PDA

View Full Version : Анален секс



blublu
11-09-2011, 20:06
Здравейте, на 17г. съм и имам приятел от 6 месеца. Половият ни живот е уникален, всичко е мн яко, но от известно време той постоянно повтаря нещо за анален секс, а аз не искам да го правим, защото го смятам за гнусно, пък и съм сигурна,че ще ме боли адски много. Та терзанието ми относно това е дали ако не му пусна за анален секс, дали е ще го потърси при някоя друга при положение,че сексът, който правим е страхотен не само за мен, но и за него и е задоволен по всички параграфи? Какво да правя, дайте съвети :)

Sh@d0w
11-09-2011, 20:10
Той трябва да уважава решенията ти. Ако не го прави, не знам за каква връзка ми говориш.

granger
11-09-2011, 20:10
И ние как да ти го кажем дали ще те напусне или не!?
Говори с него,не вярвам,че заради еднитезадни части ше те зареже!Диалог му е майката!

imamkrasivouho
11-09-2011, 20:10
Да, ще го потърси.

Rebirthing
11-09-2011, 20:15
Ние не можем да ти кажем това със сигурност.
Аналният секс не винаги боли, пък и има обезболяващи спрейове. Говори с приятеля си и му обясни, че на този етап не искаш. Би следвало да те разбере.

gandalfepi4
11-09-2011, 20:18
Да, ще го потърси.

Bе я се бегай бе! Ти ли си въпросния че даваш акъли? Има хора всякакви - АЗ примерно не го "потърсих" другаде когато моята казваше, че няма да даде. Не я карай да се чуства притеснена за такива глупави неща.

Па авторката да се стегне че се излага. Едното ебане в дупарата па ѝ разтресло живота. Попрочети нещо по въпроса ако не си наясно (мнения от жени бол, голяма част са доста доволни баш от това), а ако си вече 100% че не искаш и не мое ти се откъсне от сърцето да му дадеш да ти го мушне Екскалибура у наковалнята му кажи.

Голямата работа, края на света - то всяка 2ра връзка свършва щото мъжо искал anal ма момата не, ще знаеш.

imamkrasivouho
11-09-2011, 20:20
Ще го потърси ;)
Не виждам къде съм давала акъл... :-o

radybt
11-09-2011, 20:25
Той трябва да уважава решенията ти. Ако не го прави, не знам за каква връзка ми говориш.

Няма какво повече да се допълни

gandalfepi4
11-09-2011, 20:27
^
^ авторке не го слушай т'ва. Всички искаме да ви eбeм в гъзoBете и въпреки, че не толкова много пускат не съм чувал и за една прекратена по тази причина връзка.

Па ако наистина вземе че някой напусне другия по такава причина голямата работа, то не си е заслужавало да ходиш с такъв човек.

Представи си примерно ти колко требе да си проста ако го напуснеш щото той не искал да ти духа на пyткaтa.


Не се притеснявай, пообразовай се само малко за секса у дупето щото май не си много на ти с мат'риала.

imamkrasivouho
11-09-2011, 20:34
^бахахахаха не била на ти с "мат'риала". И вие мъжете не сте на ти с миенето на съдове, оправянето на легло, готвенето... Вярно е, има такива, които разбират от това, но са рядкост. А и повечето такива са гейове.
Както с аналния секс! :D
P.S: Ще го потърси.

gandalfepi4
11-09-2011, 21:20
^ АЗ съм този който мие, готви, подрежда и се занимава с пране у нас. Така е и с двамата ми най-близки приятели. Единствения гей който познавам не е подреден.

Глупости говориш майна. Както вече казах мойта директно ми каза че няма да ми пусне у дупарата (в интерес на истината по-късно ми пусн, но май след година или нещо такова) и аз не си и помислих да чукам някоя друга.

Спри да дрънкаш празни приказки - или се обоснови или спри да плашиш авторката, че явно е патка и без това.

asdzxccc
11-09-2011, 21:30
Ами щом не искаш недей, ако те напусне заради друга която пуска там, не мислиш ли, че ще е глупаво и, че връзката спрямо него се е крепяла само на 1 секс ? о.О

imamkrasivouho
11-09-2011, 21:37
^ АЗ съм този който мие, готви, подрежда и се занимава с пране у нас. Така е и с двамата ми най-близки приятели. Единствения гей който познавам не е подреден.

