PDA

View Full Version : на какво се дължи..?



bebety2
10-24-2011, 11:22
Здравейте,проблемът ми е следният: имам всички симптоми,че ще ми дойде,но ми закъснява вече със 1 седмица.Да уточня,че от година и половина водя редовен полов живот (пазиме се) но от около 20 дни не съм правила нищо,понеже приятелят ми замина,и си мисля да не би да имам някаква промяна в хормоните и за това да ми закъснява,или от климата (ту топло,ту студено време...ужас) ... вие как мислите :)

Sh@d0w
10-24-2011, 11:23
Мисля, че се филмираш излишно.

imamkrasivouho
10-24-2011, 11:23
Лекар. Така мислим ние...

Vladel
10-24-2011, 11:33
Най-интерсното е ние от къде да знаем. :-o

sapphire5
10-24-2011, 11:33
Мисля, че се филмираш излишно.
Напълно съм съгласна. :?

bebety2
10-24-2011, 11:37
Най-интерсното е ние от къде да знаем. :-o

ей такива отговори най-мразя,питам като човек КАКВО МИСЛИТЕ , а не знаете ли точно кво ми е... благодаря иначе за останалите отговори :)

granger
10-24-2011, 11:39
Опцията бременност си я изключила ,нали?!
Щом имаш симптоми значи най-вероятно скоро ще ти дойде. Времето се мени, ту топло, ту студено,случват се тези неща.Ако продължава още да не идва те съветвам да идеш на гинеколог :)

imamkrasivouho
10-24-2011, 11:46
Добре де толкова ли е трудно да ходите на лекар бе хора?! Ми ако имаш киста? Ако имаш хормонален дисбаланс? Ако не е просто от времето?!
Вместо да си губиш времето по разни форуми, звънни на гинеколожката. Няма да те изяде, сигурна съм!

DragonLady
10-24-2011, 11:54
Както казах и в една друга тема, от времето е споко ;) Вече сума си познати и приятелки се изредиха да ми се оплакват, че им било закъснявало, така че споко обща болест тоя месец ;)

Extremescream
10-24-2011, 12:03
Добре де толкова ли е трудно да ходите на лекар бе хора?! Ми ако имаш киста? Ако имаш хормонален дисбаланс? Ако не е просто от времето?!
Вместо да си губиш времето по разни форуми, звънни на гинеколожката. Няма да те изяде, сигурна съм!

Тва вече имам желание да си го татуирам, честно.

GunSnSteelflowers
10-24-2011, 13:03
Както казах и в една друга тема, от времето е споко ;) Вече сума си познати и приятелки се изредиха да ми се оплакват, че им било закъснявало, така че споко обща болест тоя месец ;)

Да, между другото. Не се тревожи. Ако продължава вече, отиди на лекър.

Vladel
10-25-2011, 14:01
Най-интерсното е ние от къде да знаем. :-o

ей такива отговори най-мразя,питам като човек КАКВО МИСЛИТЕ , а не знаете ли точно кво ми е... благодаря иначе за останалите отговори :)


Мисля,че ще родиш тризнаци.

DogShit
10-25-2011, 14:05
Ми не знам, щом толкова се притесняваш си е*и майката на половата система с два-три ескапела, поне после да не се чудиш откъде са ти проблемите. :?

Shturrrche88
10-25-2011, 14:47
Ми не знам, щом толкова се притесняваш си е*и майката на половата система с два-три ескапела, поне после да не се чудиш откъде са ти проблемите. :?
Това пък беше супер безсмислено мнение. Момичето не се притеснява, че е бременно.... :x
В последните два месеца е масово явление това закъсняване на цикъла, даже и при мен го имаше. От постоянните промени на времето е. Но ако след седмица още няма цикъл, съветвам те искрено да отидеш на гинеколог, защото може да имаш някакъв проблем.

SisiStrange
10-25-2011, 17:06
Ми не знам, щом толкова се притесняваш си е*и майката на половата система с два-три ескапела, поне после да не се чудиш откъде са ти проблемите. :?
Това пък беше супер безсмислено мнение. Момичето не се притеснява, че е бременно.... :x
В последните два месеца е масово явление това закъсняване на цикъла, даже и при мен го имаше. От постоянните промени на времето е. Но ако след седмица още няма цикъл, съветвам те искрено да отидеш на гинеколог, защото може да имаш някакъв проблем.
Съгласна. Мен 3 месеца не щеше да ми се появи, а нямам никакви здравословни проблеми. Ходих и на гинеколог и той също не даде някаква сериозна причина. За 1 седмица си е филм точно по това време.

marilyn
10-25-2011, 18:33
Както казах и в една друга тема, от времето е споко ;) Вече сума си познати и приятелки се изредиха да ми се оплакват, че им било закъснявало, така че споко обща болест тоя месец ;)

Същата работа и при мен. На мен ми закъсня някъде 5 дена без причина, даже и симптомите не ми се появяваха, а да не ти казвам колко приятелки и на мен ми се оплакваха... явно е някво масово явление...

maybeone
10-25-2011, 18:45
Трябва да се направи ВАЖНА ТЕМА, кога може да се забременее и кога не, при какви обстоятелства. Кога е опасно и кога не е. Какви са истинските симптоми, а не измислените. Как се изчислява овулация, кога се правят тестове. Всеки се шашка от нещо и пуска тема, това трябва да се прави на едно място.

По темата- нали се пазите? Не се притеснявай, климата в момента влияе много.

annonimnna
10-25-2011, 18:53
Успокой се.
И аз бях така до преди седмица.
Всички симптоми-а иначе НИЩО :shock:
Направих си тест за всеки случай, видях, че е отрицателен ии се успокоих.
Казах си, че няма от какво да се притеснявам и вчера ми дойде. ЙЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ 8) ;д
Тааа, исках да кажа, че може да ти закъснява по много причини-климат,притеснение,хапчета някaкви,напрежение... :)

bebety2
10-26-2011, 09:13
дойде ми тази сутрин :) можете да заключите темата
Благодаря на всички,които ми писаха :)

Star1ight
10-27-2011, 04:07
Здравейте,проблемът ми е следният: имам всички симптоми,че ще ми дойде,но ми закъснява вече със 1 седмица.Да уточня,че от година и половина водя редовен полов живот (пазиме се) но от около 20 дни не съм правила нищо,понеже приятелят ми замина,и си мисля да не би да имам някаква промяна в хормоните и за това да ми закъснява,или от климата (ту топло,ту студено време...ужас) ... вие как мислите :) Заради това, че не си правила секс е. Тялото му е свикнало и преживява лек шок. Ще мине.

gabsit000
10-27-2011, 06:14
Ми не знам, щом толкова се притесняваш си е*и майката на половата система с два-три ескапела, поне после да не се чудиш откъде са ти проблемите. :?
Това пък беше супер безсмислено мнение. Момичето не се притеснява, че е бременно.... :x
В последните два месеца е масово явление това закъсняване на цикъла, даже и при мен го имаше. От постоянните промени на времето е. Но ако след седмица още няма цикъл, съветвам те искрено да отидеш на гинеколог, защото може да имаш някакъв проблем.
Съгласна. Мен 3 месеца не щеше да ми се появи, а нямам никакви здравословни проблеми. Ходих и на гинеколог и той също не даде някаква сериозна причина. За 1 седмица си е филм точно по това време.

споко всичко ще е наред,нормално е понякога да има такива моменти ..