PDA

View Full Version : 5кг



anunu
04-09-2012, 18:07
Спешно трябва да сваля 5кг за 1 месец!!! Дайте някакви идеи. Малко спорт + някаква не чак толкова строга диета?

nymphadora
04-09-2012, 19:36
То не ти е нужна никаква строга диета.Според мен спорт+никакво газирано,тестено и сладко ще свърши работа.

Wikito
04-09-2012, 19:40
То не ти е нужна никаква строга диета.Според мен спорт+никакво газирано,тестено и сладко ще свърши работа.

И аз мисля така!!! И също така не яж пържено!!!

♥gerry♥
04-09-2012, 19:55
^Съгласна съм, не яж тези неща и например бягай, скачай на въже и ще успееш.

Зайче..
04-09-2012, 19:56
Хайде да се включа и аз в тази тема с въпрос, за да не правя нова. От днес (включително) започнах да тренирам по половин час на степера с някакъв колан, който изпотява и след това да правя по 10 коремни преси. От 2-3 седмици се храня здравословно (рядко си позволявам и нещо по-калорично) и искам до лятото да се стегна и да сваля поне 5кг. Според вас ще се получи ли?

ccdesigns
04-09-2012, 19:58
Хайде да се включа и аз в тази тема с въпрос, за да не правя нова. От днес (включително) започнах да тренирам по половин час на степера с някакъв колан, който изпотява и след това да правя по 10 коремни преси. От 2-3 седмици се храня здравословно (рядко си позволявам и нещо по-калорично) и искам до лятото да се стегна и да сваля поне 5кг. Според вас ще се получи ли?

Да свалиш 5кг - да. Да се стегнеш - никой не може да каже.

GreenFairy
04-09-2012, 20:13
Аз лично смятам, че 10 коремни преси не са достатъчно. Иначе може и да стане.

ccdesigns
04-09-2012, 21:35
Коремните не са най-важното, но 10 си ги правиш все едно не си правил/а нищо. Или правиш 50-100, дори на няколко серии, или не правиш въобще.

Chacho
04-09-2012, 21:39
По-добре си повдигай краката. (дано ме разбереш правилно) И степера с колан или без, треа да го разглобиш от упражнения. Най-добре е да тичаш.

bog4eto
04-09-2012, 21:43
Аз лято 2011 свалих 10тина кг. с тичане всяка вечер, първото. Супер приятно е. Слагаш слушалките, гледаш залеза, някоя градинка. Или с приятелка. Много е разтоварващо и после се чувствам чудесно. :) Оттогава- все като мога.
Другото- волейбол.
Като цяло не съм фен на статичните работи, трябва живец да има. Вместо фитнес- колело. Качване на стълби. Разходки, скачане. Планина.
:) Успех

Зайче..
04-09-2012, 21:49
По-добре си повдигай краката. (дано ме разбереш правилно)

Мръсно подсъзнание, иначе те разбрах. :д

DisappointedDreamer
04-09-2012, 21:53
Бягането най-много помага + извайва страхотни крака.

Зайче..
04-09-2012, 21:54
Ще взема да бягам тогава ^^. А според вас до лятото ще се усети ли някаква разлика или само напразни надежди храня? :D

DisappointedDreamer
04-09-2012, 22:18
Ще се усети, споко. И аз съм почнала сега 8-)

Chacho
04-09-2012, 22:21
Че ще се усети, ще се усети. Ма долу в Спорт и Здраве най-много се присмиват на тия, дето се сещат да тренират пролетта и спират лятото. Почвай отсега, ше инвестираш няколко месеца, ше си направиш фигурата, пък после ще си я носиш няколко години. Не се съобразявай с периода за бански.

Зайче..
04-09-2012, 22:30
Ще се усети, споко. И аз съм почнала сега 8-)

Значи няма да се отчайвам.. :D

Chacho ако можех и лятото щях да продължа да бягам или да правя нещо друго, обаче с един почивен ден в седмицата няма как да стане.. :д

Chacho
04-09-2012, 23:17
Ми да ти кажа и без почивни дни става.

Зайче..
04-09-2012, 23:20
Как?

/10букви/

Goddess
04-09-2012, 23:23
И аз искам да сваля около 5 кг, ама това случи ли се...в горната част нищо няма да ме отличава от мъжете, даже може би ще съм по-назад.. :( :D Супер смотано, и с това трябва да се съобразявам. Ако ми бяха по-големи, щях да си свалям без никакъв проблем.

