PDA

View Full Version : в кого е проблема



Lof_u
11-13-2011, 11:37
добър ден :)
възбуждам приятеля си с ръка после свирка / и той си е възбуден..стигнем ли до секса и всичко отива..казва,че не е в мен вината но..не знам какво да правя..съвет от по опитните ако може.. :)

imamkrasivouho
11-13-2011, 11:42
Три-четири;
"просто се притеснявааа"
"поговори с негооо"
"дай му виаграаа" :?

DragonLady
11-13-2011, 11:50
Да е бил девствен до скоро?
Ако то значи е от това. Просто се притеснява и не е свикнал с презервативите ( казвам го от опит ).

Lof_u
11-13-2011, 11:57
ами говорихме казва, че той е виновен и че отдавна не е правил секс не знам дали това е някаква причина..
не, не е бил девствен до скоро

FuCKkK13
11-13-2011, 12:03
да не е от презервативите ? ..и щом ти казва,че не е в теб вината значи наистина не е.. може да е от притеснение,от презерватива от много неща.. щом първоначално го възбуждаш значи не е в теб причината :)

badsector
11-13-2011, 12:15
Както е легнал по гръб и му правиш свирка, просто му седни отгоре, без презерватив. Като го усетиш, че е максимало надървен, го изкарай и му сложи презерватива и продължете. Като усети хубавото няма да иска да го изкарва :D

imamkrasivouho
11-13-2011, 12:17
Както е легнал по гръб и му правиш свирка, просто му седни отгоре, без презерватив. Като го усетиш, че е максимало надървен, го изкарай и му сложи презерватива и продължете. Като усети хубавото няма да иска да го изкарва :D
И след това не забравяй да питаш във форума дали си бременна! ;)

Lof_u
11-13-2011, 12:21
хах благодаря ви :-) пробвах ме и без и със ... :-k всеки път ли ще е така...
imamkrasivouho защо трябва да се заяждаш.. ?

imamkrasivouho
11-13-2011, 12:22
хах благодаря ви :-) пробвах ме и без и със ... :-k всеки път ли ще е така...
imamkrasivouho защо трябва да се заяждаш.. ?
Не се заяждам. Напълно сериозна съм... :lol:

AlokiNn
11-13-2011, 12:32
imamkrasivouho....
До авторката: ВИАГРА не му давай!

Lof_u
11-13-2011, 12:44
не съм си и помисляла :D

BezDuh
11-13-2011, 12:46
Прескочете свирката и направо давайте по същество.Мисля, че ще се получат нещата.

anonymous708973
11-13-2011, 19:10
хах благодаря ви :-) пробвах ме и без и със ... :-k всеки път ли ще е така...
imamkrasivouho защо трябва да се заяждаш.. ?

Всеки път?! Значи, не е в гумите проблемът. Нормално е да се случват засечки понякога, ама всеки път...
Получава ви се така, като е втори рунд с малка пауза или като правите секс за първи път за деня?

IseeDEADbodies
11-13-2011, 19:31
Явно ръката ти е по секси, от теб самата :lol:

Shturrrche88
11-13-2011, 19:32
Явно ръката ти е по секси, от теб самата :lol:
Представяш ли си?

imamkrasivouho
11-13-2011, 19:32
Явно ръката ти е по секси, от теб самата :lol:
Може момчето да има фетиш към ръце... :D

IseeDEADbodies
11-13-2011, 19:35
Probably...

Vikica
11-14-2011, 11:44
Кирилицата е задължителна. Extremescream

badsector
11-14-2011, 13:09
...всеки път ли ще е така...
Не. В най-скоро време ще станат нормални нещата. Не се притеснявай.

svinqvtrastika
11-18-2011, 23:49
В теб е вината естествено ,сигурно си няква горила.

mobys
11-19-2011, 05:59
Една приятелка се оплакваше от такъв случай, оказа се, че приятелят й я е лъгал, че не е бил девствен.

HapkoMaH
11-19-2011, 07:09
от него притеснен е

fenkaaa
11-19-2011, 07:31
Както е легнал по гръб и му правиш свирка, просто му седни отгоре, без презерватив. Като го усетиш, че е максимало надървен, го изкарай и му сложи презерватива и продължете. Като усети хубавото няма да иска да го изкарва :D
И след това не забравяй да питаш във форума дали си бременна! ;)

Леле,много сте вманиачени,един път като и го "сложи" без презерватив за някакви си минути.. надали нещо ще и стане ;] Аз пия противозачатъчни и го правим без,но и преди да започна да ги пия сме го правили без.. и преди него не съм ползвала презервативи.. Всичко си зависи от момичето и момчето.Момчето трябва да знае кога да го извади,а момичето - кога е в овулация.Така няма да има гафове ;)

imamkrasivouho
11-19-2011, 11:40
Както е легнал по гръб и му правиш свирка, просто му седни отгоре, без презерватив. Като го усетиш, че е максимало надървен, го изкарай и му сложи презерватива и продължете. Като усети хубавото няма да иска да го изкарва :D
И след това не забравяй да питаш във форума дали си бременна! ;)

Леле,много сте вманиачени,един път като и го "сложи" без презерватив за някакви си минути.. надали нещо ще и стане ;] Аз пия противозачатъчни и го правим без,но и преди да започна да ги пия сме го правили без.. и преди него не съм ползвала презервативи.. Всичко си зависи от момичето и момчето.Момчето трябва да знае кога да го извади,а момичето - кога е в овулация.Така няма да има гафове ;)
Никой не е вманиачен. Просто погледни двете мнения за бременност още на първа страница и ми кажи, че малките необразовани дечица като им го 'сложат' един път без презерватив не почват да пускат теми на поразия. ;)

DragonLady
11-19-2011, 12:08
Пробвайте да стане спонтанно.
Примерно лежите си или правите нещо друго у тях или у вас и изведнъж го налази - започни да го целуваш по страстно, да подръпваш дрехите си/му или направо да махнеш част от тях.
Казвам го от личен опит :) От както го пробвах това проблеми не сме имали с въпросното момче :)