PDA

View Full Version : Едно момче от класа :)



sexytyyyy
12-06-2011, 15:00
Здравейте на всички. Харесвам едно момче, но не знам как да му го кажа , а и не знам как да го попитам дали той има няква тръпка ? Моля Ви дайте ми някакви съвети . Благодаря :)

Axeria
12-06-2011, 17:45
Връзка с някого от твоя клас, може би е едно от най-големите престъпления, които можеш да направиш срещу себе си.

bwef
12-06-2011, 17:50
Връзка с някого от твоя клас, може би е едно от най-големите престъпления, които можеш да направиш срещу себе си.
Абсолютно ЗА, направо ми взе думите от устата, почти всеки е харесвал някого от класа си, но замисли се, ако си станете гаджета колко ще ви е неловко, просто се замисли какво бихте правили заедно ии изобщо .. най-много да те бъзикат после доста години

LeprikonA
12-06-2011, 18:02
зависи като цяло какви хора сте. аз да се похваля, че се намирам точно във връзка със съученик. били сме "чинна двойка" в продължение на три години и накрая си станахме истинска двойка. и да ти кажа ли - много ни е хубаво.

и от годините зависи. в смисъл, като сте по-малки останалите само биха си търсели повод да се заяждат и т.н и тогава сиигурно не би било много много приятно, а и като сте всеки ден по-лесно би ви омръзнало (визирам всичките 12-13-14-15-16годишни и "връзките им") и тогава големият страх - как ще се гледате до края. еми ей тъй, как.

моят съвет е да не правиш нищо, ако не си сигурна. опознай го като приятел първо, опитай да покажеш с жестове и намеци и ще разбереш дали има нещо и от другата страна.

само за инфо - на колко сте?

Nakadah
12-06-2011, 18:11
Отиваш при него и му го казваш директно.

Какво е най-лошото нещо което може да стане?

leadyflame
12-06-2011, 18:24
Е добре де, поне кажи дали сте си близки, че ако случйно му изтърсиш нещо свързано с чувства да не те гледа като гръмнат

sexytyyyy
12-07-2011, 13:38
Може да се каже,че сме близки..закачаме се и т.н ;д

sunman
12-07-2011, 19:23
Може да се каже,че сме близки..закачаме се и т.н ;д
Малки сте!!!