PDA

View Full Version : Мили дами,... ^_



ShtrudeL
03-30-2012, 14:23
Тези от вас, които са се подложили на зверското мъчение от това епилаторчетата им да бръмчат под мишниците, нека споделят заслужава ли се да се подлагам втори, трети, пети и т.н. път на това, имам предвид... болката винаги ли ще е толкова огромна и 'прекрасна'? ^_^ Мисля, че от всички места по тялото, това е най-най-НАЙ-болезненото (поне за мен) и ако се навия и настроя в главата може и да повторя пак, НО... при вас как е положението и стават ли косъмчетата по-тънки да кажем и по-редки? ^

Isabelle
03-30-2012, 14:25
ще ти кажа само , че се свиква бързо и след време даже няма да ти прави впечатление , че боли малко

ledenakrasota
03-30-2012, 14:32
Аз имам вече празни места, на който много рядко ми растат косъмчетата. :-D
Просто пробваш в началото на някое местенце и спираш. После пак и се свиква след няколко секунди. :)

DisappointedDreamer
03-30-2012, 14:32
Болката намалява, косъмчетата оредяват и стават по-тънки. Мда. Препоръчвам ти веднъж да го направиш, и после през 2-3 дена да минаваш отново, когато косъмчетата са още малко. Така няма да те боли толкоз.

FuCKkK13
03-30-2012, 15:16
аз пък ще ти кажа,че и с епилатор и с кола маска.. по-добре да дръпнеш 1 път яко с кола маска от колкото 2 мин. с епилатор.. аз правя така: махам ги с кола маска и после поддържам с епилатор,а те излизат по 2-3 и минавам после пак 2-3 и аз пак ги минавам и така не боли толкова.. колкото до това дали са редки - не знам защото моите по принцип не са като че ли много...

don't say anything.
03-30-2012, 18:41
Божичко, сега се сетих за кошмарната една година, в която започнах да ги махам така.
Просто... всеки път ми беше ужасно мъчение, а и аз каквато съм лигла и не държа на болка,
и то не чак толкова голяма....

Glam0rous
03-30-2012, 21:59
Не мога да ти кажа след колко, защото никога не съм усещала нищо, когато съм си скубала с епилатор мишниците (близо 5 години) още първия път беше ок. На краката отначало ме понаболкваше, след няколко пъти се свиква, мисля, че и на другите места е така.

BrokenInnocence
03-30-2012, 22:31
Първия път като минах оттам с епилатора мислех, че няма по-ужасна болка на света... много беше зле, но 6 години по-късно мога да ти кажа, че вече от много много време нищо не усещам. Махат се супер бързо, за 5 минути съм готова и с двете подмишници и косъмчетата са много тънки и редички, да не говорим, че веднъж като ги махна и после една седмица не се занимавам изобщо. Абсолютно си струва.

Glam0rous
03-30-2012, 22:38
какво ти 5...една минутка и за двете :) няма такъв кеф, заслужава си и парите и всичко!

Hayashi
03-31-2012, 21:50
Там дори ми е най-малкия проблем. Аз си търпя на болка и изобщо не съм за 2 минути. Но пък разликата от самобръсначката е толкова голяма, че дори и 30 минути бих изтърпяла.

Sarafina
03-31-2012, 23:22
Явно само аз не останах доволна... с епилатор бях решила да пробвам, даже и кръв ми текна, болеше ме после до края на деня, но го преживях... и така няколко седмици, месец мина... докато не ми се появиха врастнали косъмчета... които с епилатор не могат да се махнат и си личат... с пинсета пък направо ставаха рани... и пак се върнах на самобръсначката.

DesireToFire
04-01-2012, 07:49
От 2ри, 3ти път нямам никакви проблеми вече. Определено си заслужава.

FuCKkK13
04-01-2012, 08:22
Не мога да ти кажа след колко, защото никога не съм усещала нищо, когато съм си скубала с епилатор мишниците (близо 5 години) още първия път беше ок. На краката отначало ме понаболкваше, след няколко пъти се свиква, мисля, че и на другите места е така. щото тогава са тънки косъмчетата и ако пред итова не си направил грешката да ги бръснеш изобщо не е толкова голяма болката.. аз също съм така,защото майка ми ме беше предупредила :)

ledenakrasota
04-01-2012, 08:32
Явно само аз не останах доволна... с епилатор бях решила да пробвам, даже и кръв ми текна, болеше ме после до края на деня, но го преживях... и така няколко седмици, месец мина... докато не ми се появиха врастнали косъмчета... които с епилатор не могат да се махнат и си личат... с пинсета пък направо ставаха рани... и пак се върнах на самобръсначката.

Доста неправилно си работила. :)


Бръснеш ги веднъж и изчакваш да пораснат достатъчно за да можеш да ги дръпнеш с епилатора. Врасналите се косъмчета се борят с хубаво ексфолиране на тялото, където и да било по него. Кръв получаваш и когато си правиш кола-маска на триъгълника. Нищо ненормално не е.:)

anonymous708973
04-01-2012, 08:32
Първия път като минах оттам с епилатора мислех, че няма по-ужасна болка на света... много беше зле, но 6 години по-късно мога да ти кажа, че вече от много много време нищо не усещам. Махат се супер бързо, за 5 минути съм готова и с двете подмишници и косъмчетата са много тънки и редички, да не говорим, че веднъж като ги махна и после една седмица не се занимавам изобщо. Абсолютно си струва.

