PDA

View Full Version : Обичам го



ninka120
11-27-2011, 20:41
Здравейте .. Искам да ви разкажа нещо ,, а вие да ме посъветвате какво да правя ... :(
Преди една година се запознах с едно момче .. след време започнах да излизам с него и компанията му .. Вече започвах да го харесвам , изглеждаше ми свестен .. :) .. Една вечер бяхме в една малка ии забутана дискотека .. И той там ме целуна .. След няколко седмици спах с него .. след това започнах наистина да го обичам .. Всеки ден бяхме заедно беше всичко идеално .. Мнн щастлива .. :grin: :grin: :-) !!
В продължение на 1 месец забавления и разни други .. той отново ме накара да спя с него .. аз бях толкова хлътнала ,че веднага приех .. Но след време това започваше да се повтаря все по- често и по-често .. Той започна да се държи отвратително с мен .. Дори ме беше ударил .. Не кой знае колко силно , но ме заболя .. Обаждаше ми се и по най-подигравателния начин ме викаше у тях за да правим секс .. Пред приятелите му .. ми говореше зад гърба .. какво ли още не .. И до ден днешен е така ,, но незнам .... някой път ми се е обаждал просто ей таака .. без повод , да .. рядко беше , но все пак ... и се държеше мило ноо след няколко дена пак избухва ! А аз все още го обичам ужасно много .. и незнам какво да правя ;( ;( ;( !! :х :( По-голям е от мен с 3 години . Поомогнеете и кажете какво да направя :(

crowberry
11-27-2011, 20:44
Така е. Като нямаш грам уважение към себе си и му ходиш след г*за, това ще продължава доооста дълго.

Luidgie
11-27-2011, 20:46
Една вечер бяхме в една малка ии забутана дискотека .. И той там ме целуна .. След няколко седмици спах с него .. И тук си помислих "Глупачка, има ли смисъл да чета по натам?" Не нямаше, ти си глупачка!

ninka120
11-27-2011, 20:49
да .. да .. знам ноо много го обичам .. :(

Luidgie
11-27-2011, 20:52
да .. да .. знам ноо много го обичам .. :( Oбичаш някой, който се държи с теб, като с някакво животно за задоволяване на примитивните нужди? Не е ли по-разумно да обичаш себе си и да не си позволяваш да си такава невъзмутима глупачка?

AmNesiA
11-27-2011, 20:52
Този те няма за ''гъз'' дето се вика. Я го разкарай, мъже колкото си искаш. Всяка жена трябва да има поне малко себеуважение и силата да бъде и да отстоява себе си, независимо дори другите ще я приемат такава, каквато е.

crowberry
11-27-2011, 20:53
да .. да .. знам ноо много го обичам .. :(

Тогава, защо по дяволите пусна темата..

AmNesiA
11-27-2011, 20:53
да .. да .. знам ноо много го обичам .. :(

Но не всичко е до обич и секс. Какво стана с уважението? Той щом те няма за нищо, няма смисъл да продължаваш да се нараняваш. Изстивай докато е време. Стане ли още по-сериозно ще имаш да се мъчиш с години.

xoxi
11-27-2011, 20:56
И след няколко дни си го заобичала? Ау.
Остави го.
Момчето се възползва от това, че нямаш акъл за 2ст. и си задоволява сексуалните нужди с теб.
А ти си наивна.

ninka120
11-27-2011, 20:58
какви дни .. МЕСЕЦИ ,, пък и съм го виждала и преди от едно село сме ... Влюбена съм в него вече година и 2 месеца

xoxi
11-27-2011, 21:01
Жал ми е за теб.

Luidgie
11-27-2011, 21:03
какви дни .. МЕСЕЦИ ,, пък и съм го виждала и преди от едно село сме ... Влюбена съм в него вече година и 2 месеца Отговори ми на въпроса. Защо, аджеба, не вземеш да поумнееш, ми се занимаваш с подобни простотии като пълната глупачка. Селска подлога ще ми става, после ще се жалва. Е нема, сама си си го надробила. Или спирай малоумното си развитие и се насочи към нещо градивно, или си понасям последствията от глупавата си прищявка са обичаш някого.

djipsito
11-27-2011, 21:54
Пича те използва както му е удобно... Тук 2312432523 човека да ти се изредим да ти го кажем, ти пак ще продължиш в същия дух, то се вижда.

