще му е хубаво. Давай на макс скорост.

Anonimen05
10-09-2011, 14:50
Е, да ме е гнус от любимия човек. :)

littlemonster
10-09-2011, 14:58
много се надявам темата да е фейк :shock:

sunman
10-09-2011, 16:09
YOU FAIL!!!

anonymous708973
10-09-2011, 16:09
Виж в тази тема (http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=400024&postdays=0&postorder=asc&start=0)

Изписали сме много, ако има нещо още, питай.
И недей с презерватив.
Може да свърши в устата ти.