PDA

View Full Version : стана нещо на един купон,аз каква съм?



SuNsEt
11-14-2011, 08:09
вчера бях на купон с много момичета,това беше първото ми пиянство... По едно време всички се напиха и играхме на истината или се усмеляваш. Трябваше да се целувам с 3 момичета...до сега не бях целувала момиче,даже и лезбийките ме плашат,странни са ми. Наскоро скъсах с едно момче,може би още имам чувства към него,но напоследък станах по близка с един друг. Общо взето вчера се напих за първи път и то от мъка. Днес в даскало всички се гледаме странно,особено с най добрата ми фр,с която също се целувахме... Не знам дали ми хареса,може би да,различно беше,по нежно,но и момчетата също целуват хубаво,даже много или просто си въобразявам?? Имам едно ужасно чувсто да не би да съм обратна или би... Много се притеснявам. Често,заглеждам момичета,но в смисъла на „и аз искам да изглиждам така” или просто за да призная,че е хубава,но като цяло заглеждам всякакви хора и обсъждам. Таа...дали имам за какво да се притеснявам?? Момчето,с което искам да съм е от друг град и рядко се виждаме,когато имам нужда,за това понякога се чувствам самотна както вчера. Моля ви,сериозно ми отговорете...почти на 18 съм.

Shturrrche88
11-14-2011, 08:17
Не си нито лесбийка, нито би-сексуална. Просто това е нещо ново за теб, и сега ти е любопитно...Ще ти мине, споко. Всеки е минал през това...

krem4et0
11-14-2011, 08:34
Не мисля, че ти има нещо, освен, че не носиш на пиене. Постарай се да не стигаш до такова състояние и нещата ще са ок. Всеки е прекалявал с алкохола и знае, че това не води до нищо хубаво. Просто не пий, а ако не можеш без "наздраве" - нека да не е на гладно и да е малко.

marilyn
11-14-2011, 08:57
Спокойно, миличка, нищо ти няма. На мен ми се е случвало подобно нещо, целувала съм се с приятелки, но това нито ни промени отношенията, нито ме направи лесбийка. Всеки почти е правил какви ли не изцепки като се напие, така че това което си направила, аз го отдавам на алкохола, а не на мераците ти към момичета. :):):):) :-)

IseeDEADbodies
11-14-2011, 08:57
Ти си болна и заблудена.

LambOfGod
11-14-2011, 09:06
Не мисля, че пиенето и тази компания ти влияят добре.

Rebirthing
11-14-2011, 09:07
Лесбийка не си в никакъв случай, но все пак хареса ли ти да се целуваш с момиче ?!

Впрочем не мога да разбера какво толкова те плаши, няма нищо страшно, обратните не хапят...

LambOfGod
11-14-2011, 09:10
Лесбийка не си в никакъв случай, но все пак хареса ли ти да се целуваш с момиче ?!

Впрочем не мога да разбера какво толкова те плаши, няма нищо страшно, обратните не хапят...

И какво, ако й е харесало? В случая не мисля, че е фактор.
Аз харесвам да доя крави, но не съм зоофил.

Rebirthing
11-14-2011, 09:14
Не виждам връзка между доенето на крави и сексуалните предпочитания :shock: .

LambOfGod
11-14-2011, 09:17
А ако сексуалните ми предпочитания са да бъда с крава, кой си ти, че да ме съдиш?

Biskfitka
11-14-2011, 09:17
Спокойно, миличка, нищо ти няма. На мен ми се е случвало подобно нещо, целувала съм се с приятелки, но това нито ни промени отношенията, нито ме направи лесбийка. Всеки почти е правил какви ли не изцепки като се напие, така че това което си направила, аз го отдавам на алкохола, а не на мераците ти към момичета. :):):):) :-) +
Аз даже целувките с момичета си ги приемам като приятелски жест :lol:

Shturrrche88
11-14-2011, 09:22
А ако сексуалните ми предпочитания са да бъда с крава, кой си ти, че да ме съдиш?
Колко не съм учудена...говедо да си мечтае да е крава :grin:

LambOfGod
11-14-2011, 09:27
А ако сексуалните ми предпочитания са да бъда с крава, кой си ти, че да ме съдиш?
Колко не съм учудена...говедо да си мечтае да е крава :grin:


Винаги съм искала да се сбия с момиче заради това... :oops:
Само ми ела. <3

SuNsEt
11-14-2011, 09:44
ами честно не знам,може би да хареса ми,но съм имала по хубави момчешки целувки(както и по лоши). Малко съм в шок,но щом казвате,че няма страшно... А как така се целувате като поздрав така? Не ви ли е неудобно и не на място? Направи ми впечатление,че всички се целуваха продължително,не просто все едно по бузата..може би от алкохола доста не знаеха къде са,а сякаш само на мен днес мие така притеснено и неловко.