За тва, като го обичаш и като мислиш, че връзките се градят само на една гола обич, продължавай. Хаби се, страдай, закопавай си достойнството, докато не ти писне и докато сама не осъзнаеш, че е грешка. Всъщност ти си го знаеш вече, просто си достатъчно безхарактерна да действаш...

ccdesigns
11-27-2011, 22:49
Да бе, то и тия от моя клас така заобичаха един абитюрент.. :D Той им се фука, че му е 19см., те му се хилят и усмихват. Чудя се как още стените у фейсбук не са напълнени с глупави статусчета :D Tва момичетата много наивен народ бе... :-o

error92
11-27-2011, 23:17
какви дни .. МЕСЕЦИ ,, пък и съм го виждала и преди от едно село сме ... Влюбена съм в него вече година и 2 месеца

That explains everything... 8)

kyon
11-28-2011, 03:46
^ И аз в това се загледах. 8-)

g3
11-28-2011, 03:52
Зарежи го не виждашли,че се унижаваш по този начин.
Имай поне малко достойнство.

angelskodqvol4e
11-28-2011, 07:01
Ей опасни сте,по някои път не мислите изобщо..Ами ти си му позволила да ти се подиграва..сама си си виновна.И аз бившия го обичах но 2 -год.м/у нас е нямало нищо :lol:

LadyDaisy
11-28-2011, 07:12
Хм, не смятам , че си тъпа или че това, че си от село е някакъв фактор в тази ситуация, както някои *граждани* се опитват да се изгаврят.
Искам да знам как можеш да обичаш човек, който се държи с теб зле? Какво му обичаш - очите и тялото... Че всеки човек си ги има!
Зарязвай го тоя лешпер докато е време, защото като всички разберат, че позволяваш такова държание никой от селото ти няма да те взема на сериозно. По-добре му покажи и на него и на приятелите му, че си нещо повече от ходеща вагина! Не си губи времето с такива хора, за да не станеш един ден част от статистиката за домашно насилие!

anonymous708973
11-28-2011, 07:22
Маце, универсално правило е, че не можеш да разчиташ на целувки, обещания, обяснения в любов и прочее от пияно момче.
Глупава си. Той те има само за дупка, в която да си го навира, когато, където и колкото често иска. Ще го позволиш ли?


той отново ме накара да спя с него
Кво, пистолетът ли ти опря в главата?

bitchwolf
11-28-2011, 07:30
Няма да го забравиш никога, ако не си го наложиш. Докато повтаряш "обичам го" нищо няма да се промени. Малко сила и воля трябват.

marin4itu
11-28-2011, 08:36
Я малко се дръж на положение. Като за начало спри да му вдигаш телефона. Ако го видиш, не го поздравявай, даже не го поглеждай! Излизай си с приятели, запознай се с нови хора и ще е намери момче, което ще се отнася далеч по-добре с теб!

Boyman
11-28-2011, 10:34
Как можеш да обичаш някого, който се отнася по такъв долен и унизителен за теб начин? Не можеш да градиш любовта си на базата на физическо привличане! Промени възгледите си или си остани използвана!

LeprikonA
11-28-2011, 10:43
Маце, универсално правило е, че не можеш да разчиташ на целувки, обещания, обяснения в любов и прочее от пияно момче.


изключително вярно, само дето трябва акъл поооне мъничко! ама съвсем мъъничко. колкото за едното затваряне на краката.

Meoww
11-28-2011, 12:18
Използвал те е за секс. Изфукал се е на жалките си приятелчета,че те е чукал. Какво повече искаш от него? Вече не му трябваш, не си му интересна. Как може да се жалваш за човек, който те унижава? Остави го тоя п*тьо. Друг път не се давай толкова лесно, тоя случай да ти е за урок! Ама като гледам как ревеш за него, надали си си взела поука.

purplerainn
11-28-2011, 12:41
Зарежи го!Пълен игнор... Според мен,той се интересува,само и единствено от секса с теб.Но в момента,в който открие по-добра,теб и за това няма да те търси.Просто не си струва.

slunchoy
11-28-2011, 14:10
Всички ти казват,че се унижаваш по този начин.Ами така си е.Обаче съм сигурна,че го знаеш но просто не можеш да заповядаш на сърцето да спре да обича.Изхода ти е да поговориш с него,да го попиташ защо се държи толкова зле с теб,едва ли не само за секса.Кажи му,че за да правите секс трябва да започне да се държи добре ,а не да гледа на теб като играчка.Ако ти каже че нещо от рода че те иска само за секс(сигурно няма да ти го каже в прав текст) му бий шута,ако не му дай шанс и ,ако пак се държи зле с теб ще трябва трябва да спреш да го обичаш.

thelover3
11-28-2011, 15:01
Просто прекрати абсолютно всички контакти с него! Ясно е че той само те използва! намери си някой, който да се отнася с уважение към теб и който да те обича истински. Зарежи го тоя. Той не заслужава любовта ти. Опитай се да зо забравиш. За целта трябва да спрете да се виждате, ако ти е приятел във фб- откажи му приятелствто и излизай повече с приятели. Успех :)

SmilezZz
12-01-2011, 18:34
Ти всъщност на колко си ? Как може да му позволяваш да се държи така гадно с теб ? И да те използва , все едно си му на повикване. То като гледам не , че не си , ама въпроса ми е защо позволяваш да те използва , заради единия секс. Няма чувства към тебе , не се залъгвай. Като те е видяла такава лесна и щом му се връзваш всеки път. ;x
Извинявай, че бях груба , но се осъзнай и спри да му позволяваш това.