PDA

View Full Version : Ами ако ме зареже? :s



byntar4eto
05-21-2012, 07:36
Страх ме е от тва обвързане, просто ей така ме е страх. Имала съм 1 сериозна връзка, която продължи почти 2 години. Когато се разделихме с приятеля ми (по взаимно съгласие, въпреки че аз дадох идеята...още се чудя дали не сгреших) сякаш се почувствах по-добре. Но пък се затворих в себе си и не обръщах никакво внимание на момчетата.... По едно време лятото само имах някви забивки, но пък се случи под въздействието на алкохол ;D От май-юни някъде, когато скъсахме до края на октомври миналата година не се бях доближавала до мъжко, до мъжка ДУША, така да го кажа... Не че съм страдала от липса на внимание, просто живеех в некви си мои спомени. Живеех в няква си 2010, най-хубавата ми година и отричах реалността. Края на октомври ме запознаха приятелите с едно момче, който беше роден на същата дата с бившия ми. Приятелките ми поеха тая инициатива, щото ме виждаха, че само бившия ми е в главата... Тогава си казах "да, тва е човека - ше му дам шанс". Ходихме месец и половина. И скъсахме. Защото аз бях просто нетърпима!! Държах се с него не с човека, който е, а все едно е бившия ми... Това нали го осъзнах впоследствие, след като скъсахме. Връзката ни беше изградена само от скандали и различия. Просто не знам защо и аз го правех - несъзнателно е, разбира се, но и много глупаво - разбира се, че той не е бившия ми и разбира се, че никой не може да го замени... Толкова много ми липсваше.... Скъсахме точно на Коледа и от тогава просто бях разбита на всички страни. Разбира се не съм била кът онез депресарките от facebook "...сърцето ми като стъкло се разбива, кой парчетата ша събира" дрън-дрън!... НЕ разбира се, просто ми беше кофти отвътре и се затворих още повече. Имаше доста момчета, които ме харесваха (и наистина за повечето си струваше да опитам, но уви) - аз никво внимание, батка.... Сякаш бях станала А-сексуална :D:D Аз се смея, ама ме беше налегнала брутална носталгия към 2010-та. Живеех със спомените, а не с реалността. И така беше, докато не се срещнах с В. (6 май). Ние се познаваме от доста време (септември, мисля че беше, когато го видях за първи път). И както ви обяснявам - тогава не му обърнах никво внимание. Бяхме се виждали 3-4 пъти - главно се срещахме, за да си вземем с една приятелка амфети от него... Ама тва е минало, както и да е. Веднъж излезнахме на кафе аз, той и най-добрата ми приятелка, понеже той си я беше харесал и искаше да се запознае с нея на живо. Обаче тогава тя му направи адски лошото впечатление... Беше се напушил леко и аз нали като го усетих и го подхванах - почнахме да развиваме некви теми хахахах... 3 часа не млъкнахме двамата, а bff ми не си отвори устата. А тогава и двете си имахме гаджета (не знам дали тая подробност е от значение, ма как и да е) :D И такам, аз просто се опитвах да избегна нелепите ситуации. Но пък си го харесах само като приятел тогава :)) Мина се известно време - bff ми и той се скараха. Видяха се веднъж и повече не се. Той ми писа преди 1 месец да се видим (не за първи път ме кани) и аз се съгласих... Какво толкова... Излезнахме на 6 май и си изкарахме много яко :)) Пихме яко и се целувахме...и абе .. хах яко ни беше. И двамата си мислехме, че след тая история няма да искаме да се видим повече, но и двамата го искахме... Та, той ме покани пак да се видим. Направихме го, след тва говорихме - и двамата си казахме, че искаме сериозна връзка. Въпреки че аз бях 90% сигурна, че той няма да иска да ме види, след като го направихме. Бях подготвена да бъда заебана и ми беше се тая. Ама не - той ми звъни, той ми пише, той се държи мило с мен. Причината за тези мои съмнения е, че той досега не е имал сериозна връзка. Но пък ясно ми заяви, че иска да има такава точно с мен. До този момент нито веднъж не ми е показал причина да се съмнявам в него, напротив - показва ми колко бързо и силно се е привързал към мен, колко ме харесва и такива хубави неща, които радват всяко момиче :P:) А да, И НЕ ЛЪЖЕ. Хубаво си изкарваме засега, но пък имам някъв страх в себе си - ако ме зареже? Ако изведнъж променя характера си (често сменям личността си несъзнателно...) и той се откаже от мен?? Ако нещо се случи??? Хубавото в тая история е, че го приемам такъв какъвто е - не търся общи черти у него с бившия ми. В. е сякаш моят мъжки вариант - толкова се допълваме :D Просто сме ебати яките пичове... Сякаш мислим по един начин, може би щото сме лъвове и двамата... Страшно ме радва тоя човек:) Не искам да свършва това - яко ми е с него. Мисля, че той наистина ще ми помогне да превъзмогна НАПЪЛНО бившия ми.... Само едно не искам - да завърша като ония депресарките от facebooka "пак дишам съмъ съмъ съмъъ ... без тееееееб ..." бляя... това толкова ме травмира направо.... НЕ искам да съм така - никога не съм била депресирана, батка винаги съм си била ухилена и лъчезарна - не искам да съм наранена или няква такава разочарована. :x Просто ей тва ме яде отвътре... :// Знам само, че дори да ме заебе точно в тоя миг ще се справя и ще го превъзмогна, щото не съм влюбена в него :D Смисъл адски много го харесвам, искам да бъда с него нали, но ме е страх да се влюбя в него, заради тоя страх. Просто трябва да let go от всичко ...може би? :/ Кво мислите?? =D

