PDA

View Full Version : Какво е това ?



Megii*
01-19-2012, 14:28
Здравейте нова съм в този сайт и не знам точно как става .. Но мисля,че пишеш какъв ти е проблема и група непознати ти дават съвети горе долу .. Значи не знам дали това е проблем,но през последните 5 години имах 2 сериозни връзки за по 2години и имаше прекалено много драма и болка :)) .Последните 6 месеца всичките ми връзки са най-много 1 месец просто не чувствам нищо и не мога имам тръпка за по 1-2 седмици и после нищо.Чувствам се ужасно за това ,че лъжа момчетата ,но просто не мога когато остана сама се побърквам мисля,за бившия си приятел и това как той е с новата си приятелка и това ме побърква.Отначало ми беше забавно да излизам с различни момчета постоянно,защото доста време бях все с едни и същи ,но сега ми е безразлично всичко.И има едно момче ,което последните 6 месеца ми е нещо като на повикване ,което не е лошо ,но преди около месец той почна да изпитва нещо към мен и аз се отдръпнах за да не го нараня.През този месец бях с друго момче ,разделихме се и сега излизам с едно друго момче,но той е много срамежлив и не ми се занимава.И снощи се обадих на това момче ,което ми е на "повикване" и му казах нещо от сорта "Много тъпо се получи преди ама ако искаш може да си продължим отново" и той почна аз не ти имам доверие ти си много потайна и т.н .. и аз му казах ,че аз не искам връзка от него и не е нужно да се ядосва за това аз къде ходя и къде не .. и той каза добре :) И се разбрахме да отида към тях към 00:00 и към 23:30 той ми се обади и ми каза,че не бил подготвен а нямало сега откъде да ходи да купи а и нещо му било лошо и някой друг път.. А не ме попита дали аз имам или нещо такова.. И просто съм объркана за всичко ,което ми се случи нямам представа какво да правя !! И въобще какво се случва с живота ми ..

DisappointedDreamer
01-19-2012, 14:35
Правилно си разбрала - форум е, където даваме съвети и се опитваме да помогнем, като даваме смислесни отговори ( на смислени теми). :)

Колкото до твоя проблем мисля, че най-добре ще е да продължиш. Престани да мислиш за бившия ти - той е продължил, има си приятелка, редно е и ти да го направиш.

Момчето на "повикване" - мисля, че е започнал да изпитва чувства към теб, както самата ти каза. В началото ти си го отблъснала, а сега и той теб. Не мисля, че е редно да продължавате така, защото може да го нараниш.

Излизай с момчета, но по срещи по скоро, отколкото сериозно ходене. А преди наистина да кажеш да на някои, замисли се дали той наистина ти харесва, дали би могла да прекараш повече време с него, и т.н.

SisiStrange
01-19-2012, 14:38
Защо всяка емоционална празнина трябва да се запълва точно със секс?

Има толкова много други полезни неща.

Не мисля, че това ти е от помощ.

Megii*
01-19-2012, 14:43
Да по срещи е уж ама разбираш ли аз за 6 месеца съм излизала с толкова много момчета колкото сигурно за 20 години не съм и се опитвам да запълня нещо празнината,но не мога да спра да мисля за бившия и то не за това ,че ми липсва или го обичам а за това което ми причини !! А за момчето на "повикване " с него е много объркано смисъл той ми е първия и просто го искам ,но не искам нещо сериозно от него,защото се познаваме цял живот общи са ни приятелите ,близки семейства а и той не е много читав и тези чувства не знам колко ще му издържат :)

TheBeliever
01-19-2012, 14:44
Моят съвет е да се поспреш за известно време. Още си под влиянието на последната си сериозна връзка, не си наясно със себе си и това скачане от момче на момче на помага въобще. Дай си време, без гаджета, без обещания и уговорки. Излизай с приятелки, съсредоточи се върху работата/учението си, развивай се и не насилвай нещата. Научи се да си щастлива сама със себе си и не започвай връзка преди да си напълно сигурна какво искаш и какво си готова да дадеш в замяна.

