PDA

View Full Version : Страхът



BgHtH
01-24-2012, 20:03
Напоследък все по често се замислям кое е най-силното човешко чувство, не е любовта, омразата също.Ненавиждам всички който могат да облекат своите нужди и желания в думата любов и да имат смелостта да обясняват на другите колко са тъпи защото не са като тях.Всъщност искам да кажа че предпочитам да сънувам кошмари пред романтика или всяко друго чувство което няма да изпитам никога повече.Както Фройд е казал - хората който сънуват кошмари са безчувствени.Танатос отдавна е взел превес над Ерос.Любов и щастие на всички печеливши!

LeprikonA
01-24-2012, 20:11
"логиката на един самотник" е по-подходящо за заглавие.

Sh@d0w
01-24-2012, 20:17
Не можеш да сравняваш чувства, които никога не се изпитвал.

SisiStrange
01-24-2012, 20:19
Далеч не опира само до нужди и желания. Стига толкова по-далече...

DisappointedDreamer
01-24-2012, 20:20
Както Фройд е казал - хората който сънуват кошмари са безчувствени.

Ухххх, сега и безчувствена ли съм? -.-

Cold_Tearsss
01-24-2012, 20:23
"Както Фройд е казал - хората който сънуват кошмари са безчувствени. "
Всяка нощ сънувам отвратителни кошмари, даже по няколко на нощ. Това е от около година, може би две вече. Не си струва. Да не ти казвам колко без сънни нощи съм прекарал.

MartinWesker
01-24-2012, 21:39
"Както Фройд е казал - хората който сънуват кошмари са безчувствени. "
Всяка нощ сънувам отвратителни кошмари, даже по няколко на нощ. Това е от около година, може би две вече. Не си струва. Да не ти казвам колко без сънни нощи съм прекарал.

Cool, и аз искам! Как го правиш?

balu4ka
01-25-2012, 13:33
Може много да се поспори.От малка почти всеки ден сънувам кошмари,но от 1 ,2 години насам помня само накои неща ,когато се събудя.Мисля,че това не ме прави безчувствена,имам връзка -щастлива съм ,къде е проблема?
Мисля,че при теб е "страх" от това да се обвържеш,да започнеш да обичаш...не знам.