daq96
05-21-2012, 07:56
Трябва да превъзмогнеш страха си, в противен случай този страх може да попречи на връзката ти! :)

byntar4eto
05-21-2012, 08:05
Добре де, тва го знам - въпроса е как да го превъзмогна? Според мен, тряа да му проимам доверие и той на мен. Тва сигурно ше си дойде от само себе си и с времето нали, ама няма ли някъв начин да си проимаме тва доверие още от сега?? Че да загърбя тия мисли :/ ... Яко филми а :DDDDDD ::X:X::X:X:XXX

valdesbg
05-21-2012, 08:06
Ъх...още ли сте останали от тая порода?

byntar4eto
05-21-2012, 08:10
Ква порода бе мен:)

valdesbg
05-21-2012, 08:17
Един ви одраскал егото и всички са грешници, заслужаващи да се пържат в пъкъла, докато мрънкате как сте жертва и не знаете накъде да поемете, отричайки всеки съвет, който ви се даде.

kolegata88
05-21-2012, 08:18
Така.Не ми се чете цялото но от всичко което прочетох разрбрах че се друсаш и си излизала с някакъв дилър на амфети.Ми добра двойка ще бъдете :) Успех

byntar4eto
05-21-2012, 08:21
Хахаха, изкефи ме мнението ти хахахах :D=) Cheers!

byntar4eto
05-21-2012, 08:23
А ти?? Бога ми, какъв ти е проблема, човече?? :D:D:D:D:D:D:D:D Одраскал ми бил някой егото.... ХАХАХАХАХАХ и кой ми е одраскал егото ве? Я, кажи душо - нали се познаваме с тебе, кажи сега....

TheBeliever
05-21-2012, 08:31
Какво очакваш да ти кажем? Рецепта за "проимане" на доверие? Няма такава.

Страх те било, че ще те зареже. Като вървиш страхуваш ли се, че може да се спънеш и да паднеш? Като ядеш страхуваш ли се, че може да се задавиш? Това, че има вероятност да се случи нещо неприятно не значи, че непременно ще се случи. Пък и да стане какво от това? Дай да не лягаме да спим, щото ни е страх от кошмари.

byntar4eto
05-21-2012, 08:37
Така.Не ми се чете цялото но от всичко което прочетох разрбрах че се друсаш и си излизала с някакъв дилър на амфети.Ми добра двойка ще бъдете :) Успех

И още нещо - ебати дискриминацията, брат :|:|

byntar4eto
05-21-2012, 08:38
Какво очакваш да ти кажем? Рецепта за "проимане" на доверие? Няма такава.

Страх те било, че ще те зареже. Като вървиш страхуваш ли се, че може да се спънеш и да паднеш? Като ядеш страхуваш ли се, че може да се задавиш? Това, че има вероятност да се случи нещо неприятно не значи, че непременно ще се случи. Пък и да стане какво от това? Дай да не лягаме да спим, щото ни е страх от кошмари.

