PDA

View Full Version : Как да и кажа че я обичам?



icko997
03-30-2012, 19:54
Значи случая ми е следния харесвам едно момиче което е една година по малко от мене,аз съм на 14 години и незнам как да и кажа че я харесвам.Тя е от моите танци и ме е страх че като и кажа ще вземе да се държи по студено с мене.Иначе тя си приказва с мене усмихва ми се,но все пак не я познавам много добре.Моля да ми дадете съвет!!!

nIkEnCeTy_bE
03-30-2012, 19:56
Опознай я. Познаваш я и на живо, може да си говорите постоянно, което е добре.

anonymous708973
03-31-2012, 07:42
Харесвам не е синоним на обичам.
Говорете си, сближавайте се и тогава й го кажи. Не го изстрелвай изведнъж, защото ще я уплашиш и ще те отреже.

autumn666
03-31-2012, 10:12
Първо, много ме дразните като казвате "обичам я, но почти не се познаваме"... Има голяма разлика между това да харесваш някой и да го обичаш.
Както и да е.
Говорете си повече, искай и телефона, скайпа... Пишете си, звънете си. Контактувайте по-често и се сближете. Тогава ще си проличи дали има интереси и от нейна страна. В никакъв случай не и го казвай сега, тъй като не се познавате добре а и не си сигурен какво чувства тя. Успех :)

melany12
03-31-2012, 10:36
Първо, много ме дразните като казвате "обичам я, но почти не се познаваме"... Има голяма разлика между това да харесваш някой и да го обичаш.
Както и да е.
Говорете си повече, искай и телефона, скайпа... Пишете си, звънете си. Контактувайте по-често и се сближете. Тогава ще си проличи дали има интереси и от нейна страна. В никакъв случай не и го казвай сега, тъй като не се познавате добре а и не си сигурен какво чувства тя. Успех :)



кратко,точно и ясно

marilyn
03-31-2012, 20:02
Първо, много ме дразните като казвате "обичам я, но почти не се познаваме"... Има голяма разлика между това да харесваш някой и да го обичаш.
Както и да е.
Говорете си повече, искай и телефона, скайпа... Пишете си, звънете си. Контактувайте по-често и се сближете. Тогава ще си проличи дали има интереси и от нейна страна. В никакъв случай не и го казвай сега, тъй като не се познавате добре а и не си сигурен какво чувства тя. Успех :)

Много добре казано :)