PDA

View Full Version : Фотосесия - Фризьорски салони



misskisss1
11-10-2011, 12:43
Здравейте тази година съм абитуриентка и скоро имам фото сесия в студио.Искам да си направя някаква прическа но да е нещо прекалено все пак не е абитуриентска.Може ли да ми препоръчате някой салон и да не е прекалено скъпо.(В Варна )

teddybearMV
11-10-2011, 13:33
Здравейте тази година съм абитуриентка и скоро имам фото сесия в студио.Искам да си направя някаква прическа но да е нещо прекалено все пак не е абитуриентска.Може ли да ми препоръчате някой салон и да не е прекалено скъпо.(В Варна )
За теб какво е скъпо? Дай някакви конкретни цифри. Прическата най-добре да им е занесеш на снимка или заедно да е измислите, където и да избереш да отидеш. :)

misskisss1
11-10-2011, 13:54
Ами до 20-25 лв не повече.

teddybearMV
11-10-2011, 14:29
Ами за 20-25 лв. прическа не знам къде изобщо правят. За тези пари можеш да си направиш сешоар и подстригване примерно, но прическа едва ли. Ако косата ти е права и искаш да си различна , можеш да си направиш изсушаване с дифузер, за да изглежда по-обемна и чуплива.
Прическите по фризьорските салони са от 50 лв. нагоре.

mynichkaTanq
11-10-2011, 15:58
Ами за 20-25 лв. прическа не знам къде изобщо правят. За тези пари можеш да си направиш сешоар и подстригване примерно, но прическа едва ли. Ако косата ти е права и искаш да си различна , можеш да си направиш изсушаване с дифузер, за да изглежда по-обемна и чуплива.
Прическите по фризьорските салони са от 50 лв. нагоре.

blondeVIP
11-10-2011, 17:40
Е зависи за парите смис... В София една прическа може и до 20-25 лв да варира, но говорим без подстригване...Просто...тряб ва да потърсиш - не знам за Варна... Иначе нещо такова? Не е нещо прекалено а и едва ли е толкова скъпо :)
http://prikachi.com/images/216/2908216F.jpg
http://woman.hotnews.bg/static/uploads/tinymce/MKing4_GL_11jan11_pa_b.jpg

shaunaa
11-10-2011, 19:20
Edna priqtelka si be6e na pravila takava pri4eska s plitka, v edin salon w Aksakovo, za6toto tq e ot tam i se se6tam, 4e daje nqma6e i 20 lv

TheLoser
11-10-2011, 19:31
Ами за 20-25 лв. прическа не знам къде изобщо правят. За тези пари можеш да си направиш сешоар и подстригване примерно, но прическа едва ли. Ако косата ти е права и искаш да си различна , можеш да си направиш изсушаване с дифузер, за да изглежда по-обемна и чуплива.
Прическите по фризьорските салони са от 50 лв. нагоре.

Всъщност в по- малките градове за не повече от 30 лв. правят много сполучливи прически, но не разбрах тя от кой град е.

teddybearMV
11-11-2011, 11:53
Е зависи за парите смис... В София една прическа може и до 20-25 лв да варира, но говорим без подстригване...Просто...тряб ва да потърсиш - не знам за Варна... Иначе нещо такова? Не е нещо прекалено а и едва ли е толкова скъпо :)
http://prikachi.com/images/216/2908216F.jpg
http://woman.hotnews.bg/static/uploads/tinymce/MKing4_GL_11jan11_pa_b.jpg
То само сешоара ще и излезе 15-20 лв., а ако е с дълга коса плитката ще отнеме време за да стане хубава и да я закрепят отпред. Не вярвам да е до 20-25 лв. Конкретно в кварталния ми салон само сешоар е 15 лв.
Ако само и сплетат плитка, но без да е сложна , а най обикновена, може и да и излезе до 20-25лв. Особено ако трябват аксесоари - фиби или нещо специално за да се закрепи ще излезе повече.

BoCupycake
11-11-2011, 17:35
Ако не е толкова специално събитие,защо не се направиш сама или,ако имаш приятелка на която се отдава.
В интернет може да намериш толкова клипове как да си направиш лесна и оригинална прическа и сама. :)

blondeVIP
11-11-2011, 18:20
То само сешоара ще и излезе 15-20 лв., а ако е с дълга коса плитката ще отнеме време за да стане хубава и да я закрепят отпред. Не вярвам да е до 20-25 лв. Конкретно в кварталния ми салон само сешоар е 15 лв.
Ако само и сплетат плитка, но без да е сложна , а най обикновена, може и да и излезе до 20-25лв. Особено ако трябват аксесоари - фиби или нещо специално за да се закрепи ще излезе повече.

Пак казвам навсякъде е различно ;) В салона, в който аз ходя една такава плитка е 15 лв макс + изправяне.. да не говорим, че съм ходила при фризьор за подстригване + изправяне с преса за 10 лв ;) А и поне аз по начина, по който я правя не трябва нищо повече от една ластичка от тези найлоновките за да се закрепи тази плитка :)