PDA

View Full Version : Просто реших да кажа на някого...



EtU
10-11-2011, 18:33
Тааа реших да споделя с вас състоянието ми. Историята не ми е много дълга. А за нолайфърите , които си нямат друга работа и гледат да нахранят някой - моля, пропуснете тази тема. За хейтърите също се отнася това.!

Таа...... Преди писах тема , но сега пак ще разкажа накратко... Преди 6-7 месеца едно момиче ме харесваше.. Аз бях някакси срамежлив и нали не съм някой Плейбой... или някой Супер як отворен гъзар... и се държах като някое дърво... ии след време и аз я харесах... но нищо.. Прекъснахме всякакъв вид контакт.. Цяло лято не я бях виждал.. Вече края на лятото излезнахме 3-4 пъти отново.. и усетих, че чувствата се връщат... След около 20 дни й го казах.. Тя ми каза, че тези месеци са трудни за нея.. и наистина са трудни... Каза, че й трябва време... каза, че не съм й безразличен и че не ми е отказала. Преди 1-2 дни и казах отново, че може да разчита на мен... и щом месеците са трудни за нея.. защо не ми позволи да ги направя лесни? Да съм до нея, когато е трудно за нея? Тя ми отговори , че и трябва още време, че не иска да бърза, не иска да става като по филмите.. Съгласих се.. Тя каза, ако искам да не я чакам, но това няма да стане... Мисля, че я обичам и ще се боря за нея. Аз съм на 14 и половина.. Тя е на 15. .. 5 месеца ни е разликата.. Изобщо не ме интересуват годините. Не съм някое тъпо лапе.. Не съм имал хиляда гаджета още на 14.. не съм някой супер як плейбой или гъзар.. Вече донякъде не съм толкова срамежлив, но все едно.. И мисля, че за първи път се влюбвам... Всяка изминала секунда мисля за нея... И тъй като съм заек сега и съм само в 1 стая.. А тя е 9ти и се местят от кабинет на кабинет.. всяко междучасие се оглеждам дали не е на етажа... Просто уникална е ... красива е... Няма как да ви го опиша това чувство.. И е много свястна.. умна е.. не е някоя кифла...Удрят ме яко пеперудите в стомаха , когато я видя. Просто не знам... исках да ви го кажа..Някои хора казват, че в любовта трябва да си нахален донякъде... аз не смятам да прекалявам.. просто съм мнооого влюбен.. Не храня много надежди..но вътре в мен си мисля, че има шанс.. Но не искам да очаквам много, защото после не искам да съм разочарован.. И наистина мисля, че я обичам. Не съм я виждал само 1 път на живо. Не съм я харесал по снимките.... Ще се опитам да се сближим повече... но не знам какво ще излезе... Просто исках да ви го кажа.

Sh@d0w
10-11-2011, 18:36
Удря те хормона,не пеперудите.

Whatevar пробвай каквото си намисли,от опит глава не боли.

Успех.

SisiStrange
10-11-2011, 18:37
Ами ти доста пъти вече си и говорил за връзка и тя не е реагирала адекватно. Според мен е неин ред да направи нещо, ако и пука наистина. Най-добре се отдръпни за малко и я изчакай да видиш реакция.

HotLife
10-11-2011, 18:38
Абе не ми изглежда много заинтересована :-o

pofek
10-11-2011, 18:44
Нигга,давай напред...все ще намериш решение и ако е писано нещата ще потръгнат.Не се отказвай!Успех! :)

EtU
10-11-2011, 19:03
Ами ти доста пъти вече си и говорил за връзка и тя не е реагирала адекватно. Според мен е неин ред да направи нещо, ако и пука наистина. Най-добре се отдръпни за малко и я изчакай да видиш реакция.

Мисля така да направя.. Благодаря за мненията! :)

Echo
10-11-2011, 19:36
Почакай известно време. Тя ще ти даде някакъв знак, когато е готова и тогава действай. Не й досаждай, ако не ти даде този знак, защото това може да я отблъсне.

NomNomNom
10-12-2011, 10:30
тл;др

nepowtorima
10-12-2011, 10:56
И какво и е толкова трудно на дните?
Според мен се опитва тактично да те отреже! - ама ти нали си будала ще я чакаш "до края" ..
Има битки които си личат, че са загубени, но продължаваш - точно така си ти!