Megii*
01-19-2012, 15:28
Да,но не желая да бъда сама :)) Това ме побърква постоянно си търся занимание когато съм сама.Постоянно излизам кафета,дискотеки чудя се само как да не си седя във вкъщи.. Не работя ,студентка съм ама съм задочно така,че .. Искам да изпитам нещо и момчетата ми помагат .Не говоря за секс не спя въобще с момчетата с които ходя или излизам ,трябва да си го заслужат ,а повечето няма шанс да стигнат до там ..

DisappointedDreamer
01-19-2012, 15:35
^Този ти пост беше доста егоистичен.

Можеш да изпиташ нещо не само от излизането с момчета и ходенето по дискотеки - запиши се на спорт, рисуване, музика, creative writing, започни работа, join the red cross, do anything. -.-

Megii*
01-19-2012, 15:43
Не съм егоистка от това,че се опитвам да ми е добре ама не ми се получава напълно а само временно приятното чувство после почват да ми досаждат с това да са твърде мили,внимателни и т.н не мога да намеря,човек който да ме кара да се държа и аз така с него .. !! Не не мисля да се записвам по някакви такива неща хората които са там не са такива с които аз мода излизам :)) Правя дискотеките ,кафетата ,кино , пазаруване :))

paradosou
01-19-2012, 15:51
Научи се да си щастлива сама със себе си и не започвай връзка преди да си напълно сигурна какво искаш и какво си готова да дадеш в замяна.

Супер съм съгласна с тoва.
Като попаднеш на момче, което да ти привлече и задържи наистина интереса, ше забравиш и за бившия, и за прелитането от цвят на цвят. Но не насилвай нещата :)

DisappointedDreamer
01-19-2012, 16:06
^"не са такива с каквито аз мога да излизам"

Хората там не са такива с каквито ИСКАШ да излизаш. Има огромна разлика.

Megii*
01-19-2012, 16:09
Аз бившия съм го забравила просто се сещам за това което ми причини и за начина по който ме предаде.А не ,че го обичам и го искам за нищо на света не бих се върнала при него. Но това,което той направи ме отдръпна по някакъв начин и въобще не вярвам на момчетата каквото и да казват и да правят за мен няма значение.Не бързам просто се забавлявам,но почнаха да говорят едва ли не ,че съм "курва" от това,че излизам с различни момчета не ме прави курва аз не спя с тях !! И ме изнервят такива подмятания .. А за това да не искам да излизам с такива хора просто сме твърде различни пробвала съм да сменя средата,но не става : ))

paradosou
01-19-2012, 16:26
Кво им се дразниш - плоски подмятания от плоски хора.
И аз съм имала кофти край на връзка, без бруталности, де, но не живея в миналото. Просто си пазя хубавите спомени от човека, но съм и разочарована.

SisiStrange
01-19-2012, 16:27
Ако дискотеките, пазаруването и кафенетата са ти единствените развлечения и така ти е добре, наистина няма кой знае какво да ти кажа поне аз като съвет.

DisappointedDreamer
01-19-2012, 16:45
Ако дискотеките, пазаруването и кафенетата са ти единствените развлечения и така ти е добре, наистина няма кой знае какво да ти кажа поне аз като съвет.

+1 Nuff said.

umri
01-19-2012, 17:15
През последните 5 години си имала 2 сериозни връзки за по 2 години. Тоя, който ти е първи го виждаш от 6 месеца. Демек с момчетата от 2-те ти 'сериозни връзки' не си спала? Ако е така, това обяснява доста неща.

Megii*
01-19-2012, 17:23
Нее имах предвид,че е първият с когото съм спала преди 4-5 години.Спала съм с тези 2 момчета с който имах сериозна връзка :)

djipsito
01-19-2012, 17:23
Ако дискотеките, пазаруването и кафенетата са ти единствените развлечения и така ти е добре, наистина няма кой знае какво да ти кажа поне аз като съвет.

И аз съм съгласна с тва.
Живота не е само дискотеки, пазаруване и кафенета... Ти явно не искаш да реализираш себе си, да израснеш по някакъв начин, а все ти е нужен някой друг, защото си толкова слаба, че не можеш самичка.. Не виждам къв съвет очакваш, повечето ще ти кажем едно и също, а ти все ще си на контра.

