PDA

View Full Version : Дължина на пениса



StringTheoryPracticist
11-11-2011, 14:53
Знам за ролята на дебелината на пениса, но ми е интересно колко е важна дължината.

Не съм дошъл да споря, че размера няма / има значение - напълно ясно е, че има значение, който не мисли така по-добре да си помисли дали с 8-сантиметов може да направи нещо преди да пише в темата, а ако все пак на някой му се спори по въпроса, това не е подходящата тема.

Интересува ме колко е важна дължината. Знам, че не е добре ако е прекалено дълъг, ако притежателя му е невнимателен и опира в матката. Но колко важна е разликата от 12 до 15 сантиметра? А от 14 до 15 сантиметра? Пак казвам, че говоря единствено за дължина, представете си, че са с еднаква дебелина.

torVPN
11-11-2011, 15:00
Не е важно да е дълъг и да и ръчка червата, а да е дебел и да ги пръска.

TheGuardian01
11-11-2011, 15:17
Виж сега,приятелче- и 13-14 санта да ти е и 25 санта да ти е - пак можеш да докараш жена до оргазъм, стига да знаеш как. Всичко идва с практиката- пози , в които се променя ъгълът на проникване, темпо , дълбочина на проникване, сила. Винаги съм се смеел с цяло гърло на *утки, които казват "ако му е под 20, не е ни'къв мъж".
Разбира се , има разлика между 14-15 и 20 и нагоре , но тя е просто във "времето на половия акт, за което жената ще стигне до оргазъм". По-точно не мога да ти го обясня. Дори с по-малък атрибут, ако си добър, всяка жена ще остава доволна от теб. "Айде и със здраве :)

StringTheoryPracticist
11-11-2011, 15:25
Виж сега,приятелче- и 13-14 санта да ти е и 25 санта да ти е - пак можеш да докараш жена до оргазъм, стига да знаеш как. Всичко идва с практиката- пози , в които се променя ъгълът на проникване, темпо , дълбочина на проникване, сила. Винаги съм се смеел с цяло гърло на *утки, които казват "ако му е под 20, не е ни'къв мъж".
Разбира се , има разлика между 14-15 и 20 и нагоре , но тя е просто във "времето на половия акт, за което жената ще стигне до оргазъм". По-точно не мога да ти го обясня. Дори с по-малък атрибут, ако си добър, всяка жена ще остава доволна от теб. "Айде и със здраве :)
Това ми е напълно ясно. Това, което казваш е, че има и други фактори освен размера, а аз никъде не съм казал, че размера е единствения фактор - защо реши, че съм го помислил?

Питах единствено колко значителен е този фактор. Всичко, което не описва значението на дължината на пениса, ми е ненужна информация. И все пак, благодаря за отговора :)

Vladel
11-11-2011, 16:54
Не съм момиче,но на мен не ми е много голям(не е и малък де),а си е нормален (16-17) и съм си много добре.

JbBj
11-11-2011, 16:57
Не съм момиче,но на мен не ми е много голям(не е и малък де),а си е нормален (16-17) и съм си много добре.

Доволни ли са мъжете от тебе?

Vladel
11-11-2011, 17:00
Не съм момиче,но на мен не ми е много голям(не е и малък де),а си е нормален (16-17) и съм си много добре.

Доволни ли са мъжете от тебе?


Браво!!!!!Готин си!!!!!
=D> =D> =D> \:D/ \:D/ =D> =D> =D>

spiderwow
11-11-2011, 17:18
Когато пенисът е по-голям (и на дължина, и на дебелина) се чувстваме по-'пълни', това увеличава удоволствието и поне аз по-лесно свършвам.

аха, :-D :-D :-D :-D

samn13
11-12-2011, 07:05
Според мен размера няма значение,важно е качеството :grin:

ubuntureload
11-12-2011, 16:58
Километър.... минимум!

SisiStrange
11-12-2011, 17:00
Не мисля, че разликата от 1-2 см. има значение и се усеща.
Иначе Миминко го каза много добре.

AlokiNn
11-12-2011, 17:55
А: Интересува ме колко е важна дължината
Б: Колкото и дебелината и всичко останало

RockaVenomy
11-12-2011, 18:58
Девственица !!! Бе не знам,ама момичета ,които познавам и са правили секс,казват,че и това е важно,но не е на пиядестал.Важно е притежателя му,да знае как да го използва и да предпразположи момичето или момчето.Казвам момче и момиче,защото има приятел ,който е гей ! :grin: За което много се радвам.

naQkataRaota
11-12-2011, 19:57
Виж сега: ако момичето има много силни чувства, размера (в което и измерение) ще е последното, което ще я вълнува. Ако пък се радва на п*шка като дете в candyshop - или ще се радва на всичко де що е п*шка, или пък ще е на принципа колкото повече, толкова повече

Няма еднозначен отговор. Ако искаш да видиш някакво изпъкващо мнение: направи анкета и виж как се разпределят гласовете

PaRcaL
11-13-2011, 11:18
Всички са ми казвали , им е по хубаво с по-големия и по-дебелия :D :oops:

anonymous708973
11-13-2011, 19:16
Никва идея нямам колко е, страшно съм зле с меренето на око (сетете се за лафа с паркирането), нямам никво намерение да вадя линията и да се правя на интересна. Ако разбера - ще е от неговата уста и за бъзика.

Размерът има значение, естествено. Средната работа - най-добре. При повече от нормалното боли при половината готини пози.

IseeDEADbodies
11-13-2011, 19:21
И какъв е смисъла на темата? Момичетата да казват - "аз обичам да лапам 30 сантови чепове", пък момчетата "моя е ** сантиметра".
Мхм..

PaRcaL
11-14-2011, 15:27
Аз мога ти кажа колко см ми е ама няма да си правя реклама + тва 90% ,ще кажат лъжа и за тва .. :D

Extremescream
11-14-2011, 15:29
Ако не се бъркам, има си важна тема за дължината ееееееееей там, горе на раздел ''Секс''.