PDA

View Full Version : Как да я спечеля?



gilzor
04-25-2012, 18:29
такам...работата предполагам е леко банална но все пак ще пиша с надеждата, че някой ще помогне. Има го това момиче което много харесвам и донякъде мисля че и тя има чувства към мен. Принципно сме приятели, но не чак толкова близки, че да кажем че е "friend zone". Проблема е , че сме в един клас и се сещате че това води до усложнения плюс че тя самата трудно се сближава с хора още повече да има връзка. Таа ако някой може да изкаже мнение и евентуално помогне, ще съм му много признателен.

blaaablaaablaaa
04-26-2012, 12:58
Приятели - friend zone - аще по-близки приятели... Ако съумяваш да я разсмиваш, забавляваш, да я караш да се чувства добре в компанията ти, бавно започваш да показваш чувствата си - погледи, усмивки... Постепенно може да напредваш, но да не я притиснеш прекалено. Все пак, тя не може да харесва някого, когото не познава. Е, възможно е, но само като външен вид.

SwEeTMuFFiN
04-26-2012, 14:22
може да ти се струва невероятно ама утре на училище, като е пред теб, ще се направиш че искаш да минеш и ще я хванеш нежно за кръста и леко ще я дръпнеш. аз полудявам на мъжки ръце по кръста мии

Hayashi
04-26-2012, 14:39
може да ти се струва невероятно ама утре на училище, като е пред теб, ще се направиш че искаш да минеш и ще я хванеш нежно за кръста и леко ще я дръпнеш. аз полудявам на мъжки ръце по кръста мии

Аз бих се издразнила, ако го направи съученик, с който сме на здравей-здрасти.
Може да я поканиш да излезете заедно, да отидете на кино, или някъде където би и било интересно.

пAteNцЕ
04-26-2012, 14:42
покани я да излезете заедно някъде дори да е на среща в парка да си лафите пак ще свърши работа :д
само гледай да не стане така че тичаш след нея напразно и се окаже че си пада по друг
прегледай дали фронта е чист

Chacho
04-26-2012, 14:42
Когато почнеш с "как да я спечеля" си загубил всичко. "Има едно момиче" е същата работа. Тва мислене ще те съсипе.

N1ksun
04-26-2012, 14:49
Няма начин това да стане , поради заглавието на темата или по-точно твоето мислене , chacho ти го каза .

SmilezZz
04-26-2012, 17:06
такам...работата предполагам е леко банална но все пак ще пиша с надеждата, че някой ще помогне. Има го това момиче което много харесвам и донякъде мисля че и тя има чувства към мен.

Ако си сигурен наистина в това - действай.


Проблема е , че сме в един клас и се сещате че това води до усложнения плюс че тя самата трудно се сближава с хора още повече да има връзка.

Няма невъзможни неща. Всеки си е индивидуален, а нейния характер е такъв, че да не се доверява лесно на всеки. Затова ще трябва да положиш усилия и да се сближиш с нея. Започни да контактуваш с нея повече. Пишете си, говорете, покани я на разходка и така. След време, когато си вече наистина сигурен, че и тя отговаря на твоите симпатии - знаеш нататък какво да правиш.

anonymous708973
04-26-2012, 17:07
Когато почнеш с "как да я спечеля" си загубил всичко. "Има едно момиче" е същата работа. Тва мислене ще те съсипе.

Какво е лошото на "има едно момиче"?

Chacho
04-26-2012, 18:14
Ползва израза, когато все още няма такова момиче. Тва е само в неговата глава и ще си набие здраво филми.

anonymous708973
04-26-2012, 18:33
Е, фактически нея я има, съществува си момичето :Д
There is a girl...
Никъде не е казал, че неговото момиче прави нещо си.

Chacho
04-26-2012, 19:54
Да се изразя и аз на английски, just a hunch... Може и да си я има. Ма не играе такава роля, квато влага във израза

Sexpert
04-28-2012, 07:57
Веднага да я кани на среща не е ли малко прибързано, при положение, че трудно се отваряла към хората. Гледай да си в една компания с нея, оттам нещо шеговито ( ама да не се направиш на шут ;д ) за известно време и то нещата са си до усет. Ако видиш, че реагира позитивно на мненията/шегите ти значи напредваш и би се освободила по лесно в твое присъствие.

Chacho
04-28-2012, 07:59
Не се отваря трудно към хората, тва е на автора фантазия.

blaaablaaablaaa
04-28-2012, 20:21
може да ти се струва невероятно ама утре на училище, като е пред теб, ще се направиш че искаш да минеш и ще я хванеш нежно за кръста и леко ще я дръпнеш. аз полудявам на мъжки ръце по кръста мии
Гуууууууушшшшшшшшшшшшшшшш ш! За каузата! :D Обичам да гушкам хората. И... Не, не съм мека китка... Предполагам... (hug) (hug) (hug)