PDA

View Full Version : Притеснение



peti123
03-11-2012, 14:35
Значи с приятеля ми правихме секс , но понеже аз се бях усъмнила леко и една седмица след акта си направих тест и беше отрицателен няколко дена слид теста пак го направихме и всичко си беше нормално не е сваршвал в мене бяхме със презерватив . Но сега вече ми закаснява със около 4 дена и се притеснявам да не е станал някакаав фал . След първия акт си правих и изследвяния на урината , защото ми се наложи та нищо нямаше .. попринцип винаги не ми идва на време или закасняма или подранява , но сега когато има причина да се притеснявам ми е кофти .

granger
03-11-2012, 14:38
Майна,като ви гони паника не правете секс. Като се знаеш,че ти закъснява -кво се вкарваш?! Като на тестове и изследвания всичко е ОК ?!

peti123
03-11-2012, 14:40
след тестовете и изследванията ПАК правих секс и макар да не е ставал фал ( поне така си мислим ) ми закаснява ..

BaffaLsc
03-11-2012, 14:42
ВИНАГИ ПРЕЗЕРВАТИВ, БЕ, МАЙКА МУ ,AРЕ НАУЧЕТЕ СЕ ,ЧЕ МЕ ДРАЗНИТЕ

peti123
03-11-2012, 14:44
епа имаше презерватив ВЕ , АЕ ЧЕТЕТЕ КВО СЪМ НАПИСАЛА :) !!

granger
03-11-2012, 14:45
Оф, закАснява ти?! Моля да бъда гръмната!
СЛед като си го правила след това с презерватив кво се косиш!? Ако ти е било за първи път може закъснениет на това да се дължи, след първия път цикъла се променя понякога.

BaffaLsc
03-11-2012, 14:49
О,простете, вече темите са ви толкова еднакви, че от първото изречение знам к'во следва !

DragonLady
03-11-2012, 14:49
Теста отрицателен, изследванията са ОК, после секса е бил обезопасен, а и на всичко отгоре ти е нередовен и закъснява понякога. А сега си отговори сама на въпроса ...
Вече се отчайвам сериозно ... Като толкова ви е шубе и се вкарвате във филми, не правете секс!!!

anonymous708973
03-11-2012, 16:58
Като толкова ви е шубе и се вкарвате във филми, не правете секс!!!

Каза момичето, пуснало тема за опасността от не-знам-си-какво-си, което се предавало от мъжка брада по време на орален секс.

BaffaLsc
03-11-2012, 17:01
Каза момичето, пуснало тема за опасността от не-знам-си-какво-си, което се предавало от мъжка брада по време на орален секс.

:razz: :razz: :razz:

DragonLady
03-11-2012, 20:23
Каза момичето, пуснало тема за опасността от не-знам-си-какво-си, което се предавало от мъжка брада по време на орален секс.

Пуснах го по повод една статия и исках чуждо мнение кво толкос.
И спри да се драчиш със всеки... Не знам кеф ли ти прави, или си се разгонила/си в цикъл и не си на кеф, но има и други отдушници на яростта и негативните емоции освен форума ;)

chaotic_sunrise
03-12-2012, 00:40
Просто слагайте презерватив.Без може и да е по-хубаво, но е опасно и за двамата.Така и ти най-вече ще си сигурна, че материала му не е попаднал в теб.Мисля,че не искаш да ставаш майка още...