PDA

View Full Version : Раздвоена - не,по-скоро разтроена.



RockaVenomy
11-18-2011, 15:39
Ами хора не знам какво да правя.Любовния ми живот напоследък е много,много объъъркан. :( Мисля за бившия си,спомням си хубавите ни моменти,закачките ни и той започва да ми липсва :-k :-k Напоследък постоянно мисля за него,макар и да знам,че между нас няма да се получи.
Въпроса е в това,че мисля за още две момчета.Едното го харесвах миналата година,но сега мисля,че е дна приятелка го харесва и той нея.Просто като го видя и се появяват пеперуди в стомаха ми.Тъпото е,че това момче в момента е в болница,а това засилва желанието ми да съм с него.Доста често си задавам въпроса - Ако тръгна с него, Т.... няма ли да ми се разсърди? Това ме подтиска.
Третото момче,тази година постъпи в нашето училище.Докато сме в училище постоянно мисля за него.Понякга така се замислям,че само ако някой ми се изкрещи,спирам.Имало е случаи,когато съм заспивала и съм се събуждала с мисълта за него.

Та въпроса ми е,как да постъпя?Знач,че трябва да изясня чувствата си първо,но не знам,в момента съм много объркана и това изобщо не ми помага.

Azoria
11-18-2011, 15:49
И аз съм била в подобно положение.
Когато не знаеш кого харесваш ,значи никого не харесваш достатъчно. :) Остави нещата така и почакай да видиш дали някой от 3мата няма да направи крачка. :)

iiordanova
11-18-2011, 15:56
Има един лаф "От два стола,та на земята!" Твоята работа е същата. Седни и си изясни чувствата сама. И точно сама ще намериш решението.

RockaVenomy
11-18-2011, 16:19
Точно в това е проблема,чувствата са ми объркани.не мога да си изясня полжението.Имам такива периоди,в които мисля само за единия,след това само за другия. :? Не знам как да се справя.

VaMpiRKaTaaa
11-18-2011, 16:19
Дай си малко почивка от мъжете.

Boyman
11-18-2011, 16:20
На това му викаш любовен живот... :razz: Като цяло ти не си наясно какво е любов и какво - увлечение. Няма как да ти ги изясня, защото това са чувства и не мога да чувствам вместо теб. С времето всичко ще ти се изясни. Сега няма да ти казвам почни с този, зарежи онзи или там както е... Това само ти можеш да прецениш! :)

shmatarok
11-18-2011, 16:22
А някой от тях показва ли някакъв по-особен интерес към теб? :)

SisiStrange
11-18-2011, 16:24
Според мен и към тримата имаш само силни симпатии и привличане, но никой от тях не ти е хванал достатъчно ума, за да го искаш наистина.


Дай си малко почивка от мъжете.
Съгласна съм с това.

RockaVenomy
11-18-2011, 16:33
Да ,нормално е да го наричам така - Любовен живот.Ако не така ,как ?Ами бившия ми показва чувства към мен.Казва ми ,че му пука,но също така казва,че нищо не може да бъде както преди. :( Е аз почивка съм си дала от доста време на 25 правя четири самотни месеца.А сега,някой може да ме пита защо е това отброяване,дето е като подпис,ами от тогава имам симпатии към третото момче. :oops:

VaMpiRKaTaaa
11-18-2011, 16:39
Само си губиш времето.
Заеби мъжете ,а си гледай ученето или работата.
НЕ им ходи по гайдата.
Остани малко сама.
Не е страшно,споко.
Свиква се и ти е добре после.

shmatarok
11-18-2011, 16:39
С бившия по-добре не се занимавай, много често няма никакъв смисъл и всичко е загуба на време. От личен опит мога да потвърдя същото.

Мисля, че третия го предпочиташ пред втория. Ако е така, гледай да се засичате по-често, закачай се, говорете, такива работи. 8-)

cigarettekisses
11-18-2011, 16:43
Добре е, че не мислиш единствено за бившия си .
Опознай по-добре останалите и реши кого повече харесваш .

Mi6inka
11-18-2011, 16:45
Дай си малко почивка от мъжете.

Подкрепям

RockaVenomy
11-18-2011, 16:45
Да но третия ми прави впечатление,че е някъв супер срамежлиииж и не мога да го заговоря даже щото и аз спадам към неговата група :oops: :oops:

ADMIRALKA14
11-18-2011, 16:50
Омг спри чалгата.. :-o

LambOfGod
11-18-2011, 16:54
На колко си години?

robles
11-18-2011, 17:18
Удари си две пръстчета и ще ги разлюбиш всичките.
Нито се заяждам, нито се ебавам.

fenkaaa
11-18-2011, 19:41
Бившия се опитай да го забравиш.. междувременно за другите момчета или другото / не разбрах точно колко още момчета има 8-) / таа.. изясни си чувствата сама,никой друг не може да го направи вместо теб..

peace94
11-18-2011, 20:57
Just... stop thinking? :D Шегувам се, ама сериозно, не сe вкарвай в тея филми. Нужно ли е през цялото време да мислиш за някое момче?? Ако някой от въпросните пичове, ти харесваше наистина много, изобщо нямаше да мислиш за другите. Извод - остави ги всичките! Няма кво да избираш, ала-бала. Тръгнеш ли с единия, очакваме теми от сорта на "Ходя с едно момче, не искам да го нараня, но не мога да спра да мисля за друг. Има и трети, който..." :D

mobys
11-18-2011, 21:05
Моят съвет е - ориентирай се към нещо ново!

VaMpiRKaTaaa
11-19-2011, 08:30
Омг спри чалгата.. :-o
:lol: Колко правилно.
а3 преди като слушах тая помия ревах на песента на Емилия-не се обръщай.И се вкарвах в сапунки. :D

2miss4sixty8
11-19-2011, 16:57
като ми е самотно и аз мисля за бившите и си мисля че сужалявам.. напраих грешката е така да се събера с един бивш и беше много тъпо защото осъзнах че не съм искала него а че просто съм била сама