PDA

View Full Version : връзка със скинар



bunbonata
11-21-2011, 17:22
запознах се с един скинар и се държи много яко но единственото нещо което ме спирае че е скинар ,а съм чувала какви ли не неща за за тях ... някой има ли мнение за тях и дали тази връзка ще е полезна за мене

kyon
11-21-2011, 17:23
Ако си добро момиче и не се правиш на голямата ра'ота мисля, че няма да имаш проблеми, а много хубава любов.

bunbonata
11-21-2011, 17:28
за сега всичко е добре но той ми каза че много бързо се превързва а това не ми харесва

Luidgie
11-21-2011, 17:47
за сега всичко е добре но той ми каза че много бързо се превързва а това не ми харесва Що бе? Тамън няма да го чакаш 30 мин да се превърже. :)

GabrielleShayk
11-21-2011, 18:20
Не се оставяй на предразсъдъците да ти влияят и да ти попречат да изживееш една хубава връзка :)

burpp
11-21-2011, 18:25
за сега всичко е добре но той ми каза че много бързо се превързва а това не ми харесва Що бе? Тамън няма да го чакаш 30 мин да се превърже. :)

LMFAO

thegreenzombie
11-21-2011, 18:33
за сега всичко е добре но той ми каза че много бързо се превързва а това не ми харесва

наистина има хора, които се превързват мноого бавно.... имаш късмет 8-)

yorabbitt
11-21-2011, 18:40
ау винаги съм искала скин ! :grin: уникални са 8-) с момичета поне :-P някво яко е да знеш ,че ще може да те защити :-) и аз имам приятелче скин ,ноо за жалост нищо повече :( имаш як късмет :)

Luidgie
11-21-2011, 18:44
ау винаги съм искала скин ! :grin: уникални са 8-) с момичета поне :-P някво яко е да знеш ,че ще може да те защити :-) и аз имам приятелче скин ,ноо за жалост нищо повече :( имаш як късмет :) Ауу муцка, верно ли?

burpp
11-21-2011, 18:48
ау винаги съм искала скин ! :grin: уникални са 8-) с момичета поне :-P някво яко е да знеш ,че ще може да те защити :-) и аз имам приятелче скин ,ноо за жалост нищо повече :( имаш як късмет :)

И сигурно слуша Еминем ... уе!

bogzfaggot
11-21-2011, 18:57
Защо не го попиташ за убежденията му?Има много аполитични скинари.Не всички пребиват цигани и хора по улиците.Ако имате различни представи като цяло,мисля,че е по добре не се захващаш.

umri
11-21-2011, 18:57
Повечето са позьори с боти от Илиенци. Истински скинове в България, дори да има, са много малко. Останалото е нещо като псевдо ЕМОвщината. 2 татуса, гола глава и боти и вече скинарин, аре бе...

anonymous708973
11-21-2011, 18:59
ау винаги съм искала скин ! :grin: уникални са 8-) с момичета поне :-P някво яко е да знеш ,че ще може да те защити :-) и аз имам приятелче скин ,ноо за жалост нищо повече :( имаш як късмет :)

Мх, колко е яко да знаеш, че приятелят ти е позьор, който пребива хора за кеф. Мдаа.
Апф, добре че само скинар може да те защити, ако стане нещо. :lol:

LeprikonA
11-21-2011, 19:00
с интерес ще следя темата :lol:

bunbonata
11-21-2011, 19:14
1. исках да напища привързва , объркала съм се! окей?
2. еми той е първото момче което се държи толкова добре.... та дано не сгреша :)

strave
11-21-2011, 19:23
ау винаги съм искала скин ! :grin: уникални са 8-) с момичета поне :-P някво яко е да знеш ,че ще може да те защити :-) и аз имам приятелче скин ,ноо за жалост нищо повече :( имаш як късмет :)

И сигурно слуша Еминем ... уе!За Еминем незнам,но имаше няколко истории със тъй наречените скинове,в които споделяха как са избухвали на Тони Стораро.

tuzaro
11-21-2011, 19:24
ако беше емо по различно ли щеше да е?