Глупости говориш майна. Както вече казах мойта директно ми каза че няма да ми пусне у дупарата (в интерес на истината по-късно ми пусн, но май след година или нещо такова) и аз не си и помислих да чукам някоя друга.

Спри да дрънкаш празни приказки - или се обоснови или спри да плашиш авторката, че явно е патка и без това.
:lol:
Много лично ми прие коментара...Нещо съмнително ми изглежда това...
П.С: Ще го потърси.

badsector
11-09-2011, 23:02
Една много възрастна жена преди време ми казваше, че ако на мъжа му липсва нещо в дома, започва да го търси навън. Верно е. Дори да не е сега, след години ще го потърси, ако изобщо сте заедно все още. Но не виждам смисъл да се дърпаш. Всичко е въпрос на лична нагласа. Ти си втълпяваш, че е гнусно и ще те боли, като така изтърваш доста голямо удоволствие.

fenkaaa
11-10-2011, 05:20
Не го познаваме ние,а ти,всичко може да стане.

anonymous708973
11-10-2011, 06:15
Подходи с малко по-малко задръжки към въпроса. Почети, информирай се. Пък ако те е страх, че приятелят ти ще е груб и няма да спре, когато му кажеш, вече е друг въпрос.

Далеч не е толкова ужасно, колкото половината непробвали го опитват.

BlackRaven
11-10-2011, 10:34
Ако имах 15-17 годишна дъщеря вероятно бих приел да прави секс с приятеля си . НО ако разбера ,че я пори анално сигурно щях да полудея . :shock:

gandalfepi4
11-10-2011, 12:41
^ Що бе? Барем няма да имаш внуци от рано :D

lubovvv
11-10-2011, 12:45
Еми ние не познаваме приятеля ти що за човек е, откъде да знаем...????

kremen4eto
11-10-2011, 16:43
Ако имах 15-17 годишна дъщеря вероятно бих приел да прави секс с приятеля си . НО ако разбера ,че я пори анално сигурно щях да полудея . :shock:

Значи секс ОК, ама анален - пази боже, така ли? Много тъпо. Сякаш задникът е нек'ъв свещен едва ли не. Дали ще я пори отзад или отпред все същата ... пак си я пори

Авторке, той трябва да се съобразява с твоите желания, а ти трябва да не си крайно категорична в това решение, защото не знаеш какво е и дали пък няма да ти хареса.

Oton48
11-14-2011, 21:11
Аз съм мъж, ама мисля, че аналният секс е простотия. Няма смисъл да му пускаш само заради страха да не те остави. Друг е въпросът, че е малко вероятно да го направи.

BlackRaven
11-15-2011, 12:14
BlackRaven написа:
Ако имах 15-17 годишна дъщеря вероятно бих приел да прави секс с приятеля си . НО ако разбера ,че я пори анално сигурно щях да полудея .


Значи секс ОК, ама анален - пази боже, така ли? Много тъпо. Сякаш задникът е нек'ъв свещен едва ли не. Дали ще я пори отзад или отпред все същата ... пак си я пори

@ kremen4eto
Бих приел нормален секс ако връзката им е сериозна - просто мисълта да чукат дъщеря ми отзад е отвратителна - като мъж бих се отвратил , защото все пак това ще е детенцето ми :shock:

Downtown
11-15-2011, 21:47
И ся намекваш, че приятелят ти е толкова стойностен, че ако не му позволиш да те изчука в гъзъ той ще си намери друга мацка ???
Уууааууу ... тоя е мъж мечта ;/

kremen4eto
11-16-2011, 04:29
[quote]

@ kremen4eto
Бих приел нормален секс ако връзката им е сериозна - просто мисълта да чукат дъщеря ми отзад е отвратителна - като мъж бих се отвратил , защото все пак това ще е детенцето ми :shock:

В правилно направения анален секс няма нищо гнусно ... или поне не повече от вагиналния.

imamkrasivouho
11-16-2011, 07:04
[quote]

@ kremen4eto
Бих приел нормален секс ако връзката им е сериозна - просто мисълта да чукат дъщеря ми отзад е отвратителна - като мъж бих се отвратил , защото все пак това ще е детенцето ми :shock:

В правилно направения анален секс няма нищо гнусно ... или поне не повече от вагиналния.
Предполагам и ваще мислят така.

anonymous708973
11-16-2011, 07:05
Креми, права си, ама един ден съпругът ти няма да мисли така за детето ви. Особено ако си е изживял младините и знае какво правят момчетата :ДД

kremen4eto
11-16-2011, 07:51
[quote]

@ kremen4eto
Бих приел нормален секс ако връзката им е сериозна - просто мисълта да чукат дъщеря ми отзад е отвратителна - като мъж бих се отвратил , защото все пак това ще е детенцето ми :shock:

В правилно направения анален секс няма нищо гнусно ... или поне не повече от вагиналния.
Предполагам и ваще мислят така.

