PDA

View Full Version : Има ли любовта граници?



Nickoliy
11-17-2011, 19:45
Здравейте! Започвам така, че той е на 28 години а аз на 17. Заедно сме, но никой не може да ни разбере. Искам да попитам, за вашето мнение за вас любовта има ли граница???

SisiStrange
11-17-2011, 19:47
Мда. За мен има. Вашата разлика ми се вижда въз голямшка. Нито той може да ти разбере живота и проблемите, нито ти неговите. Човек на неговите години би следвало да мисли за семейство вече, а не да се занася с деца.

nepowtorima
11-17-2011, 19:49
Хм, не знам дали трябва да ти казвам, че е доста голяма разликата ви, защото може би ти това го знаеш!! Ти трябва да си прециниш дали имаш полза от тази връзка, защото наистинина той вече би трябвало да мисли за семейство, деца, а ти готова ли си да му дадеш на тези години.. или ще те чака да станеш на 20+.. ми не мисля..

ForzaFelipe
11-17-2011, 19:59
Абе обичайте се,пък после му мислете !!!

LeprikonA
11-17-2011, 20:33
и за мен има. и съм съгласна със SisiStrange. не виждам как подобно нещо като в случая би продължило повече от месец два максимум. то няма на къде да се развие просто.

error92
11-17-2011, 20:34
Има то, просто нечий мозъци са ограничени 8)

ForzaFelipe
11-17-2011, 20:42
и за мен има. и съм съгласна със SisiStrange. не виждам как подобно нещо като в случая би продължило повече от месец два максимум. то няма на къде да се развие просто.

В къщи имам пример бе.Продължава вече 20 години (ей след няколко дена имат годишнина) .Майка ми е била на 18,баща ми на 28,10 години разлика.Има винаги начин,това че вие смятате че не може,не значи че е така ;)

ScarletBite
11-17-2011, 21:46
гледай филма Sorry If I Love You (2008), италиански. същата история като вашата.

фак общественото мнение. обичайте се и да не ви пука от никого.

Rebirthing
11-17-2011, 21:48
Жените в днешно време раждат над 30, а татковците също не са никак млади.

Вашата връзка е възможна ако сте горе-долу на едно ниво и изпитвате едни и същи нужди.

Cucko0
11-17-2011, 21:59
ако се обичате какво значение има мнението на другите.

Luidgie
11-17-2011, 22:04
какво ти пука за другите? Гледай на теб да ти е добре.

Blab
11-17-2011, 22:21
Нито той може да ти разбере живота и проблемите, нито ти неговите. Човек на неговите години би следвало да мисли за семейство вече, а не да се занася с деца.
Като попадна на такова мнение (твърде често в този раздел), започвам да се чудя, в един и същи свят ли живеем изобщо.

mon4eto
11-18-2011, 05:04
Да не те интересува това , че другите не одобряват. Щом се обичате няма как една разлика в годините да ви раздели. Нищо не се знае обаче напред във времето какво ще стане . Сега обаче както се казва живей за мига :)

SisiStrange
11-18-2011, 05:09
Нито той може да ти разбере живота и проблемите, нито ти неговите. Човек на неговите години би следвало да мисли за семейство вече, а не да се занася с деца.
Като попадна на такова мнение (твърде често в този раздел), започвам да се чудя, в един и същи свят ли живеем изобщо.
Вероятно не.

LeprikonA
11-18-2011, 06:42
и за мен има. и съм съгласна със SisiStrange. не виждам как подобно нещо като в случая би продължило повече от месец два максимум. то няма на къде да се развие просто.

В къщи имам пример бе.Продължава вече 20 години (ей след няколко дена имат годишнина) .Майка ми е била на 18,баща ми на 28,10 години разлика.Има винаги начин,това че вие смятате че не може,не значи че е така ;)

тогава е било друго. и у нас е подобна ситуацията, но не мисля, че както съм например аз сега на 17 искам семейство, деца тооочно сега. 18 ги правя на пролет и съм 11 клас. 11 клас дечурлига? не, мерси. аз мисля за кандидатстване, за излизания, чакам си свободата с нетърпение, нямам намерение да се вържа за някой, който вече през всичко е минал и надали ще иска да ме чака да се наживея. още повече, че той ще си има неговия си живот. нищо лично, просто това си е моето мнение.

horacio
11-18-2011, 06:56
бе да не ти пука
стойте си заедно, щом ви е добре ^^

lubovvv
11-18-2011, 13:08
Аз по принцип съм против тези връзки и при мен е приемливо най-много 5 години, НО забелязвам, че понякога имам някакви тръпки и към 28+ годишни. Не съм сигурна, но вероятно ако човека си струва и ме разбира, бих направила компромис. :)

sasha_90
11-18-2011, 13:22
Разликата ви е голяма,да,но дали връзката ви ще има бъдеще зависи само и единствено от вас.И все пак знай,че ще ви е много трудно,именно поради голямата разлика.А и ти си ученичка,след 1-2 години може да отидеш студентка в друг град, или той може да поиска да създаде семейство,да има деца.Дали ти ще му ги дадеш?Затова казвам,че зависи от двама ви.