LambOfGod
11-22-2011, 05:20
Мнол ми е интересно на колко е години това момче.. :lol:

VaMpiRKaTaaa
11-22-2011, 05:43
Мен ми харесват.
Имала съм гадже скинар.
Сини очи,1.90см,мирис на мъж :D
Много со лоши като ги предизвикаш.
Иначе са добри.

error92
11-22-2011, 05:55
Глупостите ви нямат край :grin:

mimzchet0
11-22-2011, 06:35
Глупостите ви нямат край :grin:

+1 :lol:

xoxi
11-22-2011, 06:45
запознах се с един скинар и се държи много яко но единственото нещо което ме спирае че е скинар ,а съм чувала какви ли не неща за за тях ... някой има ли мнение за тях и дали тази връзка ще е полезна за мене

Не, няма да е полезна. Не заради него, а заради теб.
Докато тръгваш да плуваш в нови води с такива разбирания, никоя от връзките ти няма да е "полезна".

LadyDaisy
11-22-2011, 06:57
Глупостите ви нямат край :grin:
Подкрепям!

* Мацка, не те знам с какви нагласи си, не те знам какво разбираш под ^скинар^, ама да ти кажа две думи - футболно фенче с гола глава, избухващо, както се изрази някой - на Тони Стораро..... Мила, представата ти за скин е много изкривена, както на 99% от хората (вкл. и тези псевдо скинчета, които виждаме по мачове и на митинги на Атака)

mimzchet0
11-22-2011, 08:17
Глупостите ви нямат край :grin:
Подкрепям!

* Мацка, не те знам с какви нагласи си, не те знам какво разбираш под ^скинар^, ама да ти кажа две думи - футболно фенче с гола глава, избухващо, както се изрази някой - на Тони Стораро..... Мила, представата ти за скин е много изкривена, както на 99% от хората (вкл. и тези псевдо скинчета, които виждаме по мачове и на митинги на Атака)

Напълно съм съгласна... дори и тези,които не са скинари...ами и дори всякакъв друг вид... като отидат на диско.. и се почва здравото разцепване... хаха ;Р смешно,нали??? :)

Та по темата... нищо лошо някой да има своя начин на живот..но просто помисли добре,поговори и с майка ти,освен ако не е някоя особа,която няма да те разбере...или с бащати...виж те какво ще ти кажат :)

terry2
11-22-2011, 08:38
авторке приятна ли ти е компанията му? излизали ли сте? ако му се кефиш просто се остави на течението, няма смисъл да се спираш , заради хорските предрасъдъци.
от друга страна съм имала кратка връзка с такъв тип " лошо момче " (както уточниха- не е скинар) но след като сложих край почнаха едни заплахи за пребиване, та се наложи да викам мои приятели.. тъжна история. не казвам, че всички са психопати де, прецени си какво е твоето момче и дали ще се получи, момичетата имаме усещане за това.

LadyDaisy
11-22-2011, 08:44
Оле, ами аз май си паднах по един рокер - какво да правя сега!? Той дали е зъл? Може да ме метне на Харлито и да ме отвлече и да ме заведе някъде далеееч да се наливаме с бира!!! (дай Боже!)

Между другото - когато човек е привързан към някого няма никакво значение дали е скинар, чалгар, рапЪр или просто див селянин. Какъвто и да е може да страдаш накрая, но пък как ще разбереш ако не опиташ!?

xxxbrokenhearthxxx
11-22-2011, 11:40
ако беше емо по различно ли щеше да е?
яж лайна

baronet
11-22-2011, 11:46
аа тия са мн гадни аз скинари разни там футболни фенове мн ме дразнят дет се прават на интересни и ги разхвърлям щото са изроди :lol:

bunbonata
11-22-2011, 13:16
еми на 19 години е , да с него ми е мн забавно и вси4ките му приятели казват 4е като е с мен е сякаш друг човек ...

xPafx
11-22-2011, 13:56
Деба псевдо мъжете и тъпите лигли деба.

fenasf
11-22-2011, 14:33
Еми след първите няколко групови изнасилвания сигурно ще откриеш добрата му страна :)