PDA

View Full Version : гафф трябва ми помощ



crizzz
03-13-2012, 23:14
все тая ...

Nakadah
03-14-2012, 05:52
А после ме критикуват, че аз съм бил неграмотен по Български...

По същество... На колко си? А тя?

dimitar_ak
03-14-2012, 07:03
Заведи я в Патиланци като смяташ, че другите ти идеи няма да станат.

anonymous708973
03-14-2012, 07:24
Защо на кафе да не става?

Я сподели какво си й казал, че да излезеш като задник.

NomNomNom
03-14-2012, 07:34
Чайна ( има 0983409428 вида чай и малки масички, ниски), ако си от София/Пловдив/голям град - има интересни заведения, които не са баш кафета и би било яко.

anonymous708973
03-14-2012, 07:39
Точно това щях да кажа и аз.
Номном, идвай в Пловдив, знаеш ли каква яка чайна си имаме :д

umri
03-14-2012, 09:48
Ситуацията е следната запознах се с едно доста приятно момиче на един купон .. бързо си допаднахме , излезнахме на кафе (не беше особено добре имаше неудобно мълчание и др но като цяло не беше пълна трагедия май) големия проблем е ,че неволно и не целенонасочено я обидих и излезнах като задник за по малко от минута (и още по големия проблем е че заради разговора ни 15-20 мин тя остана с впечатлението че искам само да спя с нея)

Както и да е позакърпих положението с няколко разговора и доста смс с които се доразбрахме доста по касно и успях да намекна мойта гледна точко и да облекча нещата ..

Но и обещах сериозен реванш ,който тя очаква ... и идва момента и на въпроса каде да я заведа за да мога да наклоня везните кам бляскавото бъдеще ?

Относно нещата който знам за нея отново удрям на камък поради глупавото място и време на така наречената ни среща имах следните проблеми: сериозна нужда от сън и кафти обстановка за разговор. Поради тази поредница от тъпи и необмислени деиствия успях само да разбера интересни случки от миналото и ,както и малка част от стремежите и.Същото така кое е любимото и цвете....

местата на който няма как да я заведа:на кафе 100 % няма шанс , на билярд и тем подобни няма как да стане ,на разхотка също няма как да стане защото е страшен студ и само ще измразнем и двата и нищо няма да стане на кино е просто тъпо на ресторант няма да се навие .. мислих на театър , но няма прецтава да ли я вълнува или просто ще стане тъпо и скомфузно. И те шах и мат сам ....

Ако имате някви идеи пишете

Стига си се опитвал да се харесаш, щото няма да ти се получи. Заведи я там, където на теб най-много ти се ходи. Ако ти откаже, не я търси повече и си намери друга. Бахти световния проблем, копеле..

едит; и в София има Веда.

anonymous708973
03-14-2012, 09:55
Вярно, бе. Даже има един чай с круши, който искам да пробвам.
Записва се за to do листа за ваканцията. :д