Добре казано =) ...

DisappointedDreamer
05-21-2012, 08:45
А ти?? Бога ми, какъв ти е проблема, човече?? :D:D:D:D:D:D:D:D Одраскал ми бил някой егото.... ХАХАХАХАХАХ и кой ми е одраскал егото ве? Я, кажи душо - нали се познаваме с тебе, кажи сега....

Валдес е много прав. Първия ти, когото не спря да споменаваш в тази тема, и който е причината да напишеш тази тема в този форум, е това че те е наранил, колко си се затворила, не си се доближавала до мъжка душа и бла бла бла. Валдес няма никакъв проблем, ти обаче си в сериозна грешка/илюзия. Същата си като хилядите други потребители, които се регистрират, пишейки как всички жени са курви (и обратното) само защото някоя кифла ги е наранила и зарязала.

Пък дъбеливър ти го каза най-правилно:


Като ядеш страхуваш ли се, че може да се задавиш? Това, че има вероятност да се случи нещо неприятно не значи, че непременно ще се случи.

Какво очакваш от нас? Група непознати да те успокоят, да ти предскажат бъдещото ви заедно, да ти кажат че всичко ще мине като по мед и масло? Е, извинявай, но не можем да го направим.

Та, на въпроса ти: ами ако ме зареже. Ами ако те зареже, ще продължиш напред и толкова. Няма да бъдеш първата нито последната, която е приключила връзка. Толкоз.

byntar4eto
05-21-2012, 08:54
Валдес е много прав. Първия ти, когото не спря да споменаваш в тази тема, и който е причината да напишеш тази тема в този форум, е това че те е наранил, колко си се затворила, не си се доближавала до мъжка душа и бла бла бла. Валдес няма никакъв проблем, ти обаче си в сериозна грешка/илюзия. Същата си като хилядите други потребители, които се регистрират, пишейки как всички жени са курви (и обратното) само защото някоя кифла ги е наранила и зарязала.

Пък дъбеливър ти го каза най-правилно:



Какво очакваш от нас? Група непознати да те успокоят, да ти предскажат бъдещото ви заедно, да ти кажат че всичко ще мине като по мед и масло? Е, извинявай, но не можем да го направим.

Та, на въпроса ти: ами ако ме зареже. Ами ако те зареже, ще продължиш напред и толкова. Няма да бъдеш първата нито последната, която е приключила връзка. Толкоз.




ГЛУПОСТИИИИИИ ХАХАХАХАХАХ НЕЗЕМНИ ГЛУПОСТИИ :D Просто такава глупост не бях чувала. А. (бившия ми) НИКОГА, АМА НИКОГА не ме е наранявал по какъвто и да е начин!! Ние двамата освен, че бяхме гаджета имахме и супер силна приятелска връзка. Никога не сме имали разногласия, всичко което исках беше той. Идеята да се разделим БЕШЕ МОЯ. АЗ ВИНЯ СЕБЕ СИ, ЗАТВА ЧЕ МОЖЕ БИ САМА СЕ НАРАНИХ С ТАЯ МОЯ ПОСТЪПКА. И въпреки раздялата ни, ние продължихме да се чуваме. ВИЕ СТЕ В ГРЕШКА, НЕ АЗ. НЕ съм наранена от него... ше го повторя още колкото пъти тряа, за да спрете да пишете глупости!! ;D Той беше първия ми приятел и знаете как е - трудно се забравя ;) И аре без да си правиме излишни караници!!!! Ако нямате да казвате нещо позитивно, по-добре не го казвайте изобщо :xxx

valdesbg
05-21-2012, 08:59
Оукей.

Начи излиза че ние нищо не знаем, но ти искаш съвет от нас за неща, които не разбираме?

Да не споменаваме как наежи бодлите веднага щом те пипнахме по болното място. Щом сама си решила да се разделите - сърбай си сега по парата. Ей, аман от кифли дето не знаят какво искат, обаче го искат на момента.

Позитивното не е целия живот. Има и негативно.

DisappointedDreamer
05-21-2012, 09:00
Не казах че те е наранявал физически. Ти просто се чувстваш наранена, уязвима и слаба. Затова и постваш такава тема.