Extremescream
11-14-2011, 09:48
Айде без спам, ако може. Селскостопанските предпочитания си ги обсъждайте на лични съобщения.
По темата: каква си...такава, дето не носи на пиене. Нито си би, нито си обратна.

marilyn
11-14-2011, 09:51
^^ Просто явно не са го взели толкова навътре. Аз си спомням, че първата ми целувка беше с момиче(моя близка фр), която ме учеше как да се целувам... това беше доста отдавна ест. :D
После на един купон.. и пак след употреба на алкохол с други 2 мои приятелки и се получи спонтанно. А на следващия ден се държахме все едно не е станало нищо, защото по никакъв начин не сме си променили отношението и не сме го взели навътре. :)

BrokenKnight
11-14-2011, 10:07
без да се обиждаш, ама това твойто е наивност .. ся ше почнеш се оправдаваш , че е заради алкохола, нали ? :oops: :lol:

можело е и да не се стига до там, ако си се държала на ниво 8)

SuNsEt
11-14-2011, 10:12
Ха,ами ела ти на такова място с такива хора и ще видиш сам за какво става дума...казвам"Не искам повече да пия" а те ми отговарят "Няма такива работи и ми дават двулитрова бутилка" -3 пъти.Определено нито един от нас не се държа на ниво,още повече щом се стигна и едно от момичетата да повръща,а гаджето и беше с нея...

BrokenKnight
11-14-2011, 10:16
е добре дават ти, не искаш да им откажеш .. ми пий си по - спокойно и умерено , а ти си се наливала нормално да се стигнат до такива крайности 8-)

Extremescream
11-14-2011, 10:18
То и на мен ми се е случвало да повръщам, докато приятелят ми е бил там (кофти момент). Но като не ти се пие, спираш да пиеш и толкоз. Или просто си сипваш кола и казваш, че пиеш водка/джин/ром с кола, ако чак толкова те е грижа какво ще ти кажат.

fenkaaa
11-14-2011, 11:34
Ехееее,че и аз съм се целувала с момичета и ми е харесвало,но това не значи,че съм лезбийка 8-) Даже преди 1-2 часа се целувах с една приятелка 8-) И си имам приятел ! ;д

badsector
11-14-2011, 13:08
Може да си бисексуална, а може просто да те удрят яко хормоните. Може да са и двете. Какво значение има? Живей си живота и се лупай с който/която си искаш. Не страдай от предразсъдъците на другите.

anonymous708973
11-14-2011, 18:11
Нищо ти няма, не си сбъркана. На мен пък ми е мерак да пробвам с женско.
А ситуацията е можела да бъде много по-кофти.

Една съученичка се напила на купон и се натискала с един съученик, който попринцип грам не харесва (как става това не знам), на следващия ден всички я бъзикаха :Д

Rebirthing
11-14-2011, 20:11
Ехееее,че и аз съм се целувала с момичета и ми е харесвало,но това не значи,че съм лезбийка 8-) Даже преди 1-2 часа се целувах с една приятелка 8-) И си имам приятел ! ;д

Браво, браво. Ти не беше ли от тези за които целувката е много по-болезнена изневяра от колкото секса :-o ?

SuNsEt, щом ти е харесало няма лошо, доста от момичетата в днешно време са би, няма място за страх / притеснение.

LightningMcQueen
11-14-2011, 22:08
Пък един съученик яростно базикаше всеки ден една съученичка. Тя е дебела, има привлекателни зъби и коса на гърба. Като и смъкна ципа на роклята в час един път и не можа да и го вдигне, щото се заплете в космите.
Веднъж се напи и преспа с нея. Мълча около месец, после се разбра, че ходели заедно.

По темата - от веднъж педерас не се става, много ясно.

Ако си лезбийка, значи си би. Би е готино, би е бъдещето.
Хем си пиеш бира с гаджето, хем обсъждате циците на жените.

Vladel
11-15-2011, 14:10
Не мисля, че ти има нещо, освен, че не носиш на пиене. Постарай се да не стигаш до такова състояние и нещата ще са ок. Всеки е прекалявал с алкохола и знае, че това не води до нищо хубаво. Просто не пий, а ако не можеш без "наздраве" - нека да не е на гладно и да е малко.

xBadxApple
11-15-2011, 21:17
То ако така се става хомо..

vampire_girl_
11-15-2011, 21:23
Пробвай и на трезва глава да целунеш момиче,после му мисли каква си

peace2dafame
11-26-2011, 06:07
Целувай се, какъв ти е проблемът :) При жените е различно отколкото при мъжете :) Това си е опит, няма какво толкова да му мислиш