EtU
10-12-2011, 14:11
И какво и е толкова трудно на дните?
Според мен се опитва тактично да те отреже! - ама ти нали си будала ще я чакаш "до края" ..
Има битки които си личат, че са загубени, но продължаваш - точно така си ти!


.. Не знаеш какво и е... аз знам и наистина й е трудно, повярвай ми, не съм чак такава будала :) Силно се надявам да не е така както казваш.... Но то ще си излезе.. ВРемето ще покаже будала ли съм, не съм ли :)

peeinthesinkful
10-12-2011, 18:53
Абе ако те отблъсне - тя губи. Изглеждаш свястно за възрастта си момче.

macromicro
10-12-2011, 18:57
Тааа реших да споделя с вас състоянието ми. Историята не ми е много дълга. А за нолайфърите , които си нямат друга работа и гледат да нахранят някой - моля, пропуснете тази тема. За хейтърите също се отнася това.!

Таа...... Преди писах тема , но сега пак ще разкажа накратко... Преди 6-7 месеца едно момиче ме харесваше.. Аз бях някакси срамежлив и нали не съм някой Плейбой... или някой Супер як отворен гъзар... и се държах като някое дърво... ии след време и аз я харесах... но нищо.. Прекъснахме всякакъв вид контакт.. Цяло лято не я бях виждал.. Вече края на лятото излезнахме 3-4 пъти отново.. и усетих, че чувствата се връщат... След около 20 дни й го казах.. Тя ми каза, че тези месеци са трудни за нея.. и наистина са трудни... Каза, че й трябва време... каза, че не съм й безразличен и че не ми е отказала. Преди 1-2 дни и казах отново, че може да разчита на мен... и щом месеците са трудни за нея.. защо не ми позволи да ги направя лесни? Да съм до нея, когато е трудно за нея? Тя ми отговори , че и трябва още време, че не иска да бърза, не иска да става като по филмите.. Съгласих се.. Тя каза, ако искам да не я чакам, но това няма да стане... Мисля, че я обичам и ще се боря за нея. Аз съм на 14 и половина.. Тя е на 15. .. 5 месеца ни е разликата.. Изобщо не ме интересуват годините. Не съм някое тъпо лапе.. Не съм имал хиляда гаджета още на 14.. не съм някой супер як плейбой или гъзар.. Вече донякъде не съм толкова срамежлив, но все едно.. И мисля, че за първи път се влюбвам... Всяка изминала секунда мисля за нея... И тъй като съм заек сега и съм само в 1 стая.. А тя е 9ти и се местят от кабинет на кабинет.. всяко междучасие се оглеждам дали не е на етажа... Просто уникална е ... красива е... Няма как да ви го опиша това чувство.. И е много свястна.. умна е.. не е някоя кифла...Удрят ме яко пеперудите в стомаха , когато я видя. Просто не знам... исках да ви го кажа..Някои хора казват, че в любовта трябва да си нахален донякъде... аз не смятам да прекалявам.. просто съм мнооого влюбен.. Не храня много надежди..но вътре в мен си мисля, че има шанс.. Но не искам да очаквам много, защото после не искам да съм разочарован.. И наистина мисля, че я обичам. Не съм я виждал само 1 път на живо. Не съм я харесал по снимките.... Ще се опитам да се сближим повече... но не знам какво ще излезе... Просто исках да ви го кажа.Ако беше гей и малко по стар щях да те помоля да се омъжиш за мен.Ако те отблъсне тя губи,звучиш като много як човек някой ден ще направиш някоя девойка много щастлива :)

FuckedUp
10-12-2011, 19:52
Удря те хормона,не пеперудите.
Успех.

дам +

Мисля, че я обичам и
Аре стига, бе, честно...

robles
10-13-2011, 01:36
^ Много ме кефят екстрасенсите, които знаят какво чувстват другите хора....

Авторе, сори за офф топика, не обръщай внимание на хората които "всичко разбират и всичко знаят"...

antifashionshit
10-13-2011, 07:10
^ Много ме кефят екстрасенсите, които знаят какво чувстват другите хора....