Като си написала тема във форум, който всеки може да чете, ще търпиш и позитивни отзиви и критика.

byntar4eto
05-21-2012, 09:08
Търпя, търпя, ама вие сте и груби ;)) Аз пък имах предвид, че нито психически, нито физически, нито никак не ме е наранявал. Просто всичко си беше перфектно. Аз не съм кифла. И аз знам кво искам. И го имам. Той е до мен. Това е всичко, което искам. =) Искам да ви кажа, че всеки допуска грешки. Всеки е взимал импулсивни и необмислени решения, за които после е съжалявал - не ми казвайте, че съм единствената. Факт е, че скоро ще стане 1 година, от както се разделих с А. и просто продължавам напред! Това е....

pandiflysche
05-21-2012, 09:18
Един ви одраскал егото и всички са грешници, заслужаващи да се пържат в пъкъла, докато мрънкате как сте жертва и не знаете накъде да поемете, отричайки всеки съвет, който ви се даде.


Съгласна съм! Не всички са един дол дренки. Може пък с него да си по-щастлива и да имате по-красиви спомени! Пък ако те зареже, просто го превъзмогваш! Не бива да се страхуваш!!!

byntar4eto
05-21-2012, 09:20
Съгласна съм! Не всички са един дол дренки. Може пък с него да си по-щастлива и да имате по-красиви спомени! Пък ако те зареже, просто го превъзмогваш! Не бива да се страхуваш!!!



Така е... Просто му нямам много вяра, заради тва, че имал куп връзки за по 2 седмици най-много... От тоя тип мислех, че е и не искам и с мен да е така

БожиятАгнец
05-21-2012, 09:57
Мисля, че ако той не те ще аз те взимам. 8-) От отдавна не ми се беше случвало, е така, да прочета някой в тоя форум и да ме изкефи. 8-)

byntar4eto
05-21-2012, 10:13
Мисля, че ако той не те ще аз те взимам. 8-) От отдавна не ми се беше случвало, е така, да прочета някой в тоя форум и да ме изкефи. 8-)

Хахах, я мил форумчанин! И ти ме изкефи Cheers!

In*The*Face
05-21-2012, 11:09
Не знам дали приемаш съвети, предвид реацията ти по повод някои от вече изказалите се по темата, но единственото , което можеш да направиш е да се пуснеш по течението. Да се спираш сама, всеки път когато мислено се връщаш назад или когато се появи някакъв страх. Защото Валдес е абсолютно прав. Това, че един се е държал зле не трябва да те кара да мислиш, че винаги и всички ще бъдат такива. Може и с това момче да се разделите, със следващото също, но ако оставяш само тези мисли в главата си никога няма да бъдеш истински щастлива и отдадена.

byntar4eto
05-21-2012, 11:12
Не знам дали приемаш съвети, предвид реацията ти по повод някои от вече изказалите се по темата, но единственото , което можеш да направиш е да се пуснеш по течението. Да се спираш сама, всеки път когато мислено се връщаш назад или когато се появи някакъв страх. Защото Валдес е абсолютно прав. Това, че един се е държал зле не трябва да те кара да мислиш, че винаги и всички ще бъдат такива. Може и с това момче да се разделите, със следващото също, но ако оставяш само тези мисли в главата си никога няма да бъдеш истински щастлива и отдадена.

(Y) Agreed

SmilezZz
05-21-2012, 19:42
Момиче, вземи се осъзнай. Била я е страх и не знам си какво. Сама осъзнаваш (може би), че трябва да го превъзмогнеш тоя страх - иначе ще стане това, от което се плашиш. И вземи наистина да се разбереш със себе си и с чувствата си, за да не стане така , след това да се оправдаеш с това , че си променяш характера, уж несъзнателно. Това става, когато не знаеш какво искаш - както е в момента.

Преодолей този страх, отдай се на момента и чувствата. След време ще видиш, че всичко това, което си мислиш в момента е било напълно излишно и безсмислено.

byntar4eto
05-22-2012, 08:00
Колкото повече време прекарвам с него, толкова по-добре и по-сигурна се чувствам :D Плюс това той каза, че досега никога не му е било толкова яко с момиче... И още куп яки работи за мене, ама тва просто ме спечели ^______^ Мисля просто да се отърся от всичко и да сме си заедно и да си се кефиме и такам :Dd Позитивните неща в случая са определено повече от негативните - най-добре ше е да им се отдам напълно ^____^