PDA

View Full Version : Мармаладените..



queenr
03-25-2012, 14:04
Имам проблем с момичетата от моя клас и никой не може да го реши. Предполагам във всеки 1 клас ги има така наречените кифли (познати са ви за нещастие), но поне аз не мога да ги накарам да си замълчат. Лигата им е безобразна. Мислят си че са най-най, че са в центъра на внимание, но са просто едни отчаяни същества търсещи внимание.
Как постъпвате, когато въпросните индивиди прекаляват? Опитвам да им бия игнора, но просто не се получава.
Имам чувството, че тия хора ми пият от силата всеки ден се прибирам с главоболие от училище....

nIkEnCeTy_bE
03-25-2012, 14:13
За какво да се снишаваш до тяхното ниво? За какво ти е да се занимаваш с тях? Тъй наречените кифли, дори да ги нахраниш, пак ще мислят, че са най. Няма оправия, само нещо лошо да им се случи и като разберат, че живота не е само да си с хубава прическа, да ти се вижда гъза и момчетата след тебе да викат "Тая има страшно тяло" не е най-важното. Ще го разберат. Наистина им тегли игнора, няма смисъл.

fenasf
03-25-2012, 19:19
Бий им не игнора ами главата в чина им набий иначе няма оправия

queenr
03-26-2012, 10:30
Съгласна съм и с двамата! Просто се надявам, да се усетят на коя планета са.. не само те, ами всички мислещи се за велики ;д Благодаря за мненията :)