PDA

View Full Version : Как да му кажа (сърце не ми дава)



iRkaaa
11-09-2011, 12:09
Историята е следната с едно момче ходим от 2 или 3 дена но аз нямам чувства към него ,харесвам друг .. Можеби в началото избързах като му позволих да ме целуне и си разменяхме ласки и целувки .Незнаех какво изпитвам можеби в началото просто интерес а сега нямам чувства как да му обясна без да го нараня а аз виждам че той се превързва към мен. Тази вечер ще му кажа,но как някой с повече опит ще ми даде ли съвет моля ви не искам да го нараня

robles
11-09-2011, 12:20
Както и да го кажеш, ще му стане криво. Хубаво е да мислиш за чувствата на хората и определено не е готино, когато трябва по някакъв начин да признаеш нещо, което няма да се приеме с радост, НО щом мислиш, че така ще е по-добре и за двама ви, трябва да го направиш.

Просто му го кажи и бъди категорична, за да не си помисли, че може би след време ще си промениш мнението. Ще му обясниш как стоят нещата, как си се чувствала/се чувстваш... Не се изкарвай жертва и не се оправдавай. Момчето ако е точно, ще те разбере.

nepowtorima
11-09-2011, 12:27
Грешка е било, че сте тръгнали, но стореното - сторено.
Добре правиш, че искаш да се разделите.. по-добре е да не го лъжеш и минута повече. Няма как да не го нараниш - няма такова животно като раздяла без болка. Просто се опитай да бъдеш по-мила и му обясни, че ще е по-добре за него така.

SisiStrange
11-09-2011, 12:31
Просто бъди категорична и му обясни всичко.

robles
11-09-2011, 12:32
Просто се опитай да бъдеш по-мила и му обясни, че ще е по-добре за него така.

Ако е прекалено мила и му каже, че ще е по-добре за него, той няма да се откаже от нея, дори да скъсат. Мисля, че ще е по-кофти така. В смисъл някои почват да "се борят за любовта", а след много опити и страдание осъзнават, че няма да се получи и боли повече. По-добре да е по-твърда, в началото ще му е кофти, ама после ще се примири..

gabsit000
11-09-2011, 12:34
ами имала съм подобни случки,ама надали съм ти за пример,аз винаги когато съм "рязала" някого не е било лице,в лице...просто като се видите бъди,искрена,директна и уверена ..просто не го залъгвай,щом няма да се получи...

iRkaaa
11-09-2011, 12:45
Тази вечер ще му кажа очи в очи на кафе ще ходим но какво кафе ще стане неезнам

dimitar_ak
11-09-2011, 12:54
2-3 дни е ужасно много време. Късането ще е съпроводено със сълзи и драматични моменти.
Просто му кажи. Това изобщо не е връзка. Обръщате се и продължавате в различни посоки.

Muaythaifighter
11-09-2011, 13:05
и на мен един път тай ми вика една , па аз и викам ква връзка нали само са е*ахме и тя са садна хахахах

Wwwooow
11-09-2011, 14:04
и на мен един път тай ми вика една , па аз и викам ква връзка нали само са е*ахме и тя са садна хахахах

ти пък :lol:



по темата: казваш каквото ще казваш и да не ти пука.Той ако беше на твоето място, дали щеше да се чуди и да пише теми тук с заглавия ,, Как да й кажа (сърце не ми дава)'' сигурно не.

FuCKkK13
11-09-2011, 14:14
ами това,че се замисляш за него е хубаво :) .. гледай да му го кажеш мило и да му обясниш.. 2-3 дни не са много.. но пак е по-добре да му го кажеш по мило и тактично,а не ''късаме чао'' защото и двете скапват ама 2рото си е направо гадно..
и моля те можеби се пише МОЖЕ БИ

mon4eto
11-09-2011, 14:20
Заедно сте от 2-3 дни и се чудиш как да му го кажеш ,без да го нараниш :shock: Ти луда ли си , това е страшно малко време , нищо няма да му стане ако му го кажеш направо.

kyon
11-09-2011, 16:11
2-3 дни е ужасно много време. Късането ще е съпроводено със сълзи и драматични моменти. .

На 13 ли си? (към авторката)

jeezloxxy
11-09-2011, 16:14
"Ohai,bro,не съм зарибена по теб,чао." :-o Нали така се прави?
Шегата настрана, за 2дни няма да ти прави филм. Радвай се, че сега си го осъзнала.

Audiophile
11-09-2011, 16:15
Детски истории..

fenkaaa
11-10-2011, 05:14
"Не беше добра идея да тръгнем,затова по-добре да си останем само приятели" :lol:

robles
11-10-2011, 10:57
Кво стана, как го прие ? ;д