PDA

View Full Version : Помощ за smsi ..



djudje70
04-13-2012, 18:32
Здравейте, започвам с това, че не знам дали мястото на темата е тук, но не можах да избера друго и знам, че сигурно има много такива теми, но никъде не намерих това, което ми трябва, а когато пиша в тези теми и помоля за помощ никой не пише по моят въпрос или започват "Не отклонявай основната тема!!". За това реших да направя нова тема.

Та въпроса ми е:
На 16 съм и имам връзка от 6 месеца, с въпросното момче си пишем smsi, почти винаги той измисля темата. Сега обаче иска аз да измисля нещо. Искам да е нещо любовно, закачливо и sexy, но не мога да се сетя нищо конкретно. Моля Ви за помощ, спешно, че ми трябва за довечера! Благодаря предварително .. :))

explosion_
04-13-2012, 18:39
:razz: 10 букви...

Зайче..
04-13-2012, 18:44
Е, толкова ли не си забелязала по принцип за какво си говорите? Толкова ли нямате все някаква по-постоянна и неизчерпаема тема? Замисли се, отговора се крие някъде в теб. :)

thegreenzombie
04-13-2012, 18:45
да е нещо любовно, закачливо и sexy,

чорапи на сърчица?

DisappointedDreamer
04-13-2012, 18:46
Искам да ме любиш страстно (щях да използвам по-груби думи, ама си викам ще ям банани). На бас че момчето ще си глътне езика хаха.

djudje70
04-13-2012, 18:50
Зайче.. Благодаря ти, но нещо точно в момента нищо не се сещам. По принцип да имам идеи, но предполагам ти се е случвало на момента да не измисляш нищо. За това Ви моля за помощ и на истина ако ми дадеш някаква идея ще ти бъда страшно благодарна .. :*

Зайче..
04-13-2012, 18:59
Ами говорете си за вашите интереси. Какво харесвате и така от тема на тема разговорът ще потръгне. Аз често питам "искаш ли да си задаваме въпроси" и като започнем малко по малко отваряме и някаква необятна тема за разговор. :)

djudje70
04-13-2012, 19:01
Мммм имам страшна идея ,, много мерси !!

Nutella♥
04-13-2012, 19:08
Питай го как е прекарал деня днес (ако не сте били заедно),какво ново има покрай него.Сподели му какво ново си научила днес,някаква интересна случка.Може да го питаш и нещо свързано с предстоящите празници,да се уговорите да излезете и т.н.Просто започни,а от там нататък ще върви разговора.И защо за бога е нужно да определяте кой ще измисля тема.

djudje70
04-13-2012, 19:19
емм по принцип сме всеки ден заедно (сега през ваканцията) и това как мина днес, какво ново ги коментираме постоянно. Всяка вечер той праща по някой както вече казах закачлив и секси sms и започваме да пишем върху него, идеята сега е аз да изпратя въпросния sms, но не ме хрумна нищо ..

Зайче..
04-13-2012, 19:27
Ох, какви неща се сещам, които да му пишеш ама ще си замълча.. :д

djudje70
04-13-2012, 19:34
Предлагам да не си мълчиш ,, моля те да ги споделиш с мен .. :)

Зайче..
04-13-2012, 19:36
Предлагам да не си мълчиш ,, моля те да ги споделиш с мен .. :)

Ама ще ми лепнат бан ако ти дам такива идеи :д. Дай си скайпа на лично, там ще се обяснявам :д.