Chacho
04-09-2012, 23:28
Ти, братче, ако свалиш 5 кила, да не дава господ ветър... ;)

Goddess
04-09-2012, 23:31
Ти, братче, ако свалиш 5 кила, да не дава господ ветър... ;)

О, глупости са това...не знам защо така изглежда (радвам се ако така изглежда, де хахаха), но аз си имам за сваляне. Корема трябва да си сваля, за да мога да го стегна. Абе 5кг разпределено от цялото тяло далеч не е много - малко от корема, малко от краката ии така. Ама по-добре верно не..защото, както казах - ще си ми остане само корема накрая! :D

Chacho
04-09-2012, 23:35
По принцип мазно за цици никога не трябва да се жертва, ма нямаш нужда да сваляш. Ще изсъхнеш. Иди пред огледалото, вдигни си блузата, изправи си гърба и се виж, па тогава прецени дали имаш да сваляш. Може да качиш малко мускулче даже. ;)

Goddess
04-09-2012, 23:40
Имам, имам - от корема. Ма то аз пия много, много кола, ям пържено..та, това ако го спра или поне намаля, ще има някакъв ефект. Ии после трябва да го стегна...перфектно плосък корем няма да имам, ясно е..ама поне да не съм като бременна хлебарка ми е идеята хаха.

Chacho
04-09-2012, 23:45
Провери в нета какво са вакуумки :) През средата на корема, линията която дели плочките на "леви" и "десни" се нарича linea alba, и придържа корема стегнат, а не на бирено коремче. Чрез това упражнение уж Шварценегер си е запазил тясната талия и стегнат корем.

И не бой се, дори хората с плочки в отпуснато състояние могат да щипнат по нещо.

Goddess
04-09-2012, 23:50
А! Това го чувам за първи път, мерси!!! Ще го прилагам.. :)))

Зайче..
04-10-2012, 14:12
Goddess според мен така си супер. Ако станеш прекалено слаба няма да има за пипане ^^. А иначе ако беше от моя край /така да се каже/ бих се изразила по друг начин, обаче рискувам да те обидя /а то всъщност си го приемаме ние за комплимент/. :D

explosion_
04-11-2012, 09:15
Хайде да се включа и аз в тази тема с въпрос, за да не правя нова. От днес (включително) започнах да тренирам по половин час на степера с някакъв колан, който изпотява и след това да правя по 10 коремни преси. От 2-3 седмици се храня здравословно (рядко си позволявам и нещо по-калорично) и искам до лятото да се стегна и да сваля поне 5кг. Според вас ще се получи ли?

Ще се получи ако увеличаваш времето на степера всеки ден с около 5 минутки, и разбира се 10 коремни преси са супер малко, прави поне по 15-20! Можеш да добавиш и скачане на въже около 40 пъти. И разбира се + храни богати на витамини и никакви висококалорични боклуци! :)

И накрая по темата.. Авторката може да направи същото! Малко кардио за начало ще ти е от полза и после почваш с упражненията !

Chacho
04-14-2012, 12:35
Goddess според мен така си супер. Ако станеш прекалено слаба няма да има за пипане ^^. А иначе ако беше от моя край /така да се каже/ бих се изразила по друг начин, обаче рискувам да те обидя /а то всъщност си го приемаме ние за комплимент/. :D

Казано в подходящ момент, пичка е комплимент във всички крайща.

Зайче..
04-15-2012, 13:42
Казано в подходящ момент, пичка е комплимент във всички крайща.

Ахах ама аз щях да кажа ба*ти яката п*тка.. :д Което си го приемаме за комплимент, ама викам да не земе да се обиди момичето. :д

пс: Пък и сме във форум и реших да се правя на добро дете. :D :D :D

therichbitch
04-15-2012, 14:48
Еми пий само вода и не яж тестени неща, сладки и т.н. и ще ги савлиш за 1 месец. Може отвреме навреме да тичаш малко, но не мисля, че на 13 едни свалени 5 кг ще имат фатален ефект и ще трябва да работиш много, за да останеш стегната.
btw мисля, че коремните и вдигането на краката упражняват различни коремни мускули, т.е. не са идентични като ефект :)
Едит: под 'пий само вода имах предвид не друси сокченца, колички и дрън дрън', да не помислите, че й предлагам да мине на пост и молитва

Зайче..
04-15-2012, 16:43
Едит: под 'пий само вода имах предвид не друси сокченца, колички и дрън дрън', да не помислите, че й предлагам да мине на пост и молитва

А поне кафе може ли? :д

Goddess
04-15-2012, 16:47
Ахах ама аз щях да кажа ба*ти яката п*тка.. :д Което си го приемаме за комплимент, ама викам да не земе да се обиди момичето. :д

пс: Пък и сме във форум и реших да се правя на добро дете. :D :D :D

А, не съм толкова културна аз, колкото се правя, това си е разговорния език в обкражението ми хахаха...не мога да се обидя от такова нещо.. ;д

Зайче..
04-15-2012, 16:50
А, не съм толкова културна аз, колкото се правя, това си е разговорния език в обкражението ми хахаха...не мога да се обидя от такова нещо.. ;д

Значи имаме общ език на говорене.. :D

therichbitch
04-15-2012, 18:30
А поне кафе може ли? :д

еми не съм много компетентна, тъй като по принцип не пия кафе, нз
някои хора и чай пият, ама аз и чай не обичам , така че затова може би съм написала само вода (съдейки по себе си:)

FuckingFreak
04-15-2012, 18:43
Кафе може, ама не с 3 пакета захар и сметана.