Megii*
01-19-2012, 17:28
Не завися от другите притежавам собствен бизнес от 2 години,просто не работя за някого това имах предвид : ))

Chacho
01-19-2012, 17:38
Докато е толкова важно за теб да си с някого, ще се тормозиш. Животът не е само връзки и ще се измъчваш, ако не намериш смисъла и в нещо друго, и не се почувстваш достатъчна без човек до себе си. Не е нужно да правиш тоя избор, но проблемът ти, както казват англичаните, comes with the territory. А както казваме ние, каквото посееш, такова ще пожънеш.

А финансовото състояние няма общо с духовното ти такова (в добрия случай). Дискотеките, заведенията - ок, но някакви амбиции да се обогатяваш. Студентка си, ученето как е? Книги, филми, обществени мероприятия, субкултурни влечения, лични проекти, нещо?

Megii*
01-19-2012, 18:02
Ученето е добре весело е интересно е !! Да разбира се има ги тези неща които си написал естествено : )) Личните ми проекти са доста успешни при положение ,че съм само на 20 всичко върви чудесно точно това е ,че искам още и за това са момчетата да ме забавляват :)

TheBeliever
01-19-2012, 18:06
И не можеш да се забавляваш и да си уплътняваш времето ако няма момче покрай теб?

Megii*
01-19-2012, 18:08
Ами опитвам се ,но не се получава смисъл приятно ми е да ми доказват,че ме искат и т.н и да им подържам интереса,но почват да прекаляват да се влюбват и т.н .. а и си имам нужди за това по-горе написах за това момче на "повикване" ,че то ми запълва тези неща донякъде ..

Chacho
01-19-2012, 18:12
Сама си набутваш дилемата. Ем да тичат по тебе, ем да знаят, че е на вятъра. Или още по-описателно, ем хуй, ем путка. Не става така. Или си поставяш други цели, или приемаш, че все ще ти е терсене.

TheBeliever
01-19-2012, 18:15
Да обобщим: интересите и хобитата ти се изчерпват с кафенца, дискотеки и пазаруване, учиш задочно нещо "весело" и търсиш компанията на момчета, за да има кой да ти тича по гъза и да ти повдига самочувствието. И се чудиш какво се случва с живота ти?

Megii*
01-19-2012, 18:17
дам така като се поставят нещата изглежда жалко :| въх ;xx

umri
01-19-2012, 18:18
Много станаха неграмотните с личен бизнес. Еби му майката...

DisappointedDreamer
01-19-2012, 18:19
Да обобщим: интересите и хобитата ти се изчерпват с кафенца, дискотеки и пазаруване, учиш задочно нещо "весело" и търсиш компанията на момчета, за да има кой да ти тича по гъза и да ти повдига самочувствието. И се чудиш какво се случва с живота ти?

+1 Best summary ever.

Дотук се изчерпава житовът ти. Опитах се да бъда мила, но не мога. Много си "успешна". Дано на 20 години никога не бъда като теб.

bloodyF
01-19-2012, 18:24
прочетох ти първите няколко поста
първо, може да си намериш работа-ще си запълваш времето
да се запишеш на нещо
да се занимаваш с нещо
а това да използваш момчетата е ДОЛНО. МНОГО.
И те са хора и имат чувства...хубаво, намери си приятел за секс, правете си секс, ама уточнявайте си предварително, че не искате чувства и толкова..защото рано или късно, той ще си падне много и ти ще го отрежеш и така ще стане тъпо, както всеки път.
а не разбрах, защо не искаш сериозна връзка? сигурна съм ,че се виждаш и със свестни момчета и не е като да няма..

Megii*
01-19-2012, 18:38
umri Как реши ,че съм неграмотна ?? :)

DisappointedDreamer защо да не съм успешна това което аз имам на 20 години хората на по 50 го нямат .. това,че не ми върви с връзките не ме прави глупава долна или нещо такова !!

bloodyF занимавам се със много неща ,не ги използвам просто получавам това което искам от тях не ги лъжа по никакъв начин :)) Да всички момчета,с които се срещам са свестни и добри за сериозна връзка,но се уморих да бъда сериозна а й не се доверявам лесно ..