Авторе, сори за офф топика, не обръщай внимание на хората които "всичко разбират и всичко знаят"...
ония със зодиака се обади :lol:


авторе, от написаното ще си позволя да съкратя до:
-не съм Супер гъзар и Плейбой
-много съм хлътнал
-казва ми, че ме харесва, но й трябва време

ако не щеш да си останеш на сухо, по-добре вземи я целуни най-накрая

EtU
10-13-2011, 14:38
Благодаря на всички писали в темата. Специални благодарности към хейтърите, които отделят време да хейтват и моите теми :smt008 :smt008 :-*

А това за целувката... Ще помисля... а и защо пък не ? Мерси отново на всички съфорумници :) А и това , че всички мои набори са супер шибаните копеленца, където още от 12 годишни се мислят за супер яките еБачи не означава, че и аз съм такъв, сеш се? Това, че смятам, че я обичам, означава ли нещо? Трябва ли да съм недорасъл фешън задължително :)

antifashionshit
10-13-2011, 16:43
Благодаря на всички писали в темата. Специални благодарности към хейтърите, които отделят време да хейтват и моите теми :smt008 :smt008 :-*

А това за целувката... Ще помисля... а и защо пък не ? Мерси отново на всички съфорумници :) А и това , че всички мои набори са супер шибаните копеленца, където още от 12 годишни се мислят за супер яките еБачи не означава, че и аз съм такъв, сеш се? Това, че смятам, че я обичам, означава ли нещо? Трябва ли да съм недорасъл фешън задължително :)
храниш хейтърите, ама и ти си хейтър на фешъните?
интристинг :Д
не ми харесва как се самоопределяш с нещо, което мразиш

EtU
10-13-2011, 17:35
Къде видя да се самоопределям на фешън?

antifashionshit
10-13-2011, 20:59
Къде видя да се самоопределям на фешън?
сори, мощен. не се изразих съвсем точно
самоопределяш се с хейт към нещо, на това не се накефих

kariix
10-13-2011, 21:13
Абе не ми изглежда много заинтересована :-o

EtU
10-16-2011, 08:27
Абе не ми изглежда много заинтересована :-o

И аз започвам да мисля така. Затова ще се отдръпна за известно време да видим какво ще излезе.

badsector
10-16-2011, 10:59
Е те тия неща :

...чувствата се връщат... След около 20 дни й го казах..

...казах отново, че може да разчита на мен...Да съм до нея, когато е трудно за нея?...
не трябва да се казват на момиче, още по-малко в пубертета и то преди да имате поне едногодишна връзка.

...Мисля, че я обичам и ще се боря за нея....
... мисля, че за първи път се влюбвам...
За всичко си има пръв път, но в никакъв случай не се заблуждавай, че ще е последният. И тая ще си замине по течението и ще дойде друга, трета, четвърта... Колкото и сега да не ти се вярва, че ще стане така, времето показва, че така ще станат нещата.

...И тъй като съм заек сега...А тя е 9ти...
И това може да има своя принос - обикновено момиченцата се съревновават като си хващат батковци и ако твоята си хване някой по-малък от нея, може да я подиграват.

...уникална е ... красива е...
Всички хора са уникални. Красотата е субективно понятие. И в крайна сметка не забравяй, че заради чувствата ти, ти я поставяш на пиедестал, минимизираш отрицателните й качества и засилваш положителните. Обрачът й, който ти генерираш в главата си, въобще не е реален.

...Удрят ме яко пеперудите в стомаха...
Не започвай като жена. Самият факт, че и те не са единни в описването на това явление, показва, че това е поредната измишльотина с опит за романтика.

...Не храня много надежди..но вътре в мен си мисля, че има шанс...
Като не храниш надежди, не си мисли, че имаш шанс. Това самозалъгване е вредно и само ще задълбочи и удължи агонията ти. А фактът е, че тя те отрязва, но понеже си мило момче, го прави по по-лек начин с надеждата да го разбереш. Но ти явно си толкова хлътнал, че хем го знаеш, хем не искаш да го приемеш.

...Ще се опитам да се сближим повече...
Нищо няма да постигнеш по този начин. Ако се опитваш да й бъдеш приятел, ще си останеш такъв завинаги и няма да получиш никаква интимност. Впрочем ти какво си представяш, че правите заедно? Представяш ли си как се чукате, как й го пъхаш и й правиш френска? Махни розовите очила.