ShtrudeL
11-18-2011, 13:39
Има, има.
А твоя е педофил.

Rebirthing
11-18-2011, 15:40
Ей в какви рамки живеем, не знаех бе :-o .
11 години разлика, не е като да ти е дядо. Не знаех, че всички мъже на 28 мислят само за дом и семейство...Ех, всъщност де да беше така !

ADMIRALKA14
11-18-2011, 15:47
Има то, просто нечий мозъци са ограничени 8)
+1

cigarettekisses
11-18-2011, 16:50
Няма смисъл да се влияеш от хорското мнение.
Важното е за вас разликата да не е проблем.

kyon
11-18-2011, 17:22
Моето мнение е, че ще ти е много добре с тоя човек. По - зрял е.
И недей да питаш в форум дали любовта има граници..
Границите самите ние си ги поставяме или не. Това е!

lovefantasy
11-18-2011, 17:26
Аз пък съм съгласна със Сиси и тук не става дума за тесногръдие. Повечето гледате на тва като на забранена любов, следователно да не ти пука и бори се за нея ала бала. Но ако погледнеш реално твоя партньор вече е преживял всичко, което ти сега преживяваш особено пък в тая възраст 17-18. Тепърва почвате да живеете да излизате, предстоят още толкова неща да се нагледате. Мъжете към 30 вече имат съвсем други мисли, желания и цели. Дори ако излизате с твои познати на твоята възраст той ще е като някакъв чичко - имам позната която ходеше с момче десетина години по голямо от нея- като тя на 17 той на 28-29. Еми смешно е, седнали с нейни дружки и той там като надзорник. Ама айде тва да вие проблема дето се вика. Има още толкова работи които ще ви отдалечават,дори да си мислиш сега, че разсъждавате по един и същи начин- не е така.
Друг пример - момчето на 30 тя на 20- ожениха се, еми кой квото ще да казва ама на 20 си е раничко за женене.
В общи линии виж как ще се развият нещата, ама като цяло не си е работа по мое мнение.

2miss4sixty8
11-19-2011, 17:14
не няма граници.. това е любов..

VaMpiRKaTaaa
11-20-2011, 05:08
10години всъщост не е толко много,но като си на 20 не би тръгнала с 50годишен дядка,нали?

Verminaard
11-20-2011, 07:07
Има,като се усетиш как чичката те търпи само за едното ебане.

xoxi
11-20-2011, 08:34
Има то, просто нечий мозъци са ограничени 8)

Единственото мнение в цялата тема, с което съм съгласна.

Реално погледнато годините са просто число, което не отговаря нито на умствения багаж, нито на предпочитанията или на преживяното, разбиранията, интересите, целите в живота.. Нищо!
Лично на мен ми е супер глупаво, когато виждам хората да им отдават такова огромно значение.

Ако се разбирате, харесвате и виждате бъдещето си заедно, тогава къде е проблема? Няма нужда да питаш по форумите. Най-вече пък в този.

kloely
11-20-2011, 15:18
За някои хора годините имат голямо значение, за други нямат никакво. Ако и двамата сте от втория вид, нямате проблем.

Luidgie
11-20-2011, 15:22
Има,като се усетиш как чичката те търпи само за едното е**не. Айде, айде. Светът се върти главно около секса днешно време. Всеки държи някой, само заради това. И да се отрича надмощието на секса над ,измищльотината любов е тотално излишно. Преди е било с цел размножение, сега е с цел удоволствие и всеки гледа и търси само това. Има и изроди с друго виждане, но главно са с това.

purplerainn
11-20-2011, 15:49
Имах съученичка,която когато беше на 14 г. се запозна с момче на 21г.Днес те все още са заедно и все така влюбени.Но разбира се,това е до човек. :) Лично аз,не приемам такава разлика,що се отнася до мен.Иначе има ли любов - нека.Не трябва да те интересува мнението на околните,а твоето собствено.