Нашите да мислят каквото искат. Говорим за обективно мнение. Те някои бащи не пускат дъщерите си и да излизат от вкъщи, но това е въпрос на избор.

NoMore
11-16-2011, 08:51
Абе яяя като не искаш няма да даваш.... и аз съм против аналния секс има си дупка (с извинение) за тази работа! Няма да се съобразяваш! Той би ли ти пуснал да си вкараш пръстите в неговия задник? Какъв е проблема и той има същата дупка? Ако не ти харесва няма да го правиш... пък той като иска да търси друго да търси... ще му теглиш една майна и към следващия, пък дано той уважава решенията ти :)

kremen4eto
11-16-2011, 09:52
Креми, права си, ама един ден съпругът ти няма да мисли така за детето ви. Особено ако си е изживял младините и знае какво правят момчетата :ДД

О, да, така е. Ясно ми е, че бащите предпочитат дъщерите им никога да не правят секс, но мисълта ми беше друга - че няма почти никакво значение дали въпросната дъщеря ще прави анален или вагинален секс ... и не е логично аналният да се схваща като огромно прегрешение, а вагиналният не. :)

BrokenKnight
11-16-2011, 10:28
ако мислиш , че заслужава му пусни отзад .. кво да ти кажем ние ?
поинтересувайте се (ако случайно не знаете особеностите) и действайте 8-)

само накрая да няма кафево ЬАХьхЬАХХьахьаХ

AllenWalkerr
11-16-2011, 11:03
Аналният секс не е такова нещо което повечето от вас го мислят... Защо мислите че е гнусно нещо... доказано е че повече от 72% от жените пробвали аналния секс започват да го праят постоянно ... половината част от секса минава в нормален секс после анален секс... Повечето от мъжете го искат и не е лошо да се замислиш защо да е гнусно то си е фактически 1 вид секс ... аз не съм човека който да те обеждава/разобеждава но т'фа са фактите :)

BlackRaven
11-16-2011, 11:14
PinkPan7her написа:
Креми, права си, ама един ден съпругът ти няма да мисли така за детето ви. Особено ако си е изживял младините и знае какво правят момчетата :ДД


Подкрепям това мнение - то олицетворява моите възгледи :)



О, да, така е. Ясно ми е, че бащите предпочитат дъщерите им никога да не правят секс, но мисълта ми беше друга - че няма почти никакво значение дали въпросната дъщеря ще прави анален или вагинален секс ... и не е логично аналният да се схваща като огромно прегрешение, а вагиналният не.

Според мен аналният секс не е подходящ за деца - просто е извратено :?

kremen4eto
11-16-2011, 16:22
Според мен аналният секс не е подходящ за деца - просто е извратено :?

Въпрос на възгледи. Моята граница за позволено и непозволено е доста по-далеч от аналния секс.

Само ми обясни защо аналният секс не е 'подходящ за деца', а вагиналният е ...

Shturrrche88
11-17-2011, 15:41
Има хора, на които им пука мама и тати какво мислят за секса?

Ми мен какво ме вълнува дали майка ми има против аналния секс, ако аз го практикувам и ми е готино?

naksdy
11-17-2011, 16:28
Дупката на мъжа се нарича анус, а на жените - бонус! Свиквай с тая мисъл ;)

Колкото по темата - и мен преди ме беше страх отзад, мислех си че ще омармаладя всичко, че ще боли и прочие, ама накрая се оказа повече от страхотно, защото моя приятел беше толкова мил и внимателен че :smt007 100% бих го повторила!

А той като не ти уважава решенията, защо си с него?

anonymous708973
11-17-2011, 16:35
Има хора, на които им пука мама и тати какво мислят за секса?

Ми мен какво ме вълнува дали майка ми има против аналния секс, ако аз го практикувам и ми е готино?

Просто коментираме, че аршинът е леко двоен, щот бъдещите татковци ся много се кефят да им дават отзад, ама се обзалагам, че един ден няма да са щастливи при тая мисъл, насочена към дъщерите им.