Бахти оптимистката. 6 години по-късно, вика :д
И аз съм навита за епилатор, ама предвид, че от години ги бръсна, подозирам, че ще умра от болка. Иска ми се първо с кола маска да ги дръпна и като пораснат мъничко - с епилатор, ама не мога да чакам да растат за кола маска, побърквам се...

ledenakrasota
04-01-2012, 08:44
Бахти оптимистката. 6 години по-късно, вика :д
И аз съм навита за епилатор, ама предвид, че от години ги бръсна, подозирам, че ще умра от болка. Иска ми се първо с кола маска да ги дръпна и като пораснат мъничко - с епилатор, ама не мога да чакам да растат за кола маска, побърквам се...


И аз бях така. Използвах само бръснач. Не се плаши. Затова първо пробваш на едно място за секунда и го спираш, докато отшуми болката. После пак и на третия път вече няма да те боли. Просто бъди смела. :-D

babity
04-01-2012, 08:50
Аз от 4-5, да не е и повече години се бръснех почти всеки ден, най - много през ден-два. И през октомври ми хрумна да пробвам с епилатора. Първия път ме боля зверски, разкървавих се, беше ужасно. И с'а колко месеца станаха вече и пак ме боли. Не както в началото, но доволно си ме боли. Има смисъл да боли да траеш, ама през лятото ще е гадно. 'Щото моите косми са много гъсти, черни и дебели и си личи като растат, ама шанс, майна.

ledenakrasota
04-01-2012, 08:54
Аз от 4-5, да не е и повече години се бръснех почти всеки ден, най - много през ден-два. И през октомври ми хрумна да пробвам с епилатора. Първия път ме боля зверски, разкървавих се, беше ужасно. И с'а колко месеца станаха вече и пак ме боли. Не както в началото, но доволно си ме боли. Има смисъл да боли да траеш, ама през лятото ще е гадно. 'Щото моите косми са много гъсти, черни и дебели и си личи като растат, ама шанс, майна.

По-добре е тогава кола-маска. :)

PullMeCloser
04-01-2012, 10:11
Аз също ги бях бръснала дълго време и после минах на епилатор. Аз нямам много косми под мишниците,де, няколко косъма :Д Когато се епилирах за първи път ме боля малко, после болката намаля. И сега почти няма. Обаче то всичко става за секунди. И после стои седмици перфектно гладко. Няма смисъл да пускаш и спираш епилатора когато те заболи, направо минавай всичко наведнъж и да се свършва.

dream1707
04-01-2012, 11:10
Аз пък, не знам защо, но като почна да ги махам, на едната мишница не ме боли.... но след като ги махна и почна другата, направо умирам от болка... и с краката съм така. Махала съм ги под мишниците и с кола маска, мисля пак да изпробвам това, защото сякаш беше най-ефикасно.

marin4itu
04-01-2012, 11:18
Първите 2 пъти ме болеше с епилатор под мишниците. Сега вече нямам проблем, косъмчетата са по-редки и тънки.

anonymous708973
04-02-2012, 12:50
Ако може някой друг да ми го причини това, докато аз съм в пълна упойка... или поне локална... Ех :D

broken-barbiee
04-02-2012, 13:00
Само мен май не ме боли да си се оправям с епилатора /май хората, които ми казват, че съм мазохист са прави о.О/.. Боли ме само, когато много натискам и направя рани, ама и това не е болка за умиране.. :)

sannyes
04-02-2012, 13:23
Здравей,
имам един въпрос и ще съм благодарна да ми отговорите,
закъснява ми със седем дена, правих си тест - отрицателен е, но правихме секс снощи, той свърши в мен, възможно ли
е да съм бременна.
Благодаря Ви много!
Току що се регистрирах и незнам къде да пиша, затова пиша тук.
Извинявам се, моля който е наясно да пише!

broken-barbiee
04-02-2012, 13:28
Здравей,
имам един въпрос и ще съм благодарна да ми отговорите,
закъснява ми със седем дена, правих си тест - отрицателен е, но правихме секс снощи, той свърши в мен, възможно ли
е да съм бременна.
Благодаря Ви много!
Току що се регистрирах и незнам къде да пиша, затова пиша тук.
Извинявам се, моля който е наясно да пише!

http://prikachi.com/images/525/4594525V.jpg не се сдържах, извинете.. ;d

ShtrudeL
04-02-2012, 13:28
мх душице, сбъркало си мястото, ама нищо...
И много ясно, че ако свърши в теб всичко е възможно. :>


А по темата искам да кажа, че при втория ми опит имаше доста голяма разлика в сравнение с първия и не боли толкова много. ^^ <3 Доволно съм. ^

cyclops
04-02-2012, 13:45
Аз така и не успях да свикна с епилатор на това място. Става бавно и болезнено. С кола маска предпочитам определено. Първите няколко пъти болеше, но поне беше бързо. Вече имам страх и май не бих се пробвала пак :D