DisappointedDreamer
01-19-2012, 18:47
Защото за мен успеха не се мери в материалното. Както Чачо каза - липсва ти духовното.

И не съм казала, че си долна или глупава. Просто трябва малко да пренастроиш интересите си, мисленето си и ценностите си.

Chacho
01-19-2012, 18:52
Ок, ще си задам въпроса така: има ли нещо, което би предпочела да правиш, пред това да се занимаваш с момчета?

Offtopic: "Да се занимавам с момичета" ще е весел отговор :D

bloodyF
01-19-2012, 18:53
УМОРИЛА СЕ ДА БЪДЕ СЕРИОЗНА !!!! :lol: :lol:
боже господи, защо?!!
ти си на 20, мамка му, как може да се ''умориш да бъдеш сериозна''?!?!?
това че си имала 2 по-дълги връзки , не те прави сериозна
ти си човек, който не знае какво иска
и това че тати ти (или мама ти, няма значение) е имал парички и те е финансирал за бизнесчето, не значи че можеш да се изразяваш с тъпи фрази като "аз съм богата и имам пари, другите да го духат.." . И тука, ако обичаш ,не почвай да ми обясняваш как си завършила 12 клас и си си направила перфектния бизнес с двете ръчички и може би хубавата главица..
и като не им казваш на момчетата отначало какво искаш, дефакто ги лъжеш..

DisappointedDreamer
01-19-2012, 18:55
Ок, ще си задам въпроса така: има ли нещо, което би предпочела да правиш, пред това да се занимаваш с момчета?

Offtopic: "Да се занимавам с момичета" ще е весел отговор :D

+1 :lol::lol:

Междудругото, bloody F е права.

umri
01-19-2012, 19:01
umri Как реши ,че съм неграмотна ?? :)

Пишеш неграмотно. Как иначе бих го решил?

Megii*
01-19-2012, 19:13
хаха и с момичета е забавно :D bloodyF еми да загубих си хубавите години по някакви глупаци уж със сериозни връзки искам нещо различно и по забавно : )) Как реши,че съм богата и не бих се изразила така нито се държа по такъв начин !! Естествено ,че родителите ми са ме финансирали откъде да намеря аз пари на 20 години ?? Това,че родителите ми имат не значи ,че завися от тях те са ми помогнали да постигна нещо и са ми дали начало аз се оправям от тук нататък !! И ти го казваш така все едно е нещо лесно за постигане !!

DisappointedDreamer
01-19-2012, 19:19
Има толкова много хора, които на 20 години са нямали родители, които да ги финансират, и са постигнали и направили всичко сами.

Това, което си направила, не е подвиг, че да се биеш в гърдите. И да, сравнително по-лесно е отколкото, ако нямаше родители и пари.

Megii*
01-19-2012, 19:29
Добре добре както и да е не ми се занимава да обяснявам каквото и да е !! Аз поне стигнах до някакъв извод просто не мога да преживея бившия си приятел и затова се държа прекалено много ме нарани по ужасен начин !! Съжалявам,че ви загубих времето :)

Chacho
01-19-2012, 19:37
Не, че ти го пожелавам, но и по-големи проблеми от този ще срещаш. Трябва да се научиш да превъзмогваш тея неща.

djipsito
01-20-2012, 01:30
facepalm...

anonymous708973
01-20-2012, 06:41
Начи, маце, честно, не разбирам къв ти е проблемът. Момчетата започвали да прекаляват и се влюбвали? Как смеят?!
Сериозните връзки може да са далеч по-забавни, обогатяващи и един куп други епитети. Да не говорим, че нищо не ти пречи да си удовлетворяваш въпросните нужди със сериозен човек до теб. Лично на мен това ми звучи далеч по-забавно от това да летиш от ху.. пардон, цвят на цвят.

djipsito
01-20-2012, 15:37
Сетих се къв съвет да ти дам... порасни.