PDA

View Full Version : Гаджето ми ходи с друга освен с мен..дайте съвети!



luditegaidi
01-26-2012, 14:22
ЗДРАВЕИТЕ!Аз на момиче на 19 години ..и искам да ми помогнете защото се намирам в трудна ситуация! С приятеля ми ходим вече близо 8 месеца ..но тои крие от родителите си и аз от своите...и то заради това че сме от различни религии...когато заопчнахме да излизаме се разбрахме че ще сме само приятели с изгода(само за секс) но проблемът беше там че тои ми бесхе първият..и така след 2 месеца просто приятели решихме да станем гаджета...и така откакто сме се запознали той ми звънеше всяка вечер и се виждахме всяка седмица ..хоихме на море на гора и т.н. но още в началото на връзката ни се разбрахме че тази връзка е обречена и няма бъдеще и ако някой от нас реши да се обвърже с някого от своята религия другият няма да го спира..но с течение на времето мнго се привързахме един кум друг и аз май се влюбих...той заминна за 3 месеца в друга държава и много му лисожах постоянно ми се обаждаше и дори плачеше и на коледа се звънна на вратата в квартират ами и той се беше вурнал..тогава ми каза че родителите му сигорно знаят за мен и трябва да почне да излиза с една него бивша за да си няма проблеми...и после видях в телеофона му че е писал смс на тва съ6тоот моми4е 4е много му липсва и жсички мои познати ми казваха че той вече ходи с нея а аз не жяржах и той ме лъжеше...и един ден ми призна че ходи с нея но само зарди родителите си..и аз му казах че нищо няма да е същото и той каза че не може да хои с двете ни..и таки простотии ..сега пак замина и последният пут когато с евидяхме ми каза че не иска аз да хода с други иска да сум само негова...а той в същият момент ходи и с двете ни...и му казах да избира и той не иска да избере....а сега разбрах че същото тва момиче също излиза с друго момче ..и му казах и той маи не иска да повярва...какво да правя дайте съвети..мисля си че съм влюбена ...но мисла че и той има силни чуства към мен...каза ми че аз съм наи хубавото което му се е случвало!!

djipsito
01-26-2012, 15:33
Баси турското мислене. Не го казвам като обида, просто... "хареми", "не искам да ходиш с други"... Тениски можеш ли да обличаш ? Поли ? Токове дава ли ти да носиш ? Или тря да си забулена, да не би да те загледа някой...

NambyPamby
01-26-2012, 15:49
"Девствена неграмотница се навива да бъде използвана и манипулирана от турчин за секс, а после реве, че не е единствената жертва, а има и други".

SisiStrange
01-26-2012, 15:51
Ужасна история.
Просто го зарежи.
Какво е това? Ти да си само негова, той да си ходи с колкото иска.
Грозно нещо.

FuCKkK13
01-26-2012, 16:00
абе момиче я се вземи в ръце... късаш с него и си намираш момче,което да не те върти на малкия си пръст,да те обича и да има смелостта да каже на родителите си за теб..

flowerlina
01-26-2012, 16:03
Абсолютно съгласна съм със Сиси. На 19 години не е нормално така да разсъждаваш и да се оставяш по такъв начин да бъдеш използвана, а за езиковата култура изобщо няма да коментирам...

anonymous708973
01-26-2012, 19:56
Само аз ли чета, че момчето е казало, че НЕ може да ходи и с двете?

Meoww
01-26-2012, 20:08
Лъже те 100% ;) единственото умно нещо, което можеш да направиш, е да го зарежеш!

shmatarok
01-26-2012, 20:14
Хващай си пътя и го зарязвай. И уж си на 19, как пък си толкова наивна и се връзваш на такива глупости, не знам.

djipsito
01-26-2012, 20:54
Само аз ли чета, че момчето е казало, че НЕ може да ходи и с двете?

Че то за тва се мисли преди да се хванеш с две. Като не може, кво прави с тях :д

Cold_Tearsss
01-26-2012, 21:21
Сетих се за една поговорка.
"Не е улав този, който яде пицата, а този, който му я дава."

leadyflame
01-26-2012, 21:47
Като оставим на страна това, че с 300 зора го прочетеното, те съветвам да не се занимаваш с такъв човек. Осъзнай се навреме.

fenkaaa
01-26-2012, 22:10
Леле каква неграмотност за 19 годишна .. по темата - не се занимавай с него,ако иска да ходи с още 10 .. ;)

DragonLady
01-26-2012, 22:57
Бягай от тая шибана ситуация! Късай го тоя от всякъде и повече нищо общо с него.

windowlicker
01-27-2012, 03:21
Това беше най-дългото изречение, което съм чела. Иначе съм съгласна с Cold Tearssss. Надявам се разбереш за какво става дума.

BaffaLsc
01-27-2012, 15:02
много му лисожах

К`о речи ? ( д е с е т б у к в и )

luditegaidi
01-27-2012, 16:41
да бях девственА и какво от това ..искала съм и съм го направила! И по принцип не използвам много компютър и затова пиша с грешки! нчма значение благодаря ,че си каза мнението.

luditegaidi
01-27-2012, 16:47
Проблемът е ,че изпитвам чувства.Искам да го оставя и вече съм осъзнала ,че ме лъгал,но много ми е завъртял главата.НО нищо ще ви послушам,Благодаря на всички! Как мога да изтрия темата?

Sh@d0w
01-27-2012, 17:52
^Щрак .