PDA

View Full Version : Ще направя всичко



rooann
04-18-2012, 23:31
Здравейте. Запомнил съм този форум точно с тази секция и ползвам форума само когато имам нужда да използвам тази секция. Момче на 15 съм. Таа, отново имам нужда от съвет, но нека да ви разкажа каква е ситуацията, за да имате някаква представа за какво говоря.


Преди 2-3 години едно момиче ме харесваше и си ми го беше казала, но тогава бях просто едно лапе, което се интересува само от своето. Не и обръщах никакво внимание, макар да знаех, че е ме харесва адски много. Когато ми каза, че ме харесва аз и казах, че я приемам само като приятел. След време аз се преместих от училището, а тя ме намрази, но на мен ми беше все тая, защото не бях толкова близък с нея. И ето същинската част... Преди близо месец незнам как и защо, но се замислих за нея. След адски много размисли стигнах до извода, че тя е един от малкото хора, които са проявили интерес към мен. Започнах да мисля за нея ден след ден, докато не я намерих в скайп. Още като я добавих започнах да и се извинявам за преди и т.н. и започнах да и пиша всеки ден. Тя ми каза много неща. Каза ми неща, които дори аз бях забравил. Тя знае всичко за мен. Две години без никакъв контакт, без дори да съм я виждал, аз започнах да я харесвам. Все повече и повече я харесвах. В нея харесвах това, че е умна, забавна и има чувство за хумор. Един ден разменихме и малко снимки и си беше момиче на място. Малко по късно и казах, че я харесвам и започнах да я убеждавам в това, но тя не вярваше, защото преди я игнорирах постоянно. Еее сега мисля, че я убедих донякъде.

Това, което исках като съвет от вас:
1. Тя ми каза, че харесва едно момче от нейния клас, но каза също и че е невъзможно да е с него, защото той харесва друго момиче. (Незнам до колко е вярно това, но айде..) Какво бихте казали за това? Все пак имам ли какво да направя?

2. Навивам я да се видим другия месец (със счупен крак съм) и да се разходим или нещо такова, но въпреки това незнам точно какво да правя като се видя с нея. Бих искал да ми дадете някакви съвети как да се държа с нея, къде да я водя (примерно из квартала ли незнам) и т.н. Бих искал да си планирам деня с нея предварително.

Та това е. :D Дано не съм пропуснал нещо.

valdesbg
04-18-2012, 23:47
"Сутрин, вечер онанизъм - здрав и бодър организъм!"

Удряй си по често злобарки, недей баламосва момичето.

DisappointedDreamer
04-19-2012, 00:04
Недей така де, валдес!

Иначе, момко, зарежете тоя скайп и почнете да излизате навън по-често. Не очаквай, че след като излезете веднъж-дваж, тя ще ти се метне на врата и ще ти каже колко много те обича. Трябва си време. Излизайте често, забавлявайте се, споделяйте си, и ако тя прояви интерес към теб, просто направи крачка напред и си "станете гаджета".

rooann
04-19-2012, 00:07
"Сутрин, вечер онанизъм - здрав и бодър организъм!"

Удряй си по често злобарки, недей баламосва момичето.



"Ти на това ако викаш съвет, то значи аз съм самолет."

Питам като човек...
Според заглавието на темата и казаното от мен, дали ще я оставя според теб?

rooann
04-19-2012, 00:12
Недей така де, валдес!

Иначе, момко, зарежете тоя скайп и почнете да излизате навън по-често. Не очаквай, че след като излезете веднъж-дваж, тя ще ти се метне на врата и ще ти каже колко много те обича. Трябва си време. Излизайте често, забавлявайте се, споделяйте си, и ако тя прояви интерес към теб, просто направи крачка напред и си "станете гаджета".

От много време искам да се видим, но тя не беше в града, а сега аз съм със счупен крак. Вчера ми каза нещо от сорта на това, че ако пак започне да ме вижда навън ще ме захаресва, но после уж само се е закачала с мен. Ще се видя с нея каквото и да става - мерси за съвета.

Chacho
04-19-2012, 00:17
Според мен ти е опечена работата. Излезте, мисля че ще е с добър развой. Само да не излезе някво временно увлечение по нея, щото ми се струва, че сам си втълпяваш колко я харесваш и си градиш образ за нея. Дано да се лъжа, но мисля, че valdesbg има право.

scandalousLady
04-19-2012, 07:06
Пишете си докато още не можете да излезете, пък след това излезте и всичко ще зависи от излизанята. За деня - всеки човек обича да ходи на различни места и да прави различни неща, така че можеш да я попиташ какво и се прави на нея или просто се разходете някъде.Има много възможности. Айде да ти минава кракът и успех с мацката.

jeezloxxy
04-19-2012, 08:20
"Ти на това ако викаш съвет, то значи аз съм самолет."

Питам като човек...


Shit, triple рима без да искаш.
Badass over here.

valdesbg
04-19-2012, 09:04
"Ти на това ако викаш съвет, то значи аз съм самолет."

Питам като човек...
Според заглавието на темата и казаното от мен, дали ще я оставя според теб?

А ти си самолет. От товарните. Макар че хеликоптер по ти приляга. Нали знаеш защо хеликоптерите летят?

SmilezZz
04-19-2012, 15:54
Защо ли ми се струва, че я харесваш , само защото е била единствената, която е проявила силен интересен към теб? Просто невъзможно ми се струва да се сетиш за даден човек, който не си виждал от 2 години, но да твърдиш, че наистина я харесваш. Няма как, просто. Втълпяваш си го, но все пак си пишете, а като ти се пооправи крака излезте и виж как ще се развият нещата. Иначе не очаквай още първия път да ти се метне на врата, особено когато преди не си й обръщал абсолютно никакво внимание и си я игнорирал постоянно.